inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma Mabistav, Lysá nad Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma Mabistav, Lysá nad Labem

Stavení firma Mabistav působí hlavně v okrese Nymburk a nabízí zákazníkům široké spektrum služeb zaměřených na stavební a realitní činnost. Nabízíme stavbu rodinných domů na klíč, hrubé stavby, základové desky, fasády a zateplení omítek, ploty a zámkové dlažby, realitní služby, správa budov, úklid sněhu. Ucelenou nabídku rodinných domků a dalších realit naleznete na našich webových stránkách. Působíme hlavně ve středočekém kraji v okrese Nymburk.

http://www.mabistav.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma Mabistav, Lysá nad

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kompletní realizace střech
Nabízíme kompletní stavební práce v oblasti střech. Tesařské a pokrývačské práce, střechy na klíč. Působíme po celé ČR, ke klientovi přistupujeme vždy individuálně a máme příznivé ceny.
Výkopové, zemní práce Jan Horvát stavební firma Praha
Naše společnost nabízí služby v oblasti zemních a výkopových prací. Provádíme přípravné práce pro stavby, úpravy terénu. Ruční výkopové práce pro přípravu bazénu. Bourací práce ruční i technikou. Za výkopové a zemní práce stále držíme naše ceny na uzdě a oproti konkurenci jsou naše ceny akční. Hledáte-li kvalitu, rychlost, odbornost a super zemní práce cena, tak jste zde správně.
Rekonstrukce koupelen, bytů, stavba SOBI RS Praha
SOBI RS vám poskytne kompletní servis v oblasti stavebních prací a rekonstrukcí bytů, koupelen, kanceláří či jiného interiéru. Zajistíme jakékoliv drobné i větší stavební práce (zednické práce, štukatérské práce, instalatérské práce, pokrývačské práce aj.). Pomůžeme vám se zařízením a vybavením bytů, domů i kanceláří, přičemž klademe vysoký důraz na kvalitu a osobní přístup. SOBI RS vám poskytne kompletní služby ušité na míru.
Montované haly
Nabídka použitých montovaných hal, hutního materiálu a krycích plechů. Projektování ocelových konstrukcí, statické posouzení, demontáž a montáž, repasování, vysokotlaké stříkání a tryskání.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavení firma Mabistav na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavení firma Mabistav v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar