inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Stavební materiály a chemie. StavMaChem, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební materiály a chemie. StavMaChem, Brno

Stavebniny pod jednou střechou. Hydroizolace a folie, malty, pojiva a plniva, zdící materiál, zárubně, dveře a schody, tepelné izolace, povrchové úpravy, okna a prosvětlení, střešní a komínové systémy, suchá výstavba, obklady a dlažby, stavební chemie,..

http://www.baucity.cz
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky Stavební materiály a chemie. StavMaChem,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zemní práce - Jan Šibůrek
Dodáváme rodinné domy na klíč, zateplení budov, rekonstrukce domů a budov, rekonstrukce bytových jader. Pokládáme dlažby a obklady. Stavíme kamenné zdi, krby a ploty. Dále provádíme malby a nátěry, protiradonové izolace a terénní úpravy.
Obkladový kámen, mramor Demarmi stone design, Přerov
Specialista na obkladový kámen pro exterier i interier. Dovážíme španělský a italský mramor nejvyšší kvality. Prodej obkladů, dlažby i mozaiky. Vše od návrhu po realizace rychle a profesionálně. Ať už se jedná o obklady, dlažby, velkoformátové desky nebo polotovary z mramoru, onyxu či žuly, vždy si můžete být jisti špičkovou kvalitou materiálu z českých i světových lomů. Rádi vám pomůžeme zrealizovat vás projekt včetně návrhu designu.
Interiérové dveře, zárubně německé značky PRÜM prodejní síť celá ČR
Vybírejte designové interiérové dveře a zárubně značky PRÜM. Elegance a kvalita Made in Germany. Na našem webu naleznete vnitřní dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, otočné i posuvné dveře v různě barevných povrchových úpravách od folie přes CPL laminát, laminát s 3D strukturou až po dýhu či bíle lakované dveře. U nás si vybere každý. Přijďte se přesvědčit k jednomu z našich PRÜM Partnerů, nebo na naše vlastní vzorkové prodejny.
Kuchyňské koupelnové desky
Nabízíme kuchyňské a koupelnové desky z materiálu Corian. Konzultace, poradenství, služby architekta a designéra, dílenská projektová dokumentace, zpracování nabídkové ceny, zaměření, výroba, doprava a montáž na místě u klienta.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavebniny pod jednou na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavebniny pod jednou v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar