inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Stavíme, STAV ART, Poděbrady Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavíme, STAV ART, Poděbrady

Úpravy interiéru, stavební práce. Výstavba nových bytových a rodinných domů, rekonstrukce bytů a rodinných domů, kompletní dodávka střech, pokládka venkovních dlažeb, vnitřní obklady a dlažby, zateplení fasád, výměna oken. Balkony a terasy, ploty a oplocení, klempířské práce.

http://www.stav-art.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavíme, STAV ART, Poděbrady

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů Renomix
Provádíme stavební práce jako zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů, revitalizace bytových domů, výměna oken, oprava balkónů a lodžií, pronájem lešení, tradiční řemesla, rákosové střechy, hliněné omítky.
Výroba a montáž ocelových konstrukcí Kramostav Plus, Most
Výroba a montáž ocelových konstrukcí, GO a BO netlakových častí kotlů. Sváření elektrickým obloukem a plamenem. Výměna potrubí energetických zařízení.
Montáž schodišť, stropů, balkonů a jímek ProStrop Mladé Buky u Trutnova
Firma ProStrop vám nabízí montáž schodišť, balkonů a stropů, jímek s důrazem na co nejrychlejší montáž (prefabrikáty) a dobrou cenu. Naším cílem je co nejrychlejší montáž za dobrou cenu, avšak ne na úkor kvality. Více se dozvíte na našich internetových stránkách.
Stavebniny a stavební firma FESO Praha
Provádíme veškeré stavební práce, zpracováváme rozpočtové návrhy, zajišťujeme inženýrskou činnost v investiční výstavbě. Prodáváme kompletní stavební materiál, zednické a stavební nářadí a koupelnové vybavení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Úpravy interiéru, stavební na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Úpravy interiéru, stavební v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar