inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 13. listopadu 2019 svátek má Tibor
Vyhledat v Pozri:

Stavební poradna, informace, dozor Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební poradna, informace, dozor

Evžen Geyer, autorizovaný technik a stavitel specializující se na provádění autorizovaných technických a stavebních dozorů, staveb z klasických technologií, nízkoenergetických a pasivních staveb, dřevostaveb.

http://www.nastavbu.info
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební poradna, informace, dozor

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
SolarProgress-solární elektrárny,termika
Naše společnost se zabývá realizací fotovoltaických elektráren, instalací kolektorů pro ohřev teplé užitkové vody a vytápění. Budujeme stabilní společnost s důrazem na kvalitu. Naše snaha je dodávat ekologické produkty, které našim klientům generují zisk.
Stavební dozor Brno, technický dozor investora
Nabízím své zkušenosti jako stavební dozor pro Brno a okolí v oblasti pozemních staveb. Zkontroluji rozpočty, pohlídám kvalitu prací a finanční stránku stavby, zajistím koordinaci prací, výběrové řízení na dodavatele stavby i jednotlivá řemesla. Překontroluji kvalitu zateplení termokamerou. V neposlední řadě nabízím stavební poradenství při koupi nemovitosti. Ve stavebnictví jsem působil více než 25 let na straně dodavatele.
Rekonstrukce koupelen, bytových jader Plzeň Abostav stavební
Rekonstrukce koupelen a bytových jader v Plzni a okolí. Rozhodně si poradíme s přestavbou bytového jádra, luxusní koupelny, kuchyně, vestavěnými skříněmi, pokládkou plovoucí podlahy, stavbou sádrokartonové příčky. Samozřejmostí jsou také malířské, elektro, instalatérské, lakýrnické a další práce. Jsme tu pro Vás, jsme schopni realizovat projekty v rozsahu odpovídajícím vašim finančním možnostem.
Opravy kanalizačních poklopů, Revoluční technologie WOXI think different Poklopservis Praha
Revoluční technologie opravy poklopů Poklopservis.cz. Přínášíme na trh nové revoluční řešení, které ušetří náklady a čas. Jsme Poklopservis.cz - Woxi Think different. Naše poklopy mají vyšší odolnost, proto vám vydrží opravdu dlouho. Za kvalitou našich poklopů si stojíme, proto dáváme záruku až 5 let.

Naše tipy:
Zkuste hledat Evžen Geyer, autorizovaný na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Evžen Geyer, autorizovaný v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Asociace na ochranu věřitelů ČR, o.s.
Portál pro věřitele, informace o vymáhání pohledávek a dalším řešení. Problematika pohledávek, katalog firem na inkaso a vymáhání pohledávek, advokáti, exekutoři, rozhodčí soudy. Analýzy trhu pohledávek. Odborné rady expertů na pohledávky.
Prodloužení vlasů Praha - Hairdreams
Salon YES VIP provádí prodloužení vlasů metodou Hairdreams již od roku 2002. Za tu dobu si získal důvěru zákaznic nejen z ČR, ale i ze Slovenska, Ruska, Rakouska, Anglie či Itálie. Firma se snaží, aby každá zákaznice byla s jejími službami spokojená.
Míchací stroje, homogenizátor MIX TECHNOLOGIE Kroměříž
Nabízíme Míchací stroje, homogenizátory vertikální a další zařízení, pro míchání, skladování a dopravu sypkých materiálů. Výroba , prodej a montáž nových míchacích strojů a dalších zařízení pro míchání kapalin, suspenzí, emulzí pro různá odvětví průmyslu. Prodej, výkup, repase starších míchacích a jiných zařízení. Dodávky kompletních linek na klíč.
Tvorba webů, webhosting, Studio net Františkovy Lázně
Tvoříme weby a eShopy na redakčním systému Joomla a Virtuemart. Poskytujeme webhosting, webdesign a SEO optimalizaci pro vyhledávače. Nabízíme instalaci YOOtheme šablon pro redakční systémy Joomla a WordPress. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu na internetu. Díky propracované SEO optimalizaci dosahují naše webové projekty těch nejvyšších pozic ve vyhledávačích. Navrhneme Vám kvalitní a originální logo či logotyp za přijatelnou cenu, reklamní banner či unikátní header pro Vaše www stránky.
Dodavatel identifikačních systémů Saitech Terezín
Společnost Saitech se zabývá implementací a prodejem identifikačních systémů, které zahrnují docházkový, přístupový i stravovací systém. Komplexní nabídka služeb obsahuje i sledování a vizualizaci výroby. Dlouholeté zkušenosti s implementací rozsáhlých identifikačních systémů řadí společnost Saitech mezi přední dodavatele v České republice. Samozřejmostí jsou kvalitní servisní služby a zákaznická řešení přímo na míru. Našim klientům též poskytujeme školící a poradenské služby.

Volná místa
Volná místa
bazar