inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma ALKSTAV, Nové Město Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma ALKSTAV, Nové Město nad Metují

Demoliční zemní, pokrývačské a běžné stavební práce, základové, zámečnické a tesařské konstrukce, dodávka a montáž technického zařízení budov, rekonstrukce stávajících objektů, konzultace.

http://www.alkstav.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma ALKSTAV, Nové Město

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Rekonstrukce A-Z, kuchyně a koupelny
Naše firma Rekonstrukce A-Z nabízí kompletní servis v případě rekonstrukce domů a bytů – stolařství, malířství, instalatérství, topenářské a zednické práce a další. Montujeme také kuchyňské linky, které i vyrábíme. Tradice firmy od roku 1996.
Zpracování průkazu energetické náročnosti budov a energetické audity BestSe Praha
Nabízíme služby v oblasti zpracování průkazu energetické náročnosti budov, energetické audity. Dále provádíme dodávku a montáž tepelných čerpadel a vzduchotechniky, montáž klimatizačních jednotek. Zajistíme také komplexní elektroinstalace včetně revize. Poskytujeme službu zpracování žádostí o dotaci ze strukturálních fondů EU, národních či jiných dotačních titulů. Tuto službu poskytujeme komplexně.
KSENA spol s.r.o. zámková dlažba, dláždění chodníků, silnice
Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem a také jako přímý dodavatel pro malé i velké investory a stavebníky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Demoliční zemní, pokrývačské na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Demoliční zemní, pokrývačské v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar