inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice

Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.

http://www.stavomont.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Koncern IMPOWER FINANC Praha
Investiční, stavební a developerský koncern IMPOWER FINANCE provádí na území EU investiční, developerskou a poradenskou činnost. Do koncernu také patří významná stavební firma, marketingová agentura, umělecká agentura a řada dalších společností.
Projekčně inženýrská společnost PIKAZ BRNO
Společnost s hlavní orientací na průmyslovou výstavbu včetně strojně - technologického vybavení a energetických částí staveb, a dále stavby občanské vybavenosti, rodinné a nájemní domy. Komplexní služby od studií až po dokumentaci pro provedení stavby, autorský dozor, inženýrské činnosti.
Plastová okna pro Brno, Tišnov a Kuřim Oknostyl
Plastová okna a plastové či hliníkové dveře a okna z brna Vám dodá firma Oknosytl. Plastová okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě za zajímavé ceny. Oknostyl dodává plastová okna a další výplně otvorů po celé ČR. Zimní zahrady pro Váš dům.
Stavební, developerská a realitní činnost INSTAV VYŠKOV, Brno
Naše stavební činnosti zasahují do řady odvětví od demolice, výstavbu komunikace, výstavbu malých vodních děl až po výstavby rodinných domů. Provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní výstavba domů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní výstavba domů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektrikáři, elektroinstalace Praha ,Jan Bašta
Zajistíme běžné opravy a údržba elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů, připojení elektrospotřebičů, elektrorevize a další. Nabízíme širokou paletu elektroinstalačních prací, rychlost, flexibilitu, dobré cenové podmínky a množstevní slevy stálým zákaznákům. Pro větší klienty zajistíme veškeré elektroinstalační práce a to i velkého rozsahu, rozvody TV a PC sítí v budovách, instalace osvětlení interiérů budov a venkovního osvětlení.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. V naší nabídce najdete ceník stavebního řeziva a dřeva, trámy, latě, hranoly, fošny, střešní latě, OSB desky, palubky a stavební stojky k zapůjčení.
STUDIOINTERIER okna, dveře, podlahy
Interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Pokládka dřevěných a laminátových podlah Kährs, Witex, Solidfloor. Dodávka a montáž dřevěných eurooken.
Výroba přídavných zařízení ke stavebním strojům. TRIGA-MF, Lomnice nad Popelkou
Design, vývoj, výrob a prodej přídavného zařízení pro stavební stroje, speciálního servisního nářadí pro automobilový průmysl a hydraulických komponentů.
PROKUTILA Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu
Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu. Nářadí, zahradní technika, jezírka, bazény, zahradní nábytek, grily.

Volná místa
Volná místa
bazar