inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Stavební práce a prodej materiálu Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební práce a prodej materiálu Masničák, Semily

Zabýváme se kompletními dodávkami prací stavebního charakteru počínaje rozvody vody, kanalizace a plynu, montážemi ústředního vytápění, zajišťujeme veškeré stavební úpravy - bourání, zednické práce, obkladačské práce, malířské práce a úklidové práce na všech námi prováděných stavbách.

http://www.masnicak.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební práce a prodej materiálu

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Firma Jiří Uhlíř - betonové podlahy. Štěpánovice
Komplexní dodávky podlahové konstrukce včetně zajištění betonu a čerpadla, dodávka dílčích prací, např. hlazení podlahy a leštění podlahových desek.
Zámková dlažba a zahradní architektura
Sortiment společnosti DITON je: dlažba, zámková dlažba, venkovní dlažba, palisády, obrubníky, ztracené bednění, zatravňovací tvárnice, svahové tvárnice, ploty, prvky, plotů a ostatní betonové výrobky.
Vysokozdvižné plošiny prodej, pronájem, servis RENTAL plošiny Planá nad Lužnicí
V naší nabídce najdete montážní a vysokozdvižné plošiny nejrůznějších typů k prodeji i pronájmu. Zajišťujeme také servis plošin a půjčovnu lešení. Vysokozdvižné plošiny máme v širokém sortimentu. Nabízíme i elektrické a motorové montážní plošiny. Firma sídlí v Plané nad Lužnicí v okrese Tábor.
VIALIT SOBĚSLAV spol. s r. o.
Nabídka stavby a speciálních úprav vozovek. Výroba a prodej silničních asfaltových emulzí. Opravy komunikací a lesních cest. Výstavba a oprava lesních a místních komunikací, provádění tenkovrstvých úprav, provádění spojovacích postřiků, výroba a prodej silničních asfaltových emulzí, výroba a prodej studené obalované směsi, asfaltové emulze.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se kompletními na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se kompletními v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar