inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Stavební práce Soběslav Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební práce Soběslav

Provádíme stavební, zednické, obkladačské a zateplovací práce i kompletní stavby včetně základové desky. Více informací včetně ukázek již realizovaných zakázek najdete na našich internetových stránkách. Naše irma působí na trhu již 17 let.

http://www.drnovsky.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební práce Soběslav

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Sruby, dřevěné domy, dřevěnice Drevodom Rajec.Říčany
Společnost zabývající se výstavbou srubových domů. Kanadské sruby, dřevodomy za nejlepší ceny. Projekce, výstavba srubu na klíč. Srubové domy stavíme od roku 1998, kvalita a skušenosti. Pro každého zájemce o srub uděláme vše tak, abychom zkloubili jeho sny a představy o svém budoucím bydlení s technickými možnostmi stavby srubu.
Průmyslové podlahy Ševčík Kunovice
Nabízíme provedení průmyslových podlah na bázi epoxidových a polyuretanových pryskyřic. Klademe důraz na vysokou kvalitu aplikovaných podlah a upřednostňujeme proto osvědčené materiály od německé firmy STO. Každou zakázku však řešíme individuálně a dle potřeb zákazníka. Provádíme zakázky jak menšího, tak většího rozsahu.
Strojní zemní a bourací práce - demolice, Jiří Rosenmüller, Otvovice
Společnost Jiří Rosenmuller provádí v Praze a okolí strojní zemní a bourací práce, nabízí také nakládku a odvoz sutiny i pronájem stavebních strojů. Poskytujeme své služby za přijatelné ceny, v případě dlouhodobé spolupráce nabízíme zákazníkům slevy.
Interiér a exteriér - sádrokartonářské práce.
Kompletní realizace podkrovních bytů, pudní vestavby včetně zateplení a elektroinstalací, vestavba nových kanceláří a sociálních zařízení, dělící bytové příčky, montáž závesných kazetových podhledú,...

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme stavební, zednické, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme stavební, zednické, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Státní zemědělská a potravinářská inspekce
Státní zemědělská a potravinářská inspekce je orgánem státního dozoru zejména nad zdravotní nezávadností, jakostí a řádným označováním potravin. Inspekce kontroluje potraviny, suroviny k jejich výrobě, zemědělské výrobky. Tyto kompetence se vztahují na výrobu, skladování, přepravu i prodej (včetně dovozu).
Itálie dovolená, Jesolo Travel
Letní dovolená v italském regionu Benátsko, Lido di Jesolo a okolí. Jesolo to je moře, dlouhá písečná pláž, dobré jídlo, nakupování, noční život, aquaparky, atrakce pro děti. Ubytování a hotely všech kategorií.
Dárkové balíčky ARWETY PRO Praha
Elektronický a zásilkový obchod dárkových balíčků Arwety nabízí dárkové koše a balíčky k zaslání nebo osobnímu vyzvednutí. Dárkové balíčky poskytují mnoho nápadů k obdarovávání Vašich nejmilejších k různým výročím, k zábavě, sportům nebo koníčkům.
Inzerce zvířata a domácí mazlíčci
Bezplatná inzerce zvířat a domácích mazlíčků. Inzerce je přehledně řazená do kategorií s možností rozšířeného vyhledávání. Na serveru naleznete všechny hlavní kategorie zvířat od psů, koček, hlodavců, atd.
Použitý software, softwarové multilicence Software Pro, Praha
SoftwarePro je Váš nezávislý partner v oblasti licencí na použitý software, který disponuje desítky let zkušeností v oblasti softwaru. Nabízíme firmám výkup a prodej použitého originálního softwaru, rozsáhlé licenční poradenství a profesionální licenční audity. Profesionalita, transparentnost a slušnost pro nás mají v rámci obchodních vztahů vůči našim zákazníkům tu nejvyšší prioritu.

Volná místa
Volná místa
bazar