inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. ledna 2018 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Stěhování bez starostí Stěhování Bohemia Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stěhování bez starostí Stěhování Bohemia Praha

Jsme stěhovací firma, která dbá na osobní přístup ke klientům. Jsme féroví a držíme dohody. Naše ceny se odvíjí od reálného času stěhování. Nabízíme stěhování bytů, domů, firem a kanceláří. Pomůžeme Vám se zabydlet v novém domově či kancelářských prostorech, fungujeme i jako „hodinový manžel“.

http://www.stehovanibohemia.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Stěhování bez starostí Stěhování Bohemia

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Koch - stěhování, vyklízení a likvidace
Společnost KOCH - stěhování je ryze českou firmou statných stěhováků, zabývající se vyklízením, převozy, transportem, profesionálním stěhováním a s tím spojenými službami jako jsou likvidace, odvoz a montáže přestěhovaného mobiliáře.
Stěhování Praha za skvělou cenu
Ak hledáte výhodné stěhování v lokalitě Praha a okolí, obraťte se na renomovanou společnost, která Vám poskytne služby rychle, efektivně a za skvělé ceny. Neriskujte ztrátu nebo poškození Vašich věcí, spolehněte se na tým sehraných profesionálů.
Profesionální stěhovací servis. A - STĚHOVÁNÍ, Praha
Naše nabídka služeb stěhování zahrnuje vše od individuálních zakázek na míru až po velké zakázky. Dále nabízíme balení včetně montáže a demontáže nábytku, odvoz a likvidace starého nábytku a různých částí na skládku, odbornou skartaci dokumentů.
Komplexní stěhovací služby pro Vaši spokojenost a Vaše pohodlí Stěhování Olomouc
Naši klienti obdrží komplexní služby v oblasti stěhování. Naše činnosti obsahují vše od zabalení přes demontáž nábytku, vyložení, zpětnou montáž a vybalení Vašich věcí. Naši pracovníci jsou zkušení a ušíjí Vám Vaše stěhování přímo na míru. Máme dostatek profesionálních pracovníků a techniky, což nám dovoluje být svědomitější a koncentrovanější při každé jednotlivé zakázce a díky tomu nabídnout nejlepší kvalitu. Díky osobnímu přístupu a snaze pochopit Vaše konkrétní okolnosti se může z Vašeho stěhování stát i radost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme stěhovací firma, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme stěhovací firma, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Auditorská společnost E - Audit, Liberec
Audit řádných a mimořádných účetních závěrek, ověřování čerpání prostředků z fondů Evropské unie, prověrka řádné účetní závěrky, sestavování, analýzy a rozbor účetních závěrek, účetní služby, daňové poradenství, ekonomické analýzy, žádosti o úvěr.
Klimatizace Brno Elklim
Dodávky a montáže klimatizací do soukromých i komerčních objektů.Od projektu až po realizaci.Servis, revize klimatizačních a chladících zařízení. Klimatizace LG, Hitachi, Sinclair, Fujitsu, Carrier.Tepelná čerpadla, technologické chlazení.
Koupelnové studio Vrchlabí – návrhy a rekonstrukce koupelen
Návrhy a rekonstrukce koupelen. Koupelnové studio nabízí koupelnové doplňky a kanalizační potrubí. Profesionální služby v oblasti prodeje koupelnového vybavení a rekonstrukce koupelen.
Cestovní postýlka, dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem
Nabízíme hračky pro děti jako dětská kuchyňka, trampolína se sítí a žebříkem, dětské odrážedlo, interaktivné a plyšové hračky, společenské hry, panenky, auta, a mnoho dalších hraček. Prodáváme především hračky velkých značkových výrobců za přijatelné ceny.
Kurzy potápění Škola potápění Secret of the sea Diving Center Brno
Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Pro majitele potápěčských certifikací máme k dispozici velkou půjčovnu potápěčského vybavení. Půjčujeme kompletní výstroje značky Scubapro, u kterých dbáme na pravidelný servis

Volná místa
Volná místa
bazar