inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. března 2018 svátek má Eduard
Vyhledat v Pozri:

Stavíme zdravé domy HOME 3 Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavíme zdravé domy HOME 3 Praha

Stavíme zdravé domy, které dýchají spolu s Vámi. Jsme česká stavební a technologická firma, která vyvinula systém zdravého domu založený na podpoře přirozené ionizace vzduchu v obytném prostoru. Technologie HOME3 vychází z dlouholetého výzkumu měření a optimalizace kyslíkových iontů ve stavebních objektech a přináší naše progresivní know-how do každého inteligentního a zdravého domova.

http://www.home3.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Stavíme zdravé domy HOME 3

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Energetické hodnocením budov, energetické posudky Sunjas Janovice
Sunjas je společnost zabývající se energetickým hodnocením budov a vypracováváním energetických posudků a auditů. Jsme společnost, zaměřující se na návrh a posouzení obalových konstrukcí budov. Pro své zákazníky provádíme i posouzení výhodnosti tarifů dodavatelů elektrické energie s návrhem na jejich změnu za účelem finančních úspor. Pro bytová družstva a pro společenství vlastníků jednotek provádíme návrh komplexní optimalizace energetických opatření vedoucí ke snížení spotřeby vstupních energií budovy.
Konzultace zdravého bydlení podle tradičního čínského učení Feng Shui Lužice
Nabízím Vám konzultaci zdravého bydlení pomocí čínského tradičního učení Feng Shui. Provádím harmonizaci prostoru bytů, domů i kanceláří. Vše v souladu s harmonií lidského života a okolní krajiny. Dopřejte si zdravé bydlení a plnohodnotný život.
Mobilní domy mobilheimy za nejlepší ceny, Šenov
Mobilní domy, mobilheimy levné a rychlé bydlení. Mobilheimy představují nejlevnější a nejrychlejší možnost bydlení ve svém vlastním domě, a to vše při zachování komfortu na který jste zvyklí z klasických domů a bytů. Vhodný je také jako chalupa na víkendové pobyty. Jejich velkou výhodou je, že můžete začít okamžítě bydlet, jakmile Vám mobilheim přivezeme. Přijďte se přesvědčit.
Prodej bytů Brno Šlapanice
Investor moderního bytového komplexu s občanskou vybaveností Brněnská pole Šlapanice. Tento soubor menších bezbariérových domů bude areálem s množstvím zeleně, dětskými hřišti, sportovištěm a mateřskou školou. Sídlo firmy je přímo v areálu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavíme zdravé domy, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavíme zdravé domy, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Penzion Havelka Železná Ruda
Ubytování v Železné Rudě, penzion Havelka. Penzion je vhodný pro celoroční ubytování, nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce, ale i pro školy v přírodě, různá firemní školení, porady.
Vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby Ostrava
Vyberte si z nabídky eshopu, který nabízí profesionální vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby. Nabízíme specializovaný prodej ověřených výrobků, bezplatné poradenství, znalost v oboru, dlouholetou historii, zajímavé a konkurenční ceny. Dodání do celé ČR. Najděte tu správnou péči pro Vaše vlasy.
Brýle-domů.cz-Internetový obchod
Internetový obchod s dioptrickými brýlemi podle předpisu. Možnost vyzkoušení brýlí na webu. O 60% nižší ceny než v očních optikách.
Truhlářské řezivo, palubky, eurohranoly Lignus Havlíčkův Brod
Nabízíme truhlářské řezivo, sušení řeziva, obkladové a podlahové palubky, eurohranoly. Velkoobchod a maloobchod. Naše společnost vyrábí a dodává již více než dvacet let truhlářské řezivo na evropský trh. Zmíněný materiál jsme schopni dodávat jak drobnějším odběratelům, tak i velkoodběratelům. Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně jak v časové, tak i kvalitativní a cenové struktuře dodávání materiálu.
Kuchyně na míru RADYS
Kuchyně na míru - navrhneme Vám a sestavíme moderní kuchyň přesně dle vašich potřeb a požadavků. Rádi Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme všechny informace. Kontaktujte nás.

Volná místa
Volná místa
bazar