inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Stavební stroje prodej, servis a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha

Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

http://mechanik.cz
Zařazena v kategori:

Strojírenství

Profil stránky Stavební stroje prodej, servis a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Strojní výroba, HIATUS CZ, Okříšky
Komplexní služby v oblasti kusové a malosériové strojní výroby v rámci CNC frézování. Firma se opírá o své bohaté zkušenosti s obráběním širokého spektra kovových i nekovových materiálů.
Pronovo Morava s.r.o., Ostrava
Aktivity našich společností spočívají v : výroba, prodej a servis manipulačních pásů, ocelových lan, řetězů, Vázacích bodů, manipulačních svěrek, kovového příslušenství a dalších produktů oblasti manipulace s břemeny.Prostředky osobního zabezpečení pro práce ve výškách.Zajištění osob při práci ve výškách, výstupech nebo sestupech na technologické celky, budov a jiná zařízení pomocí, vertikálních nebo horizontálních jistících systémů.Revizní a školitelská činnost v oblasti vázacích prostředků, bezpečnosti práce, zvedacích plošin, jeřábů, chlóru (čističky odpadních vod).Nákup a prodej
Strojírenské výrobky, zakázková výroba přípravků a nástrojů PELIKÁN Vrchlabí
Firma PELIKÁN je soukromá firma nabízející veškerou nástrojařkou činnost již přes dvacet let. Vyrábíme zakázkově přípravky a nástroje, sestavujeme stroje s mechanickým pohonem a také komponenty pro malé vodní elektrárny.
Strojírenská výroba INPROMA, Křinec
Produkce dílů, komponent včetně jejich montáže do sestav a podsestav z přesně opracovaných hliníkových a zinkových tlakových i kokilových odlitků, případně odlitků barevných kovů. Výrobní produkce je zaměřena na zákazníky především z oblasti textilního strojírenství, automobilového průmyslu, ...

Naše tipy:
Zkuste hledat Při prodeji poskytujeme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Při prodeji poskytujeme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar