inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Stavební práce rekonstrukce všeho druhu Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební práce rekonstrukce všeho druhu Praha

Jsme stavební a rekonstrukční firma, profesionální služby pro Vás provádíme v Praze a okolí. Zajistíme stavby a přestavby domů a bytů na klíč. Pokud potřebujete pouze novou podlahu nebo zateplit fasádu na svém domě, pro nás to není žádný problém. Naše portfolio služeb dále obsahuje i elektroinstalace, vodoinstalace a drobné instalatérské práce, malířské práce a další stavební práce, jako pokládka dlažby, práce se sádrokartonem, omítky a další.

http://www.provadime.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební práce rekonstrukce všeho druhu

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ventilátory, aktivátory pro konvektory ELSYMCO Praha
Špičkové české ventilátory pro konvektory a aktivátory otopných těles od společnosti ELSYMCO zvýší výkon vašeho topení až o 100%. Ušetřete za energie a vytápějte efektivně. Naše ventilátory způsobí mírnou cirkulaci vzduchu v místnosti a díky tomu dojde ke snížení zbytečně vyšší teploty u stropu a zároveň ke zvýšení teploty u podlahy, kde ji více potřebujete a ihned ucítíte. Významným dopadem je především úspora neustále se zvyšujících nákladů na vytápění do budoucna.
Natěračské, výškové práce Hořice
Zajišťujeme kvalitní povrchové úpravy v lokalitě Hořice, Hradec Králové a celá ČR. Specializujeme se na natěračské, malířské a výškové práce, v rámci kterých provádíme nátěry a renovace střech. Natěračské práce realizujeme zejména u opláštění střech a budov, dřevěných a stavebních materiálů. Natěračské práce provádíme standardními způsoby i prostřednictvím vysokotlakého zařízení AIRLESS. V rámci našich služeb zajistíme výškové práce za pomocí horolezecké techniky.
Stavební firma Ha-konsturukt-CZ, Třebíč
Přípravné práce pro stavbu, zemní práce, kanalizace, vodovody, chodníky, stavby na klíč, rekonstrukce, sanace, zateplování, rekonstrukce historických budov a památkově chráněných objektů, výstavba průmyslových a hospodářských objektů.
ALU.PLAST s.r.o. - plastová okna , hliníková okna , dveře
Vyrábíme, prodáváme a montujeme plastová okna, hliníková okna, dveře, stěny, sítě proti hmyzu, parapety, rolety, žaluzie. Dále vyrábíbe plastové ploty a zahradní příslušenství. Firma je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme stavební a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme stavební a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar