inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Stěhování Praha - Albatros Moving Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stěhování Praha - Albatros Moving

Zajišťujeme profesionální stěhovací služby. Stěhujeme domácnosti, firmy, zajistíme stěhování těžkých břemen, IT a citlivých zařízení i mezinárodní stěhování.

http://www.albatrosmoving.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Stěhování Praha - Albatros Moving

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhovani nadměrných břemen Knirsch
Stěhování vertikální, horizontální, na těžko přístupná místa. Stroje, technologické celky, klimatizační a vzduchotechnické jednotky, trezory, piana, klavíry, zvony atd.
Stěhovací služby Zlín stěhování bytů a rodinných domů
Objednejte si naše služby a my vás rychle a odborně přestěhujeme. Provádíme stěhovací služby ve Zlíně, Vsetíně, Přerově, Kroměříži, Otrokovicích a dalších městech České republilky. Zapůjčíme vám stěhovací uzamykatelné boxy a odborně odpojíme a zabalíme IT techniku.
Ryspol - stěhování
Vnitrostátní i mezinárodní stěhování včetně balící služby, skladování nábytku, likvidace pozůstalosti, malování a komplexní úklidové služby. Pobočky v městech Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Opava.
Stěhování, likvidace nábytku Moravskoslezský kraj i celá Evropa
nabízíme kvalitní stěhovací servis. Jsme firma působící na území Moravskoslezského kraje a stěhujeme v rámci celé Evropy. Víme, jakou roli pri výběru služeb hraje cena a kvalitas, proto jsme se rozhodli tyto dva aspekty skloubit dohromady. Mezi města kde stěhujeme nejčastěji, patří: Bohumín, Havířov, Frýdek - Místek, Ostrava, Český Tešín, Karviná a Orlová.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme profesionální stěhovací na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme profesionální stěhovací v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar