inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 20. listopadu 2018 svátek má Nikola
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma Bankovní stavby Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma Bankovní stavby Praha

Stavební firma BANKOVNÍ STAVBY realizuje rozsáhlé zakázky jako generální dodavatel pro státní instituce i soukromé investory. Specializuje se na rekonstrukce historických památek i výstavbu obchodních, administrativních a průmyslových objektů.

http://www.bankovnistavby.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma Bankovní stavby Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Komerční a bytové stavby KB STAV, Praha
Kompletní výstavba rodinných domů na klíč, přestavby a rekonstrukce bytů a rodinných domů, přestavby bytových jader, pokládka dlažeb, obkladů, plovoucích podlah apod. V komerční sféře se věnujeme převážně dodávkám interiérů.
Střechy Šebesta – Covering
Střechy na klíč a to i na splátky, pokrývačské a klempířské práce, tesařské konstrukce i práce, stavíme krovy, altány i garážové stání, realizujeme všechny střešní krytiny, ploché střechy včetně rekonstrukce a oprav.
Provádění staveb MILAN VJAČKA Ludgeřovice
Výstavba a rekonstrukce rodinných a bytových domů, zateplování fasád, dlažby a oplocení. Montáž a servis klimatizace a vzduchotechniky, výkopové a demoliční práce.
Nízkoenergetické, pasivní rodinné domy EcoDomy Brno
Provádíme výstavbu energetických a pasivních rodinných domů. Výstavbu provádí pouze zkušení řemeslníci s dlouholetou praxí ve stavebnictví. Naše nízkoenergetické a pasivní domy, stavíme z kvalitních a ověřených materiálů, dle Vašich požadavků a přání. Díky úsporám za energie jsou naše domy šetrné k přírodě. Neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavební firma BANKOVNÍ na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavební firma BANKOVNÍ v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Zájezdy od nejkvalitnějších cestovních kanceláří
Autorizovaný internetový prodej mnoha tisíc zájezdů do České republiky i celého světa od nejkvalitnějších cestovních kanceláří. Spolupracujeme výhradně s pojištěnými a prověřenými cestovními kancelářemi. Zájezdy, krásná dovolená pro rodiny, sportovce i seniory.
Letní dětský tábor v Českém Dubu
Tradiční letní dětský tábor v Českém Dubu pořádaný občanským sdružením Profit v bývalém areálu Elitex. Krásné prostředí, nepřeberně aktivit a pohybu, spousta kamarádů, celotáborová hra - to je to pravé zakončení prázdnin pro Vaše děti. Máme mnohaletou tradici a skvělou reputaci.
Filtrační pěna Bioakvacit, EXIKO International, Uherské Hradiště
V sortimentu naší společnosti najdete filtrační pěnu Bioakvacit. Tato filtrační pěna je vhodná především pro filtraci vody v čističkách, akváriích, či bazénech.
Projekční kancelář ARCH Art Brno
Projekční atelier Brno. Nabízíme konzultace ke stavebnímu záměru, studie, propočty, posudky, dozory, zaměření, vyřízení a povolení. Stavební a zednické řemeslo spojené s uměním, a to je architektura.
Stavební prvky pro výrobu oken a dveří VOD Kladno
Dodáváme kvalitní dveřní a okenní kování, vnitřní a vnější parapety, nářadí, stavební chemii, sendvičové desky a další zboží pro výrobu a montáž oken a dveří. Působíme na území celé ČR a máme tisíce položek skladem. Vyberte si spolehlivého dodavatele a užívejte výhod, které jsme připravili pro naše zákazníky.

Volná místa
Volná místa
bazar