inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 20. září 2018 svátek má Oleg
Vyhledat v Pozri:

Stěhování bez starostí Stěhování Bohemia Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stěhování bez starostí Stěhování Bohemia Praha

Jsme stěhovací firma, která dbá na osobní přístup ke klientům. Jsme féroví a držíme dohody. Naše ceny se odvíjí od reálného času stěhování. Nabízíme stěhování bytů, domů, firem a kanceláří. Pomůžeme Vám se zabydlet v novém domově či kancelářských prostorech, fungujeme i jako „hodinový manžel“.

http://www.stehovanibohemia.cz
Zařazena v kategori:

Sťehovací služby

Profil stránky Stěhování bez starostí Stěhování Bohemia

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Podrazil stěhování nábytku
Stěhovací firma Podrazil vám nabízí stěhování vašeho bytu, kanceláře, uměleckých předmětů, hudebních těles a dalších objemných těles do 1,5t. Společně s našimi službami nabízíme i skladování a odborné balící i montážní služby.
Stěhování, úklidové služby ARSLAN Praha
Kompletní služby pro domácnost a firmy. ARSLAN je král ve službách. Stěhování nábytku jen od nás. Pokud potřebujete stěhovat v Praze nabízíme velmi rychlé stěhování Praha. Dále také stavební práce, počítačový servis nebo další služby, jste na správné adrese.
Stěhování po Praze i v jejím okolí
Zrealizujeme jakékoliv stěhování na území ČR i v zahraničí, ať už jde to stěhování bytu nebo kanceláře. Stěhování zahrnuje nejen přemístění nábytku, ale i balící služby, likvidační práce a úklid. Šetrně a pečlivě zabalíme, naložíme, přepravíme a vyložíme jakýkoliv náklad, od vestavěného nábytku až po křehké předměty. Pracujeme rychle a záleží nám na precizním výsledku.
Levná autodoprava, stěhování za nízké ceny a bez starostí Stěhování PeGa Hořice v Podkrkonoší
Přestěhujeme Vás za velice přijatelnou cenu rychle a bez starostí. Naše firma nabízí stěhování po celé ČR i EU vlastními vozy značky Mercedes Benz Sprinter a Opel Movano. Jelikož vozidla jsou poměrně dost prostorná, tak nás nemůže zaskočit velký byt, dům či firma. Naši pracovníci jsou schopní lidé, kteří si dokážou poradit za každých okolností s jakýmkoliv problémem, který může nastat. Naši pracovníci jsou pravidelně školení a nejedná se o žádné brigádníky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme stěhovací firma, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme stěhovací firma, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Taneční kurz Street dance a Break dance Praha
Špičkoví lektoři a skvělá parta lidí na vás čeká v tanečních kurzech Break dance a Street dance v Praze 4. Pro malé děti je tu Taneční kurz pro děti mini dance. Neváhejte a zapište se do tanečních kurzů, naučíte se skvěle tancovat, první hodina je zdarma. OFdance už má velmi dobré zázemí, co se týče tanečních sálů tak i počtem členů. Aktivně se zúčastňujeme tanečních soutěží Street dance a Break dance a vystoupení. Jsme se vědomi toho, že vaše spokojenost závisí hlavně na kvalitě, ochotě a zodpovědnosti lektora, a proto naše trenéry vybíráme s největší pečlivostí.
Pojištění online
Na pojištění-online.eu najdete veškeré informace ohledně komerčního pojištění. Nabídka všech pojišťoven na jednom místě. Pro výběr nejvhodnějšího pojištění můžete porovnat nabídky všech pojišťoven. Sjednání pojištění samozřejmě online.
Ruční mytí a čištění vozidel
Firma Washcar nabízí kompletní služby v oblasti ručního mytí a čištění vozidel. Používáme výhradně přípravky a technologie od německé firmy Porzelack.
Zámečnictví Třebíč, Otakar Polenda
Provádíme veškeré zámečnické práce, opravy a výměny zámků a vložek, výrobu a montáž ocelových kontrukcí, mříží, schodišť, bran, balkonů, montáž bezpečnostních dveří. Nouzové otevírání dveří po zabouchnutí.
Betafiniš: kompresory
Kompresory jsou obvykle primárním zdrojem stlačeného vzduchu pro různé aplikace. Dle konkrétních požadavků je nutné zvolit vhodný kompresor. Nabízíme nejen kompresory pro průmyslové použití, ale i kompresory nehlučné, dentální a speciální kompresory.

Volná místa
Volná místa
bazar