inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Stavební práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební práce

Stavební firma Bubák nabízí rekonstrukce bytových jader, fasády a zateplování domů!

http://www.stavbybubak.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
EJM Hovorany ELEKTRO s.r.o.
Zabýváme se elektroinstalací v bytových, průmyslových, prodejních a kancelářských objektech, včetně revizí, oprav, údržby a rekonstrukcí. Provádíme elektromontáže silnoproudé i slaboproudé, hromosvody, měření a regulace, elektronické zabezpečovací systémy, domácí telefony, elektrické vytápění, centrální vysavače, revize ručního nářadí. V naší prodejně nabízíme elektroinstalační materiál, vypínače, svítidla, domácí spotřebiče, spojovací materiál a další průmyslové zboží.
Stavební práce a Demolice Mitex
Zabýváme se v převážné míře prováděním demolic všeho druhu,  ať už strojově nebo postupným rozebíráním. Dále výstavba rodinných domů, rekonstrukce a modernizace domů jsou našim dalším odvětvím.
ABeCeDe schody, schodiště, zábradlí
Návrh, výroba, realizace a montáž schodiště a zábradlí. Modulová, vřetenová, kombinovaná montovaná schodiště ABeCeDe, nebo jejich komponenty, schody od návrhu po prodej, či montáž po celé republice.
Stavíme, STAV ART, Poděbrady
Úpravy interiéru, stavební práce. Výstavba nových bytových a rodinných domů, rekonstrukce bytů a rodinných domů, kompletní dodávka střech, pokládka venkovních dlažeb, vnitřní obklady a dlažby, zateplení fasád, výměna oken. Balkony a terasy, ploty a oplocení, klempířské práce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební firma Bubák na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební firma Bubák v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Státní zemědělská a potravinářská inspekce
Státní zemědělská a potravinářská inspekce je orgánem státního dozoru zejména nad zdravotní nezávadností, jakostí a řádným označováním potravin. Inspekce kontroluje potraviny, suroviny k jejich výrobě, zemědělské výrobky. Tyto kompetence se vztahují na výrobu, skladování, přepravu i prodej (včetně dovozu).
Itálie dovolená, Jesolo Travel
Letní dovolená v italském regionu Benátsko, Lido di Jesolo a okolí. Jesolo to je moře, dlouhá písečná pláž, dobré jídlo, nakupování, noční život, aquaparky, atrakce pro děti. Ubytování a hotely všech kategorií.
Dárkové balíčky ARWETY PRO Praha
Elektronický a zásilkový obchod dárkových balíčků Arwety nabízí dárkové koše a balíčky k zaslání nebo osobnímu vyzvednutí. Dárkové balíčky poskytují mnoho nápadů k obdarovávání Vašich nejmilejších k různým výročím, k zábavě, sportům nebo koníčkům.
Inzerce zvířata a domácí mazlíčci
Bezplatná inzerce zvířat a domácích mazlíčků. Inzerce je přehledně řazená do kategorií s možností rozšířeného vyhledávání. Na serveru naleznete všechny hlavní kategorie zvířat od psů, koček, hlodavců, atd.
Použitý software, softwarové multilicence Software Pro, Praha
SoftwarePro je Váš nezávislý partner v oblasti licencí na použitý software, který disponuje desítky let zkušeností v oblasti softwaru. Nabízíme firmám výkup a prodej použitého originálního softwaru, rozsáhlé licenční poradenství a profesionální licenční audity. Profesionalita, transparentnost a slušnost pro nás mají v rámci obchodních vztahů vůči našim zákazníkům tu nejvyšší prioritu.

Volná místa
Volná místa
bazar