inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 20. listopadu 2018 svátek má Nikola
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma Nexan Chomutov Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma Nexan Chomutov

Stavební firma Nexan Vám nabízí služby jako prohlídku a zhodnocení místa, kde mají stavení práce probíhat. Doporučíme vhodné řešení jak z funkčního, tak finančního hlediska, zajistíme expertní posudky.

http://www.nexan.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma Nexan Chomutov

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Realizace stavby od projektu po kolaudaci Filing Praha
Zajistíme kompletní přípravu a realizaci stavby od projektu, výběr zhotovitele stavby, kontrolní rozpočet, výkon TDI, řízení stavby, zajištění kolaudačního souhlasu. Od projektu po kolaudaci stavby.Zpracování projektové dokumentace dle potřeby a přání investora a to v rozsahu od studie až po prováděcí dokumentaci včetně rozpočtové části dokumentace.
Elektrické radiátory s úsporou, spolehlivá elektrická topení od českého výrobce S RADIATORY Praha
Naše radiátory jsou novinkou nejen na českém, ale i evropském trhu. Je obecně známým faktem, že se v České republiceplatí velké částky za pořízení vytápěcích zařízení a především rozvodů. My využíváme rozvodů elektrické energie, které jsou v každém rodinném domě, firmě a jiných prostorách. Spoříme tak přibližně 70% pořizovacích nákladů na vytápění. Následné náklady na vytápění jsou srovnatelné.
Obkladačské práce, rekonstrukce bytů, koupelny Brno
A1 OBKLADY se zabývá prodejem obkladů, velkoformátových dlažeb a stavební chemie, obkladačskými pracemi a rekonstrukcemi bytů v Brně a jeho okolí. Naší prioritou je nabízet exkluzivní obkladový materiál netradičních rozměrů a efektního vzhledu včetně samotného zpracování. Zárukou je kvalitně odvedená práce celého A1 týmu a přijatelná cena.
Stavební práce stavba rodinných domů, rekonstrukce objektů
Stavební práce šité na míru dle požadavků klienta. Zaměřujeme se na stavbu rodinných domů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební firma Nexan na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební firma Nexan v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kancelářské židle Ostrava
V nabídce naleznete kancelářské židle s potahy síťoviny, kůže či látku. Ke každé objednávce zašleme dárek. Po Ostravě je doprava zdarma. Nabízíme nejkvalitnější zboží na trhu!
Kosmetika FCC a Jenny Lane
Nabízíme potravní doplňky, čistící prostředky, zdravé nápoje od firmy FCC - Finclub Cleaners and Cosmetics a dekorativní kosmetiku od firmy Jenny Lane. Výrobci Finclub, Codina, Lander, (bývalý prodej Alizee) a další.
ORYX GROUP, s.r.o.
Společnost zabývající se službami v oblasti informačních technologií - software, hardware, internet. Máme pro vás připravené řešení pro váš e-shop nebo on-line katalog produktů.
Model Plast s.r.o. – plastové profily
Firma Model Plast s.r.o. se zabývá výrobou plastových profilů, které mají velmi široké použití pro výrobu laviček, stolů, nábytku, lávek, pergol včetně protihlukových stěn Everwood. Dále nabízíme výrobu bezúdržbových systémů pro stavebnictví, městský a zahradní mobiliář.
Metropol kapela skupina živá taneční svatební plesová hudba
Pořádáte ples, firemní večírek, taneční zábavu, svatbu nebo rodinnou oslavu a ještě nemáte hudbu Pak jsme tu pro vás! Kapela Metropol je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií.

Volná místa
Volná místa
bazar