inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Stavební dozor Norsta Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební dozor Norsta Praha

Předmětem činnosti naší společnosti jsou komplexní služby v oblasti navrhování, projektování a dozorování staveb. NORSTA Vám obstará stavební dozor a komplexní inspekci nemovitosti. V rámci naší činnosti nabízíme svým potencionálním obchodním partnerům konzultační a poradenskou činnost již v počáteční fázi projektu.

http://www.norsta.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební dozor Norsta Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dodávka montáž sádrokartonových konstrukcí Suché stavby Cheb Karel Černý, Ostrov
Působíme v oblasti stavebnictví a poskytujeme služby jako je dodávka a montáž sádrokartonových konstrukcí, dokončovací stavební práce: zemní, zednické, malířské, obkladačské, natěračské a podlahářské. Suché stavby zajišťujeme při rekonstrukci domů i bytů, půdních vestaveb, hotelů, administrativních budov, prodejních hal, zateplování objektů. Pracujeme pouze s vysoce kvalitními materiály, které patří mezi to nejlepší, co trh nabízí. Realizovali jsme více než tři stovky větších a sedm stovek menších staveb na území celého Karlovarského a Ústeckého kraje.
Stavební a výškové práce. TUTIX, Liberec
Stavebnictví, rekonstrukce a modernizace objektů. Dlouholetá tradice a zkušenost v provádění stavebních a výškových prací za pomocí horolezecké techniky.
Zabezpečovací systémy, stavební práce Hradec Králové
Pro zabezpečovací systémy provádíme komplexní služby od konzultace přes návrh projektu až po jeho samotnou realizaci. Zabezpečovací systémy však nejsou naší jedinou sférou působnosti, neboť zajišťujeme i drobné stavební práce, rekuperace a termovizní měření.
Sádrokartonářské práce Piškule
Sádrokartonářské práce v Plzni a okolí. Provádíme veškeré sádrokartonářské práce a úpravy interiérů sádrokartonem. Montáž sádrokartonů a podhledů, příčky, podhledy, předsazené stěny, půdní vestavby, bytová jádra.

Naše tipy:
Zkuste hledat Předmětem činnosti naší na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Předmětem činnosti naší v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar