inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. října 2018 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Stěhování Ostrava Stěhováček Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stěhování Ostrava Stěhováček

Poskytujeme kompletní služby v oblasti stěhování a přepravy. Náš zkušený tým stěhováků se nezastaví před žádnou překážkou, která může nastat. Stěhujeme byty, kanceláře, křehké předměty, ale také těžká břemena. Naše stěhovací služby poskytujeme pro celou ČR a EU.

http://www.stehovacek.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Stěhování Ostrava Stěhováček

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stěhování a vyklízení v rámci celé České republiky
Zajistíme stěhování, vyklízení rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. V rámci doplňkových služeb mohou naši zákazníci využít patří např. stěhování v nočních hodinách a státních svátcích.
Stěhování firem a bytů
Zajistíme veškeré stěhovací služby, které jsou spojené se stěhováním firem, rodinných domů, bytů včetně vyklízení bytových a nebytových prostor a následného úklidu. V případě zájmu provádíme i rekonstrukce bytů a bytových jader.
Kompletní stěhovací služby Stěhování TRIP Praha
Poskytujeme kompletní stěhovací služby v Praze, celé ČR, SR a mezinárodne. Máme mnohaleté zkušenosti se stěhováním firem, bytů, klavírů. Bezplatne půjčíme krabice na stěhování v Praze. Pokud plánujete přestěhování vašeho bytu nebo rodinného domu, s námi máte jistotu, že se všechny Vaše věci dostanou na nové místo včas a především nepoškozené. Před zahájením vlastních stěhovacích prací vám nabízíme osobní konzultaci přímo u vás s naším technikem.
Odborné stěhování Brno
Potřebujete li přestěhovat rodinný dům, byt, kancelář nebo dílnu jsme tu pro vás. Naše firma provozuje již od roku 1998 odborné stěhování. Stěhování Brno Vám může nabídnout citlivý a profesionální přístup k vašemu majetku, zhodnocení situace a řešení problémů se stěhováním, řešení nepříznivých situací, komunikace s klientem. Naším cílem je vaše spokojenost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Poskytujeme kompletní služby na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Poskytujeme kompletní služby v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Reklamní agentura YAGA, Praha
Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.
Rozsáhlý katalog stránek - fjo.cz
Ručně tříděný, pravidelně administrovaný katalog stránek včetně vyhledávání odkazu s důrazem na kvalitu a funkčnost zařazených odkazů. Přidání stránek je zdarma, bez nutnosti zpětného odkazu nebo formou placeného zápisu.
AA+stavebniny - stavebniny a montáže
Zabýváme se prodejem širokého sortimentu stavebnin. Prodáváme zdící materiály, omítky, polystyrény, obklady, izolace, sádrokartony a další. Jsme také specialisté na komplexní služby v oblasti stavebně montážních činnosti, včetně zateplování a zdění příček.
Soukromáí farmaceutická společnost Axonia, Praha
Registrační záležitosti, prodej a marketing, Business Development, registrace humánních léčivých přípravků v regionu střední a východní Evropy, farmakovigilance, prodej humánních léčivých přípravků, farmakoekonomické analýzy, konzultační služby,...
aoficiální stránky města Uherský Brod
Informace o veřejných a společenských událostech. Nejnovější zprávy a články komentátorů. Dokumenty a formuláře určené pro podnikatele a firmy. Veřejné zakázky. Průvodce městem, historické památky, do-poručené trasy, informace pro turisty.

Volná místa
Volná místa
bazar