inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Stavební práce kompletní servis Radek Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební práce kompletní servis Radek Bukvald Brno

Radek Bukvald Vám nabízí kompletní servis v oboru stavebních prací jako rekonstrukce koupelen, bytů i domů, obkladačské, malířské a zednické práce v Brně a okolí, a to již od roku 1996. Nabízíme kompletní rekonstrukci bytu, rodinného domu, koupelny či bytového jádra. Rádi Vám poskytneme bližší informace týkajících se naší široké nabídky.

http://rekonstrukce-rb.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební práce kompletní servis Radek

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pracovní plošiny prodej, pronájem RENTAL plošiny Planá nad Lužnicí
Rental plošiny je firma, která se zabývá nejen prodejem, ale zároveň také pronájmem pracovních plošin. Všem zákazníkům poskytujeme také servis a prodej náhradních dílů. U nás vybíráte ze širokého sortimentu pracovních plošin od nůžkových a kloubových plošin až po přívěsné plošiny, autoplošiny a teleskopické manipulátory. Najdete nás v jihočeském kraji, v Plané nad Lužnicí, okres Tábor.
Zednické, stavební práce Zednictví Vinklárek Brno
Zednické práce v Brně a okolí. Máme mnohaleté zkušenosti s náročnými i speciálními zednickými pracemi. Práci odvádíme kvalitně a za dostupné ceny. Zednictví Vinklárek nabízí veškeré stavební i dozorové práce. Provádíme rekonstrukce bytových jader, obkladačské práce, pokládku dlažeb, rekonstrukce koupelen atd.
Instalatérské, topenářské, plynařské práce Olomouc
Provádíme veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce jako montáže, rekonstrukce, drobné opravy a havárie. Nonstop služba voda, topení, plyn a odpady. Vše za příznivé ceny. Instalatérské služby poskytujeme po celé Olomouci, Prostějově, Přerově a okolí. Větší zakázky realizujeme i v širším okolí Olomouce.
Stavební firma QR STAV
Stavební firma QR STAV. Stavební práce, stavby rodinných domů, sádrokartonářské práce, fasády, zateplení domu, nátěry fasád, rekonstrukce fasád, zateplení fasád a střech, pokládka zámkové dlažby, výškové práce, kontejnerová přeprava, kácení stromů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Radek Bukvald Vám na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Radek Bukvald Vám v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar