inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma Benešov, stavební práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma Benešov, stavební práce Benešov

Profesionální stavební práce a zednické práce. Stavební firma Mašek se specializuje na fasády, zateplení fasád, stavby RD, rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce RD, rekonstrukce nebytových prostor. Provádíme i obkladačské práce, sádrokartonářské práce, malířské práce.

http://www.stavby-domy-rekonstrukce.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma Benešov, stavební práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební profesionál Stavby Hašek
Firma s 15letou tradicí. Provádíme novostavby a rekonstrukce rodinných domů i nebytových prostor a půd na podkrovní byty. Provádíme také jen jednotlivé stavební práce, například zednické práce, fasády, zateplení apod.
Rodinné domy na klíč, Inženýrské a pozemní stavby, Ostrava
Kompletní projekční a stavební činnost, v niž dominuje především výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč, obytných domů, hal a jiných komerčních objektů. Dále se podílíme na realizaci komunikací a inženýrských sítí, zajišťujeme veškeré instalatérské, topenářské, elektro a plynařské práce.
Stavební práce kompletní servis Radek Bukvald Brno
Radek Bukvald Vám nabízí kompletní servis v oboru stavebních prací jako rekonstrukce koupelen, bytů i domů, obkladačské, malířské a zednické práce v Brně a okolí, a to již od roku 1996. Nabízíme kompletní rekonstrukci bytu, rodinného domu, koupelny či bytového jádra. Rádi Vám poskytneme bližší informace týkajících se naší široké nabídky.
Rekonstrukce koupelen, bytů a domů na klíč RK Instav Brno
Kompletní rekonstrukce koupelny na klíč. Zajistíme vyklízecí, bourací i uklízecí práce a předáme Vám koupelnu v perfektním stavu. Jsme specialisté na dodávku velkoformátových obkladů a dlažeb. Rekonstrukcím koupelen, bytů a domů se věnujeme již řadu let. Ochotně a flexibilně reaguje na veškeré požadavky svých klientů a to nejen před samotnou realizací zakázky, ale v rámci možností i po zahájení projektu. Rekonstrukce provádíme v Brně i okolí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Profesionální stavební práce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Profesionální stavební práce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar