inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Stavební stroje prodej, servis a Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha

Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

http://mechanik.cz
Zařazena v kategori:

Strojírenství

Profil stránky Stavební stroje prodej, servis a

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Páskovací, balicí stroje, obalový materiál Penta servis Holice
Naše společnost je schopna Vaši firmu kompletně vybavit širokým sortimentem strojů a materiálů z oblasti páskovací a balicí techniky. Většinu nabízených standardních strojů máte možnost vyzkoušet, rádi Vám naše stroje předvedeme. Základ firmy tvoří pracovníci s třicetiletou praxí v oboru páskovací a obalové techniky. Poskytujeme prodej a kompletní servis.
Drtiče a třídiče Rubble Master ČANĚK DRTIČE Havlíčkův Brod
Zpracování stavebních odpadů jako jsou stavební sutě, beton, železobeton, asfaltové kry apod., které provádíme mobilním odrazovým drtičem RUBBLE MASTER přímo na stavbách výsledkem je kubické zrno a současně dochází k separaci kovu pro zajištění maximální kvality výsledného recyklátu.
Strojírenská výroba, výroba součástí automobilů. LIP, Chrastava
Strojírenský výrobní podnik se zaměřením na automobilový průmysl. Díly do brzdových systémů, díly do motorů nákladních vozů, ...
Moreau Agri Vysočina - zemědělská a stavební technika
Prodej zemědělské a stavební techniky, kompletní servis a dodávky náhradních dílů. Zprostředkování prodeje nebo odkup starší techniky. Pronájem široké škály strojů - traktory, teleskopické manipulátory, krmné vozy.

Naše tipy:
Zkuste hledat Při prodeji poskytujeme na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Při prodeji poskytujeme v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej bylin, zdraví pro vaše tělo i ducha Bylík eShop
V obchodě Bylík naleznete širokou nabídku léčivých bylinek, pomahajích proti různým nemoc, léčíčí tělo i mysl. Internetový obchod Bylík nabízí široké spektrum léčivých bylin a směsí pro váš lepší psychický i fyzický stav. Vše na jednom místě a za skvělé ceny společně s užitečnými informacemi o tom, která bylinka má jaký účinek a co se pro vaše zdraví hodí nejvíce.
Obaly baliace stroje
poskytuje kompletný servis v oblasti obalovej techniky. Vyrábame a predávame obaly, obalové materiály, zaisťujeme predaj a servis baliacích strojov. Bublinková fólia, PE, PP, kartonáž, krabice, preložky, baliacie stroje.
Korálky Glamour zkrášlovat a zdobit
Prodej bižuterních komponentů a kovodílů. Naše štrasové komponenty jsou vyráběny výhradně ručně a s kameny té nejvyšší jakosti. Třpytivý a blýskavý svět skleněných korálků a kamínků
Tepelná čerpadla Nibe, Daikin Zlín
Nabízíme realizace elektroinstalací a vytápění na Klíč. Projekt, cenová nabídka, montáže podlahového topení a tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, Nibe, Stiebel Eltron, Daikin Altherma.
Ochranné rámy na auta
Nerezové ochranné chromové rámy a doplňky na auta – nejlevnější čR. Díky nimž získáte pocit bezpečí ve svém voze. Ať už si vyžádáte jakékoli doplňky z naší nabídky, vždy získáte pečlivě vyrobený produkt z vysoce kvalitních materiálů.

Volná místa
Volná místa
bazar