inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. červenca 2019 svátek má Martina
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice

Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.

http://www.stavomont.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Rekonstrukce koupelny¨
Rekonstrukce koupelny - Centrum služeb : Nabídka & Poptávka na rekonstrukce koupelny. Plánujete rekonstrukci koupelny - Sháníte firmu na realizaci ? Prostřednictvím našeho Centra služeb oslovíte stavební firmy na rekonstrukce
Rekonstrukce, zateplení a revitalizace staveb
Naše podnikatelská činnost spočívá v zajišťování služeb ve stavebnictví, zateplení domu, celková revitalizace domu, rekonstrukce objektů, izolace staveb proti vodě, sanace a komplexní rekonstrukce lodžií a balkónů.
Stavební práce. VNENK a partner, Ostrava
Oplášťování průmyslových hal, pokládka betonářské oceli, zednické, sádrokartonářské a dokončovací stavební práce, rekonstrukcí bytových jader a kuchyní.
Rekonstrukce bytu, domu, koupelen RK Instav Brno
Nabízíme rekonstrukce bytů v Brně. V rámci rekonstrukce bytu se zaměřujeme na rekonstrukce koupelen, bytových jader a vyklízení bytů. Zajišťujeme i zednické a sádrokartonářské práce, montáže plastových oken a zateplení. Žádná práce není pro nás nezajímavá, ať už potřebujete vyměnit vanu, baterii, opravit pár obkladaček ve vaší koupelně, nebo navrhnout a zrealizovat nové topení, či dokonce postavit Váš dům snů, jsme tady pro vás, kdykoliv.

Naše tipy:
Zkuste hledat Komplexní výstavba domů na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Komplexní výstavba domů v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Školicí středisko
Školicí centrum v Černé hoře zaměřené na odborná školení a kurzy v oblasti dozimetrie, ionizujícího záření a radiační ochrany.
Bezpečnostní agentura, ochrana majetku a osob Agentura IPSO Praha
Zajistíme pro vás veškerý bezpečnostní servis. Naší doménou je prvotřídní ostraha objektů a ochrana osob. Kromě toho nabízíme také úklidové služby a služby v oblasti požární prevence. Oblast bezpečnostního servisu je postavena na plně profesionální bázi. Vedle vysokého stupně profesionality je kladen důraz na celkovou bezúhonnost a spolehlivost všech zaměstnanců. Vybavení technickými prostředky je odvislé od požadavku zákazníka a charakteru akce.
Ta správná reklama pro Vai firmu
Nabízíme kompletní polygrafické – tiskové služby. Tiskneme katalogy, letáky, plakáty, samolepky a jiné firemní tiskoviny. Dodací lhůta 4 dny u většiny zakázek. Jsme přesvědčeni, že Vám jsme schopni ušetřit nemalé částky při tisku propagačních materiálů při zachování 100% kvality. Hlavním důvodem je vysoký objem tiskových zakázek, jež realizujeme u našich dlouholetých dodavatelů. Dále se zabýváme tvorbou www stránek, PPC reklamou a prodejem reklamních předmětů.
eXperience - free wow server
eXperience je český Free World of Warcraft (WoW) Burning Crusade server, bežící na patchi 2.4.3 s pracujícím Admin teamem, skvělou komunitou, prioritou kvality hry a oprav chyb.
Výlepy plakátů po celé republice Tapro Servis Praha
Provádíme výlepy plakátů po celé České republice, nejen v Praze a okolí. V oboru působíme řadu let a máme za sebou mnoho spokojených a významných klientů, kteří se k nám stále vracejí. Vyzkoušejte i vy outdoorovou reklamu a zvyšte své zisky. Zajišťujeme výlepy plakátů, polepy folii na okna, polepy výloh obchodů či výlepy billboardů, bigboardů a megaboardů. Dále máme bohaté zkušenosti s instalací citilightů, výstavbou a polepem hypercube nebo montáží plachet a bannerů.

Volná místa
Volná místa
bazar