inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Stěhování, stěhovací služby Praha MHS Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stěhování, stěhovací služby Praha MHS

Nabízíme profesionální stěhovací služby pro domácnosti, firmy i státní organizace. Máme zkušenosti i se stěhováním těžkých břemen. Standardně provádíme vyklízení s likvidací odpadu, montáž a demontáž nábytku a balící služby. Můžete si u nás sjednat též komplexní stěhování neboli stěhování na klíč.

http://www.stehovani-mhs.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Stěhování, stěhovací služby Praha MHS

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhování Ostrava Stěhováček
Poskytujeme kompletní služby v oblasti stěhování a přepravy. Náš zkušený tým stěhováků se nezastaví před žádnou překážkou, která může nastat. Stěhujeme byty, kanceláře, křehké předměty, ale také těžká břemena. Naše stěhovací služby poskytujeme pro celou ČR a EU.
Stěhování, likvidace nábytku Moravskoslezský kraj i celá Evropa
nabízíme kvalitní stěhovací servis. Jsme firma působící na území Moravskoslezského kraje a stěhujeme v rámci celé Evropy. Víme, jakou roli pri výběru služeb hraje cena a kvalitas, proto jsme se rozhodli tyto dva aspekty skloubit dohromady. Mezi města kde stěhujeme nejčastěji, patří: Bohumín, Havířov, Frýdek - Místek, Ostrava, Český Tešín, Karviná a Orlová.
Stěhování autodoprava Praha Rotter
Stěhování, stěhovací služby pro každého. Dle Vaší představy 24 hodin denně. Kompletní stěhování Vaší domácnosti, firmy, kanceláře nebo skladu. Přestěhujeme např. jen Vaše osobní věci, lednici, sedací soupravu nebo postel. Vyklízení a odvoz Vašeho nepotřebného odpadu, nábytku nebo elektroniky na sběrný dvůr. Přeprava nákladu, zboží, materiálu, stavebnin, kusového nábytku a elek. spotřebičů.
Levná autodoprava, stěhování za nízké ceny a bez starostí Stěhování PeGa Hořice v Podkrkonoší
Přestěhujeme Vás za velice přijatelnou cenu rychle a bez starostí. Naše firma nabízí stěhování po celé ČR i EU vlastními vozy značky Mercedes Benz Sprinter a Opel Movano. Jelikož vozidla jsou poměrně dost prostorná, tak nás nemůže zaskočit velký byt, dům či firma. Naši pracovníci jsou schopní lidé, kteří si dokážou poradit za každých okolností s jakýmkoliv problémem, který může nastat. Naši pracovníci jsou pravidelně školení a nejedná se o žádné brigádníky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme profesionální stěhovací na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme profesionální stěhovací v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Oblečení z USA, dovoz zboží Fenomen Moda eShop
V našem obchodě Vám nabízíme nádherné kousky pro dívky i ženy, dovážené z USA. Veškeré oblečení v nabídce je ihned k odeslání. Zároveň je ode všeho k dostání pouze pár kousků, proto dlouho neváhejte a vyberte si na sebe nové tričko, top, halenku, sukni, šaty, svetr, kalhoty, overal či nějaký doplněk, který Vás potěší a jedinečně podtrhne Vaši krásu.
Univerzita obrany, Brno
Univerzita obrany se sídlem v Brně je státní vysokou školou. Navazuje na pedagogický a materiálně technický potenciál tří bývalých vojenských vysokých škol.
Kompatibilní tonery do Vašich tiskáren eshop
Cartridgetonery.cz přináší svým zákazníkům širokou nabídku kompatibilních a renovovaných tonerů a cartridgí do Vašich tiskáren. Pokud hledáte toner či cartridge do Vaší tiskárny a nejste si jisti výběrem, napište nám. Doporučíme vhodné zboží a třeba od nás dostanete i malý dárek. Neváhejte a ušetřete na tisku nemalé částky.
Restaurace Regent Velké Pavlovice
Restaurace Regent nabízí speciality mezinárodní kuchyně. V nabídce vinného sklípku jsou kvalitní sudová i lahvová vína z Velkopavlovické vinařské oblasti. Kromě ubytování jsou v nabídce i školící prostory.
Káva Frolík Frolíkova káva pro milovníky kávy prodej kávy
Káva frolík e-shop, prodejna. Frolíkova káva je vyhledávanou značkou pro všechny znalce a milovníky kávy. Frolíkova káva je si již od roku 1992 buduje své pevné místo mezi nejkvalitnějšími českými výrobci kávy.

Volná místa
Volná místa
bazar