inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. května 2018 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Stavíme zdravé domy HOME 3 Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavíme zdravé domy HOME 3 Praha

Stavíme zdravé domy, které dýchají spolu s Vámi. Jsme česká stavební a technologická firma, která vyvinula systém zdravého domu založený na podpoře přirozené ionizace vzduchu v obytném prostoru. Technologie HOME3 vychází z dlouholetého výzkumu měření a optimalizace kyslíkových iontů ve stavebních objektech a přináší naše progresivní know-how do každého inteligentního a zdravého domova.

http://www.home3.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Stavíme zdravé domy HOME 3

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Mobilní domy mobilheimy za nejlepší ceny, Šenov
Mobilní domy, mobilheimy levné a rychlé bydlení. Mobilheimy představují nejlevnější a nejrychlejší možnost bydlení ve svém vlastním domě, a to vše při zachování komfortu na který jste zvyklí z klasických domů a bytů. Vhodný je také jako chalupa na víkendové pobyty. Jejich velkou výhodou je, že můžete začít okamžítě bydlet, jakmile Vám mobilheim přivezeme. Přijďte se přesvědčit.
Bytové doplňky, dekorace do bytu
Bytové doplňky, dekorace do bytu přehledně roztříděné v kategorích. Jednou ze sekcí jsou dekorace na zeď, kde se jedná o moderní bytové doplňky v zajímavých designech. Internetový obchod LINEADECO.
LakFol napínané stropy, stropní podhledy Karlovy Vary
Naše společnost se zabývá výrobou a montáží vysoce kvalitních napínaných stropů, stropních podhledů s různou úpravou povrchu a širokým výběrem barevných variací. Součástí našich služeb je také architektonické řešení interiérů.
Keepline bytové interiéry
KEEPLINE vznikla jako odpověď na neustále se zvyšující poptávku po atypických interiérech, často svou složitostí vyžadujících individuální přístup. Společnost se zabývá projektovou činností v rámci interiérů s možností kompletní realizace „na klíč“ a autorským dozorem. Hlavní náplní jsou bytové interiéry, vstupní haly, restaurace, kluby, hotely, obchody, aj.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavíme zdravé domy, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavíme zdravé domy, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětský bazar, second hand Babybazárek U Kocoura, Třebíč
Dětský bazar U Kocoura, bazar značkového dětského oblečení, dětský second hand. Nabízíme široký sortiment značkového dětského oblečení různých značek. Náš bazar má oblečení přehledně zatříděno do kategorií podle velikostí. Prodáváme levné dětské oblečení a přitom klademe důraz na kvalitu. Pro vstup na náš dětský bazar se nemusíte registrovat, objednávka u nás je rychlá a jednoduchá.
Futbalové parádičky videá a komentáre
Recenzie PC hier, futbalové komentáre, futbalové parádičky videá a tvorba hier v programe Game Maker
Palivové dřevo HOBL HOLZ Šaratice
Nabízíme kvalitní palivové dřevo. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se tedy o ekologickou variantu vytápění.
Fyziostart rehabilitace
služba domácí rehabilitace, zdravotní skupinové cvicení, mekké techniky na uvolnení zad, úprava svalové dysbalance.
Anhydritové potěr, podlahy Zdice
Zabýváme se realizací litých betonových podlah a betonových potěrů. Betonové podlahy používáme při rekonstrukci objektů i u novostaveb. Na tuto podlahu lze pokládat většinu podlahových krytin, PVC, plovoucí podlahu, parkety, dlažbu atd. Jedná se o novou generaci litých podlah které tvoří zdravotně nezávadná samonivelační směs. Anhydritové podlahy jsou dnes velmi využívané pro jejich výborné vlastnosti. Mají vysokou pevnost v tlaku i tahu za ohybu a mají výbornou tepelnou vodivost pro podlahové topení protože dobře přenáší teplo.

Volná místa
Volná místa
bazar