inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma Benešov, stavební práce Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma Benešov, stavební práce Benešov

Profesionální stavební práce a zednické práce. Stavební firma Mašek se specializuje na fasády, zateplení fasád, stavby RD, rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce RD, rekonstrukce nebytových prostor. Provádíme i obkladačské práce, sádrokartonářské práce, malířské práce.

http://www.stavby-domy-rekonstrukce.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma Benešov, stavební práce

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pokrývačství střechy na klíč
Pokrývačství Jan Novotný vám zajistí kompletní servis – střechu na klíč. Zabýváme se jak generálními opravami střech tak i drobných oprav. Umíme i revize a montáže hromosvodů.
Malování pokojů, nátěry fasád, střech Praha
Malujeme a vymalujeme téměř jakékoli prostory. Máme vlastní ochranné pomůcky (fólie, papíry, kartóny, lepenky a drobné stěhovací náčiní). Nábytek přemístíme a pokryjeme automaticky ochrannými pomůckami. Po malířských pracích nabízíme i úklidy. Malířské práce zahrnují přípravné práce před malováním, malování. Díky naším kvalitním pracovníkům, dodavatelům a slevám na materiálech je naše firma schopna udržet ceny na velmi nízké úrovni bez dopadu na odbornost a kvalitu provedené práce. Všichni pracovníci, kteří se podílejí za realizaci zakázek, jsou odborníci s dlouholetými zkušenostmi.
Stavební společnost ESK Group CZ, Děčín
Realizace liniových a dopravních staveb. Výstavba inženýrsjých sítí. Ocelové konstrukce, svařování uhlíkatých ocelí, nerez ocelí, barevných kovů. Pozemní a vodohospodářské stavby. Tlakové zkoušky, desinfekce. Poradenství ve svařování.
Iinženýrsko dodavatelská společnost CONACT Praha
CONACT je inženýrsko dodavatelská společnost, která byla založena za účelem poskytování služeb v oblasti stavebnictví a developingu. Je dynamicky se rozvíjející společností, která svou činností působí na celém území České republiky. Podnikatelská strategie společnosti je založena na komplexnosti a individualitě poskytovaných služeb, s cílem operativně reagovat na aktuální potřeby jak obchodních partnerů, tak i trhu v oblastech stavebnictví, životního prostředí, energetiky, bezpečnosti práce a požární ochrany, majetkoprávní problematiky a vyvlastňovacích řízení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Profesionální stavební práce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Profesionální stavební práce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Stěhování Brno Staněk
Stěhujeme v rámci Brna, po celé ČR, i do zahraničí. Přemístíme byt, dům, nábytek, kancelář, firmu, těžké břemeno, apod. Sídlíme v Brně.
masážní křesla,působíme po celé české a slovenské republice
Prodej špičkových masážních křesel s diagnostikou,relaxační ,televizní,vibrační,polohovací,po celé ČR a SR..Zajíštujeme kompletní servis a záruku.Dodáváme světové značky japonských křesel:SANYO,PANASONIC,NAKASEI,FAMILY.
Batohy, spacáky, stany, boty, outdoor oblečení
Outdoor prodejna RockPoint - Kompletní outdoor vybavení, batohy, spacáky, stany, boty, oblečení. Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky.
Svatební výzdoba a dekorace Praha
Svatební Agentura nabízí služby pro přípravu Vaší svatby na klíč. Nabízíme konzultace, koordinátora a širokou nabídku výzdoby a dekorací s možností objednání online.
Základní škola Školská, Karviná
Moderní základní škola Školská, Karviná zaměřující se na kvalitní výuku a korektní spolupráci s rodiči. Zaměřena je i na mimoškolní aktivity žáků. Škola se v rámci svých projektů velmi intenzivně zajímá o trendy poslední doby i ze zahraničí.

Volná místa
Volná místa
bazar