inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma Nexan Chomutov Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma Nexan Chomutov

Stavební firma Nexan Vám nabízí služby jako prohlídku a zhodnocení místa, kde mají stavení práce probíhat. Doporučíme vhodné řešení jak z funkčního, tak finančního hlediska, zajistíme expertní posudky.

http://www.nexan.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma Nexan Chomutov

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zateplení fasád, stavby, okna, dveře
Vekra stavební s.r.o. Zateplení fasád, dodej a montáž oken a dveří, stavební práce, revitalizace panelových domů, kolejové stavby, pozemní stavitelství.
Stavební firma MIV Trade Vyškov
Naše společnost se zabývá výstavbou kanceláří, domů i průmyslových budov. Jako další práci pro vás zařídíme zateplování a izolace těchto objektů. kvalitní, spolehlivá a rychlá práce. Pokud chcete vědět více o naši společnosti, kontaktujte nás telefonicky, případně navštivte naše internetové stránky.
Sádrokartony, montáž suchých staveb Bolatice
Sádrokarton děláme již od roku 1995 jako fyzické osoby. Naše firma je především zaměřena na výstavbu půdních bytů, montáž snížených stropních podhledů, podhledů minerálních – AMF, montáž příček všech druhů, provádění oblouků a říms.
Stavba a údržba silnic Břeclav
Projekční a inženýrská činnost, prodej a půjčovna dopravního značení, realizace novostaveb a zpevněných ploch. Ekologické technologie oprav a rekonstrukcí silnic, zemní a bourací práce, mobilní informační tabule.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební firma Nexan na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební firma Nexan v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Autopůjčovna Cihlář Praha 4
Autopůjčovna Cihlář se sídlem v Praze 4 půjčuje luxusní vozy a to jak s řidičem tak bez něj. Naše vozy jsou ve výborném stavu, vždy čisté a připravené k zapůjčení. Vozy půjčujeme na celé dny a to ať krátkodobě tak smluvně delší období.
Samsonite-kufry.cz cestovní kufry a tašky
Internetový prodejce zavazadel Samsonite-kufry.cz vám nabizí cestovní tašky, tašky na kolečkách, kabelky Lacoste a další zavazadla převážně od značek Samsonite a Antler. Dále u nás naleznete brašny na notebook, kufry a další kvalitní zavazadla.
Čištění koberců, extrakční čištění sedacích souprav Spoten corporation Praha
Specializujeme se nejen na čištění koberců, ale také matrací, sedacích souprav, židlí a křesel, a to v Praze a jejím okolí. Působíme nejen v domácnostech ale i v kancelářích a jiných nebytových objektech. Používáme nejúčinnější a zároveň velmi šetrnou metodu extrakčního čištění - hloubkového čištění, kdy máte opravdu jistotu, že Vám zlikvidujeme veškerou nečistotu, plísně, roztoče a alergeny aj.. Čištění koberců technologií extrakčního čištění provádíme mokrou cestou s odsáváním. Nabízíme tak čištění koberců a nábytku pomocí moderních technologií.
Parfémy Refan přesvědčí cenou, potěší kvalitou
Internetový obchod parfémů a kosmetiky značky Refan. V naší nabídce naleznete přírodní, ručně vyráběná mýdla, alternativní parfémy, kosmetiku pro aromaterapii, výrobky z bulharských růží, elegantní flakony, balené parfémy a toaletní vody.
Jan Kameníček, český spisovatel oficiální web, Praha
Jan Kameníček je český spisovatel a scénárista. Na webu jsou knižní recenze, bibliografie vyšlé prózy, biografie. Literární kritici Kameníčka považují za pokračovatele Franze Kafky. Podobně jako Franz Kafka se totiž věnuje otázkám lidské existence.

Volná místa
Volná místa
bazar