inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma a stavebniny Krasanovský, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma a stavebniny Krasanovský, Tachov

Stavby na klíč, projekt na zakázku, zapůjčení nářadí, prodej stavebního materiálu.

http://www.krasanovsky.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma a stavebniny Krasanovský,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tapetování, dekorace interiérů Praha
Nabízíme komplexní služby v oblasti nástěnných maleb a tapetování. Nechte tapetování profesionálům. Máme dlouholeté zkušenosti s tapetováním i s okrasnými malbami na zeď a jsme tak schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky. Nabízíme malby na zeď, které vás okouzlí a dodají vašemu interiéru nádhernou atmosféru a neotřelý vzhled.
Montáže sádrokartonů Brno
Veškeré sádrokartonářské práce, montování příček, podhledů a obklady stěn sádrokartonem. Dále provádíme půdní vestavby včetně montáže střešních oken, zateplení půdy a kompletních rozvodů elektroinstalace. Práce provádíme v Brně a širším okolí.
Výroba dřevěných obkladů, kartáčování a opalování dřeva Šindelárna Drdlík Hlinsko
Naše firma se zabývá výrobou a montáží dřevěných obkladů a výrobou dřevěného štípaného šindele. Již od roku 1990 vyrábíme a pokládáme dřevěný štípaný šindel určený převážně na střechy roubených chalup a památkových objektů. Kromě dřevěného šindele nabízíme a pokládáme také plastový šindel EUREKO se zárukou 30 let. Firma sídlí v Hlinsku, Pardubický kraj, šindelárna je v obci Sobíňov.
Stavební, úklidová společnost Rekra, Jablonec nad Nisou
Stavební činnost naší firmy se Vám postará o návrh rekonstrukce, přes dokumentaci , realizaci až po závěrečnou kolaudaci. Ceny stavebních prací dohodou dle charakteru a rozsahu prací. Nabízíme úklidy domácností, ale také úklidy pro rodinné domy a byty, apod.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavby na klíč, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavby na klíč, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar