inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. červenca 2019 svátek má Martina
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma Bankovní stavby Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma Bankovní stavby Praha

Stavební firma BANKOVNÍ STAVBY realizuje rozsáhlé zakázky jako generální dodavatel pro státní instituce i soukromé investory. Specializuje se na rekonstrukce historických památek i výstavbu obchodních, administrativních a průmyslových objektů.

http://www.bankovnistavby.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma Bankovní stavby Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Klempířské a pokrývačské práce
Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce, izolace plochých střech, tepelné izolace, zajistíme montáže hromosvodů vč. revize. Stavíme nové střechy pro jakékoliv objekty od rodinných domů až po panelové domy a firemní objekty. Provádíme také opravy, výměny a rekonstrukce starých a poškozených střech. Pro stavbu střechy dodáme všechny druhy krytin (betonové, pálené, plechové aj.). Vybrané střešní krytiny i další materiál na stavbu sami dovezeme. Zaměřujeme se důsledně také na perfektní izolace střech, zaručujeme dlouhou životnost střechy. Sami zajišťujeme veškeré tesařské, klempířské pokrývačské práce.
Stavební firma Hladík Říkonín, Křižanov
Zednictví, elektroinstalace, truhlářství zkrátka vše pro Váš dům. Nemusíte kontaktovat více specializovaných firem, stačí oslovit nás. V našich oborech máme mnoho zkušeností a vždy odvádíme svou práci svědomitě.
Vodovody, kanalizace, výkopové práce ZIPR Kouřim
Firma ZIPR sídlí ve městě Kouřim a realizuje širokou škálu činností zaměřených na vodovody a kanalizace. V rámci naší specializace na vodovody a kanalizace zajišťujeme výstavbu vodovodních a kanalizačních sítí, čištění a opravy kanalizačního potrubí a mnoho dalšího. Vodovody a kanalizace provozujeme nejen pro firmy, ale zajišťujeme také domovní přípojky. V souvislosti s naším zaměřením na vodovody a kanalizace provádíme také zemní a výkopové práce a nejrůznější povrchové úpravy. Mezi naše činnosti patří nejen služby v oboru vodovody a kanalizace, ale také prodej písku a doprava kontejnery zahrnující odvoz suti, písku a kameniva.
Stanice Technických Služeb stavební práce
Stavební a výkopové práce, vodoinstalace, elektroinstalace, plynové vedení, ústřední topení, kovovýroba, soustružení, revize, hromosvody - Čáslav, Kutná Hora, Kolín, Praha, Benešov, Pardubice, Vlašim.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební firma BANKOVNÍ na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební firma BANKOVNÍ v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
prokarneval.cz zábava, párty, karneval
Prokarneval.cz nabízí vše pro párty a oslavy. Jsme maloobchod a velkoobchod s karnevalovým zbožím a najdete u nás přes 1000 produktů jako masky, škrabošky, kostýmy, klobouky, havajské věnce či sukně. Provozujeme rovněž půjčovnu kostýmů.
Hotel Ráj, Smržovka
Hotel se nachází 3 km od lyžařského areálu Špičák, noční lyžování, mnoho běžeckých a sjezdových tratí - Jizerská magistrála.
Prodej pronájem nemovitostí v celé České republice Realitní kancelář Reality Verus Sušice
Realitní kancelář Verus nabízí zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, kompletní právní servis, jednání s katastrálním a finančním úřadem, zpracování znaleckých posudků a další služby, jako je řešení exekucí a insolvencí. Naši makléři Vám ochotně poradí s prodejem realit jakéhokoliv typu. Obraťte se na nás. Našim cílem je spokojený klient.
Dámské a pánské oblečení VACANT, Teplice
Dámské a pánské oblečení, peňeženky a kabelky. Zboží pro lidi mladé věkem, duchem nebo stylem života. V průběhu celého roku přinášíme další a další nové modely.
Čalounictví Praha čalounění dveří, renovace
Čalounictví Toupal Praha provádí profesionální čalounické služby, mezi něž patří čalounění dveří, renovace dveří i odhlučnění dveří. Veškeré služby provádí naše čalounictví dle přání a požadavků našich zákazníků.

Volná místa
Volná místa
bazar