inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Stavební dozor Norsta Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební dozor Norsta Praha

Předmětem činnosti naší společnosti jsou komplexní služby v oblasti navrhování, projektování a dozorování staveb. NORSTA Vám obstará stavební dozor a komplexní inspekci nemovitosti. V rámci naší činnosti nabízíme svým potencionálním obchodním partnerům konzultační a poradenskou činnost již v počáteční fázi projektu.

http://www.norsta.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Stavební dozor Norsta Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Plastová okna z Prahy, Moravy či Slovenska
Plastové dveře a plastová okna nebo dřevěné či hliníkové dveře od firmy Oknostyl. Firma Oknostyl v Blansku, Brně i Praze a dalších pobočkách. Plastová okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě za zajímavé ceny. kompletní služby spojené s výměnou oken. Plastová okna z Prahy 6 pro Vás.
Stavební firma Pardubice STAVOZA Kostěnice
Realizujeme stavební zakázky menšího rozsahu v Pardubickém kraji. Výstavba a rekonstrukce RD, zateplování, výstavbu oplocení a ostatní stavební práce. Práce provádíme jako kompletní dodávku. Dále nabízíme veškeré truhlářské a tesařské práce.
Foukaná, stříkaná izolace, zateplení Čechura, Nezvěstice
Realizujeme kvalitní zateplení střech, podkroví, zateplení podlah a další. Foukanou izolaci dělám od roku 1994, osobně zaručuji kvalitu jak foukané, tak stříkané izolace. foukanou izolaci aplikuji po celé České Republice. Jsem zaregistrován v projektu Zelená úsporám.
Rodinné domy na klíč, Inženýrské a pozemní stavby, Ostrava
Kompletní projekční a stavební činnost, v niž dominuje především výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč, obytných domů, hal a jiných komerčních objektů. Dále se podílíme na realizaci komunikací a inženýrských sítí, zajišťujeme veškeré instalatérské, topenářské, elektro a plynařské práce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Předmětem činnosti naší na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Předmětem činnosti naší v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej bylin, zdraví pro vaše tělo i ducha Bylík eShop
V obchodě Bylík naleznete širokou nabídku léčivých bylinek, pomahajích proti různým nemoc, léčíčí tělo i mysl. Internetový obchod Bylík nabízí široké spektrum léčivých bylin a směsí pro váš lepší psychický i fyzický stav. Vše na jednom místě a za skvělé ceny společně s užitečnými informacemi o tom, která bylinka má jaký účinek a co se pro vaše zdraví hodí nejvíce.
Obaly baliace stroje
poskytuje kompletný servis v oblasti obalovej techniky. Vyrábame a predávame obaly, obalové materiály, zaisťujeme predaj a servis baliacích strojov. Bublinková fólia, PE, PP, kartonáž, krabice, preložky, baliacie stroje.
Korálky Glamour zkrášlovat a zdobit
Prodej bižuterních komponentů a kovodílů. Naše štrasové komponenty jsou vyráběny výhradně ručně a s kameny té nejvyšší jakosti. Třpytivý a blýskavý svět skleněných korálků a kamínků
Tepelná čerpadla Nibe, Daikin Zlín
Nabízíme realizace elektroinstalací a vytápění na Klíč. Projekt, cenová nabídka, montáže podlahového topení a tepelných čerpadel vzduch-voda, země-voda, Nibe, Stiebel Eltron, Daikin Altherma.
Ochranné rámy na auta
Nerezové ochranné chromové rámy a doplňky na auta – nejlevnější čR. Díky nimž získáte pocit bezpečí ve svém voze. Ať už si vyžádáte jakékoli doplňky z naší nabídky, vždy získáte pečlivě vyrobený produkt z vysoce kvalitních materiálů.

Volná místa
Volná místa
bazar