inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Stavební firma a stavebniny Krasanovský, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební firma a stavebniny Krasanovský, Tachov

Stavby na klíč, projekt na zakázku, zapůjčení nářadí, prodej stavebního materiálu.

http://www.krasanovsky.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební firma a stavebniny Krasanovský,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Instalatérské, topenářské, plynařské práce Olomouc
Provádíme veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce jako montáže, rekonstrukce, drobné opravy a havárie. Nonstop služba voda, topení, plyn a odpady. Vše za příznivé ceny. Instalatérské služby poskytujeme po celé Olomouci, Prostějově, Přerově a okolí. Větší zakázky realizujeme i v širším okolí Olomouce.
Kolové a smykové nakladače Elephant. Prodej nakladačů za bezkonkurenční ceny.
Kolové a smykové nakladače Elephant plně a snadno zamění Váš oblíbený starý kolový nakladač nebo smykový nakladač UNC, CAT, ZETOR nebo JCB. Jakýkoliv kolový nakladač naší značky Vás nepochybně zařadí mezi naše spokojené zákazníky.
Schody a schodiště Inteko Hranice
Vyrábíme a montujeme hlavně dřevěné schody samonosné a dřevěné schodiště montované na beton. V nabídce najdete dřevěné samonosné schodiště, obklady betonových schodišť, dřevěné schody, interiérová dřevěná zábradlí, schodišťové sloupky, madla výplně.
Stavební firma PROVING, Hulín
Firma Proving se zabývá výstavbou bytových, občanských a průmyslových staveb, nabízí kompletní dodávky staveb, od návrhu stavby, zpracování projektové dokumentace, realizaci stavby včetně jejich technologických částí a jejich uvedení do provozu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stavby na klíč, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stavby na klíč, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej bylin, zdraví pro vaše tělo i ducha Bylík eShop
V obchodě Bylík naleznete širokou nabídku léčivých bylinek, pomahajích proti různým nemoc, léčíčí tělo i mysl. Internetový obchod Bylík nabízí široké spektrum léčivých bylin a směsí pro váš lepší psychický i fyzický stav. Vše na jednom místě a za skvělé ceny společně s užitečnými informacemi o tom, která bylinka má jaký účinek a co se pro vaše zdraví hodí nejvíce.
Obaly baliace stroje
poskytuje kompletný servis v oblasti obalovej techniky. Vyrábame a predávame obaly, obalové materiály, zaisťujeme predaj a servis baliacích strojov. Bublinková fólia, PE, PP, kartonáž, krabice, preložky, baliacie stroje.
Korálky Glamour zkrášlovat a zdobit
Prodej bižuterních komponentů a kovodílů. Naše štrasové komponenty jsou vyráběny výhradně ručně a s kameny té nejvyšší jakosti. Třpytivý a blýskavý svět skleněných korálků a kamínků
Tepelná čerpadla Nibe, Daikin Zlín
Nabízíme realizace elektroinstalací a vytápění na Klíč. Projekt, cenová nabídka, montáže podlahového topení a tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, Nibe, Stiebel Eltron, Daikin Altherma.
Ochranné rámy na auta
Nerezové ochranné chromové rámy a doplňky na auta – nejlevnější čR. Díky nimž získáte pocit bezpečí ve svém voze. Ať už si vyžádáte jakékoli doplňky z naší nabídky, vždy získáte pečlivě vyrobený produkt z vysoce kvalitních materiálů.

Volná místa
Volná místa
bazar