inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 20. září 2018 svátek má Oleg
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma Bankovní stavby Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma Bankovní stavby Praha

Stavební firma BANKOVNÍ STAVBY realizuje rozsáhlé zakázky jako generální dodavatel pro státní instituce i soukromé investory. Specializuje se na rekonstrukce historických památek i výstavbu obchodních, administrativních a průmyslových objektů.

http://www.bankovnistavby.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma Bankovní stavby Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
STEELmont O.K. - Ocelové konstrukce
Dodávka a montáž ocelových konstrukcí, ocelových hal a opláštění různých objektů. Nabízíme k prodeji izolační sendvičové panely BROLLO.
Rolety, vrata, bezpečnostní mříže ALNGROUP Praha
Předokenní rolety, garážová vrata, rolovací mříže, sítě proti hmyzu a hliníkové systémy dodávky a montáž. Nabízíme široké spektrum pohonů pro řízení předokenních rolet od klasických manuálních pohonů po moderní elektrické pohony s dalšími funkcemi.
Strojní zemní a bourací práce - demolice, Jiří Rosenmüller, Otvovice
Společnost Jiří Rosenmuller provádí v Praze a okolí strojní zemní a bourací práce, nabízí také nakládku a odvoz sutiny i pronájem stavebních strojů. Poskytujeme své služby za přijatelné ceny, v případě dlouhodobé spolupráce nabízíme zákazníkům slevy.
Portál o stavebnictví Imateriály
Informace o stavebnictví, stavební technice, technologiích a materiálech používaných na stavbách i aktuální stavební normy naleznete na našem webu Imateriály.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební firma BANKOVNÍ na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební firma BANKOVNÍ v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Taneční kurz Street dance a Break dance Praha
Špičkoví lektoři a skvělá parta lidí na vás čeká v tanečních kurzech Break dance a Street dance v Praze 4. Pro malé děti je tu Taneční kurz pro děti mini dance. Neváhejte a zapište se do tanečních kurzů, naučíte se skvěle tancovat, první hodina je zdarma. OFdance už má velmi dobré zázemí, co se týče tanečních sálů tak i počtem členů. Aktivně se zúčastňujeme tanečních soutěží Street dance a Break dance a vystoupení. Jsme se vědomi toho, že vaše spokojenost závisí hlavně na kvalitě, ochotě a zodpovědnosti lektora, a proto naše trenéry vybíráme s největší pečlivostí.
Pojištění online
Na pojištění-online.eu najdete veškeré informace ohledně komerčního pojištění. Nabídka všech pojišťoven na jednom místě. Pro výběr nejvhodnějšího pojištění můžete porovnat nabídky všech pojišťoven. Sjednání pojištění samozřejmě online.
Ruční mytí a čištění vozidel
Firma Washcar nabízí kompletní služby v oblasti ručního mytí a čištění vozidel. Používáme výhradně přípravky a technologie od německé firmy Porzelack.
Zámečnictví Třebíč, Otakar Polenda
Provádíme veškeré zámečnické práce, opravy a výměny zámků a vložek, výrobu a montáž ocelových kontrukcí, mříží, schodišť, bran, balkonů, montáž bezpečnostních dveří. Nouzové otevírání dveří po zabouchnutí.
Betafiniš: kompresory
Kompresory jsou obvykle primárním zdrojem stlačeného vzduchu pro různé aplikace. Dle konkrétních požadavků je nutné zvolit vhodný kompresor. Nabízíme nejen kompresory pro průmyslové použití, ale i kompresory nehlučné, dentální a speciální kompresory.

Volná místa
Volná místa
bazar