inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Stěhování Praha - Albatros Moving Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stěhování Praha - Albatros Moving

Zajišťujeme profesionální stěhovací služby. Stěhujeme domácnosti, firmy, zajistíme stěhování těžkých břemen, IT a citlivých zařízení i mezinárodní stěhování.

http://www.albatrosmoving.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Stěhování Praha - Albatros Moving

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhovací služby Zlín stěhování bytů a rodinných domů
Objednejte si naše služby a my vás rychle a odborně přestěhujeme. Provádíme stěhovací služby ve Zlíně, Vsetíně, Přerově, Kroměříži, Otrokovicích a dalších městech České republilky. Zapůjčíme vám stěhovací uzamykatelné boxy a odborně odpojíme a zabalíme IT techniku.
Odborné stěhování Brno
Potřebujete li přestěhovat rodinný dům, byt, kancelář nebo dílnu jsme tu pro vás. Naše firma provozuje již od roku 1998 odborné stěhování. Stěhování Brno Vám může nabídnout citlivý a profesionální přístup k vašemu majetku, zhodnocení situace a řešení problémů se stěhováním, řešení nepříznivých situací, komunikace s klientem. Naším cílem je vaše spokojenost.
Stěhovací služba Plzeň
Stěhujeme byty, pianina, kanceláře, archivy, sklady, umělecké předměty aj. Dále nabízíme demontáž a montáž nábytku. Stěhovací služby našim zákazníkům poskytujeme v plném komfortu tak, aby se náš zákazník nemusel skoro o nic starat. Pro přepravování veškerého vybavení domů, bytů, chat máme nákladní vůz značky Mercedes, který svými rozměry a funkčností se sklápěcím čelem plně vyhovuje jak našim potřebám tak i zákazníkům.
Stěhování strojů, nadměrných břemen Fobas Jihlava
Stěhování strojů a nadměrných břemen. Exportní balení. Zajistíme okamžitý přesun, nakládku i vykládku na kamion či jiný přepravní prostředek kompaktního celku. Při stěhování používáme zařízení renomovaných a praxí ověřených výrobců a dodavatelů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme profesionální stěhovací na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme profesionální stěhovací v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar