inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Stavební výroba. Lipnická, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební výroba. Lipnická, Praha

Společnost Lipnická se věnuje stavební výrobě, převážně výstavbě a prodeji bytů.

http://www.lipnicka.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební výroba. Lipnická, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výkopové zemní práce, demolice a autodoprava Praha, Táborský Třebotov
Jedním z nejdůležitějších oborů naší činnosti jsou výkopové práce a zemní práce. Dle zadání klientů jsme schopni realizovat přípravné výkopové práce při budování základů, práce dokončovací a další. Mimo realizace činností souvisejících se stavbami pro vás můžeme zajistit rovněž odbahnění rybníků, přípravu komunikací, výkopy bazénů, budování přípojek (kanalizace apod.), opravy kanalizace nebo hutnění ploch.V zimě nabízíme mechanizované odklízení sněhu. Dále nabízíme odvod odpadu, kontejnery, autodopravu.
Výstavba montovaných dřevostaveb EcoHouse Praha
EcoHouse realizuje montované dřevostavby a nízkoenergetické stavby. Naším cílem je postavit pro Vás a Vaši rodinu dům pro život. Dům, ve kterém se budete cítit dobře a bezpečně. Při tvorbě studie spolupracujeme s uznávanými architekty a projektanty. Naše domy Vám provedeme v různých fázích dokončení na základě vzájemné dohody: hrubá stavba, stavba na klíč, individuální práce dle dohody. Naší prioritou je nejvyšší kvalita a profesionální přístup ve spojení s ekonomickým a ekologickým záměrem.
Světla a osvětlení pro architekty
Informační server o osvětlení pro rodinné domy, byty. Osvětlení pro interiéry prodejen, hotelů, galerií, osvětlení kanceláří, průmyslová řešení světel. Světla vnitřní (mj. osvětlení integrované do sádrokartonu) i venkovní (osvětlení budov, osvětlení veřejných prostranství, parků apod.).
Architektonická kancelář s komplexními službami GD architects Praha
Nabízíme studie, projektovou přípravu, jednání s úřady, kontroly provádění díla (stavby), koordinace a řízení stavby, až po realizace interiérů a bytových doplňků. Hledání nejlepšího návrhu, alternativ, s ohledem na vzhled, design, užitné vlastnosti, individualitu, ale i cenu. Studie kromě uvedeného řeší i rozpočet, respektive odhad investičních a provozních nákladů a harmonogram.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost Lipnická se na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost Lipnická se v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Šperky z chirurgické oceli pro každou příležitost Zlatnictví Trimama Brno
V nabídce Zlatnictví Trimama naleznete šperky z chirurgické oceli pro každou příležitost, Nabízíme ocelové šperky a šperky s krystaly Swarovski. Dále na našem eshopu naleznete kožené náramky, které máme skladem. Nabízíme i náramky kaučukové, z pryže, náramky stahující s ozdobami a přívěsky. Vybírat můžete z široké nabídky české bižuterie, nyní nově i s krystaly Swarovski, na výběr je ze šperků štrasových, soupravy z perel a svatebních souprav.
Klimatizace Ostrava, vzduchotechnika Ostrava
Dodáváme a montujeme klimatizace, tepelná čerpadla a vzduchotechniku na klíč. Poskytujeme záruční a pozáruční servis. Působíme ve městě Ostrava a okolí.
Redukce váhy, zdravý životní styl Wellness studio Ondra Albrechtice nad Vltavou
Online servis zdravého životního stylu, podpora sportovních aktivit, pomoc při redukci váhy. Telefonické konzultace s potencionálními klienty, návrhy řešení stravovacího plánu. Osobní či telefonický servis a dozor nad úspěšností postupu, poradenství. Emailové vzdělávací kurzy a podpora ve sportovních aktivitách. Na stránkách najdete i mojí osobní zkušenost se zdravím stravováním, podrobný návod postupu řešení Vaší situace a kontaktní dotazník pro prvotní informace o vaší situaci.
Penzion u Bumanů Ubytování v Třeboni
Penzion u Bumanů nabízí ubytování v Třeboni. Je velmi oblíben především mezi pacienty lázní Berta. Penzion se nachází v těsné blízkosti historického města Třeboň, přesto je však v klidném prostředí. Penzion je ideálně situován také pro hosty s příspěvkovou lázeňskou péčí docházející na léčebné procedury do lázní Berta, jelikož je od nich vzdálen 300m. Také cyklotrasy jsou dostupné přímo u Penzionu u Bumanů. Penzion však nenabízí ubytování jen pro lázeňské pacienty, ale pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou 2013, případně jen víkendový pobyt v Třeboni a okolí. Ubytovací kapacita penzionu činí 23 lůžek. Ubytování je možné v jedenácti dvoulůžkových pokojích a jednom pokoji jednolůžkovém.
Stěhování a vyklízení v rámci celé České republiky
Zajistíme stěhování, vyklízení rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a firemních kanceláří. V rámci doplňkových služeb mohou naši zákazníci využít patří např. stěhování v nočních hodinách a státních svátcích.

Volná místa
Volná místa
bazar