inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Stavební práce a Demolice Mitex Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební práce a Demolice Mitex

Zabýváme se v převážné míře prováděním demolic všeho druhu,  ať už strojově nebo postupným rozebíráním. Dále výstavba rodinných domů, rekonstrukce a modernizace domů jsou našim dalším odvětvím.

http://www.demolicemitex.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební práce a Demolice Mitex

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Ochranné nástřiky, nanotechnologie NANOIMPREG Hradec Králové
Profesionální ochranné nástřiky nejmodernější Nanotechnologií na všechny známé povrchy a materiály které máme v nabídce. Používání všech nejmodernějších technologických postupů jak při čištění konkrétních povrchů a ploch, tak i nanášení Nanoimpregnační vrstvy.
Stavíme dřevostavby jednoduše Dřevostavby WOOD SYSTEM
Realizujeme dřevostavby na klíč, montované a pasivní domy. Dodržujeme smluvní ceny a termíny, nasloucháme Vám a jsme spolehliví. Rozumíme tomu, co děláme. Stavíme dřevostavby jednoduše, tak jak si přejete a plníme, co slíbíme. Každý dům je pro nás výzvou a to již 10 let.
Atypické konstrukce, zábradlí z hliníku AKŠ ALUMINIUM TECHNOLOGY
Firma AKŠ vyrábí, dodává a montuje lodžiová zábradlí z hliníku, schodišťová zábradlí, zastřešení vchodů, světlíky a jakékoliv atypické hliníkové konstrukce. Dále se zabývá sanací panelové výstavby.
Geodézie, Geodetické práce GROPUR Praha
Společnost GROPUR poskytuje kvalitní služby v oblasti geodézie na území celé České republiky. Nabízíme ucelenou nabídku prací v oblastech inženýrské geodézie, katastru nemovitostí i speciálních prací v oboru. Zajištujeme kvalitní a rychlé zpracování zakázek. Svým klientům poskytujeme služby v oblasti poradenství. Vážíme si nejen velkých, ale i menších zakázek. Ke všem zákazníkům, kteří poptávají naše geodetické práce, přistupujeme individuálně.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zabýváme se v převážné na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zabýváme se v převážné v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar