inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

stavební práce Svitavy Dolestav SY Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

stavební práce Svitavy Dolestav SY

Stavební práce v plném rozsahu jako výstavba domů na klíč, rekonstrukce domů a bytových jader, půdní vestavby, fasády a zateplení domů, opravy a rekonstrukce výrobních a skladovacích objektů dle požadavků objednatele, zámečnické práce k jejichž kvalitě slouží firmě vlastní zámečnická dílna. Součástí služeb je i přeprava materiálu, autodoprava, odvoz suti a nepotřebného materiálu k čemuž slouží rozsáhlý vozový park.

http://www.dolestav.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky stavební práce Svitavy Dolestav SY

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Žaluzie JP Pardubice – žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu
Žaluzie JP Pardubice – nabízíme okenní žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, lamely, sítě proti hmyzu a další služby z oblasti stínící technika. Žaluzie jsou výborným způsobem protisluneční ochrany. Máme široký vzorník žaluzií - vertikální žaluzie a horizontální žaluzie vysoké kvality. Samozdřejmě zajistíme i montáž.
Adaptace bytů na klíč. Stavební firma Marty and Marty, Praha
Kompletní dodávka adaptací bytů. Společně se stavebními pracemi zajistíme do Vašeho bytu prodej a montáž kuchyňské linky, vestavěných skříní a dalšího vybavení podle Vašeho výběru, které souvisí se stavební úpravou bytu.
Ocelové, zděné konstrukce, rekonstrukce budov StaCo project Brno
Jsme firma, která nabízí projektové a poradenské služby v oblasti navrhování nosných konstrukcí a fasád. Projekty ve stupních územní řízení, stavební řízení, realizační dokumentace. Provádíme ocelové konstrukce, rekonstrukce, sanace staticky poškozených budov, diagnostika poruch. Zděné, betonové a dřevěné konstrukce, opláštění a výrobní dokumentace.
Inženýrská poradenská kancelář Zlín Karel Zubalík
Nezávislá inženýrská a poradenská kancelář která vždy stojí za zájmy svých klientů. Kancelář zajišťuje řízení stavebních projektů ve všech jeho fázích. Zajistí poradenskou a konzultační činnost, zpracuje posudky, zabezpečí projektové řízení a stavební dozor.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební práce v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební práce v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar