inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 25. února 2020 svátek má Liliana
Vyhledat v Pozri:

Stavební činnost, revizní technici, úklidové Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Stavební činnost, revizní technici, úklidové služby a údržba zeleně DTPV Servisní Prostějov

Společnost s dlouholetou zkušeností poskytující široké spektrum služeb právnickým i fyzickým osobám, neustále se rozvíjející dle požadavků trhu a působící především v mikroregionu Prostějov. Zajistit údržbu budov, úklid nebo čištění komunikací ve firmě vás stojí nemalé peníze. Zrekonstruovat byt vás stojí navíc i spoustu času. Věnujte ušetřené peníze a čas rozvoji firmy i své rodině… Uvolněte si ruce a přenechte své starosti na nás. Všechno potřebné zajistíme kvalitně a rychle za vás.

http://www.dtpv.cz
Zařazena v kategori:

Služby

Profil stránky Stavební činnost, revizní technici, úklidové

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tepelná čerpadla, topenářská a vodoinstalatérská činnost ABCD Technology Plzeň
Již od roku 2005 pomáháme našim zákazníkům ve vyhledávání případných problémů, navrhujeme jim nejefektivnější řešení pomocí nejmodernějších technologií, pomáháme jim s realizací a následnou údržbou. Postupně jsme naší činnost rozšíříli o komplexní činnosti v oblasti provozu, údržby a oprav. Na základě dalších požadavků našich klientů, jsme do našich aktivit zařadili i o problematiku tepelných čerpadel.
Vltavské zahradnictví zakládání a údržba zahrad, závlahové systémy
Nabízíme zahradnické služby jako je zakládání a údržba zahrad, vodních ploch a jezírek, pokládáme travní koberce. Dále provádíme montáž závlahových systémů, servis a zazimování závlahových systémů.
Bezbolestná liposukce, kavitace Brno
Služby našeho studia jsou bezbolestná liposukce kavitace a tvarování postavy, odstranění celulitidy a lymfodrenáže. U nás můžete také použít přístroj Power Plate nebo Lipolytickou vibrační plošinu a to přímo v centru Brna.
Zámečnický servis Brno, nonstop zámečnická pohotovost
Zámečník, zámečnictví SOS vám nabízí kompletní zámečnický servis. Je jedno, zda potřebujete jen poradenské služby v zámečnictví, nebo akutně sháníte zámečnickou pohotovost. Otevírání dveřních zámků, zámků u aut, trezorů. Oprava zámků a výměna vložek. Poradenské služby v oblasti zabezpečení majetku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Společnost s dlouholetou na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Společnost s dlouholetou v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Cestovní a eventová agentura EVENTtour.cz
Cestovní a eventová agentura EVENTtour.cz nabízí levné a kvalitní zájezdy do celého světa. Na letošní sezónu jsme připravili speciální nabídku last minute do exotických destinací. Nezapomínáme ani na rodiny s dětmi a všechny ostatní, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou u moře, na horách, v lázních nebo při poznávání nových zemí vlastní dopravou , autobusem, letecky nebo při úžasných námořních plavbách.
Elastické oděvy a doplňky. Jiřina Nováková, Brno
Trikoty gymnastické a taneční, kostýmy pro moderní tance a divadlo, celotrikoty pro balet a gymnastiku, sukýnky baletní a krasobruslařské, šaty krasobruslařské, topy, lambády, trika, legíny všech délek, návleky, ozdoby do vlasů.
Golfový areál GOLF HOSTIVAŘ situovaný v Praze, Golf Club Hostivař
Golf Hostivař nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, po získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9-ti jamkovém hřišti. Areál Golf Hostivař svým zaměřením zpřístupňuje golf lidem, pro které je tento sport v současnosti nedostupný z časových nebo finančních důvodů.
Eshop kuchyňských potřeb a keramických nožů
Kuchyňské potřeby a keramické nože za bezkonkurenční ceny. Sady mohou například osahovat dva nože a škrabku, tři nože a stojan, tři keramické nože a keramická pánev, japonský dlouhý nůž nebo sady v dárkovém balení.
Designový nábytek pro vaše zájmy doma i v kanceláři
Na stránkách stránky najdete vynikající možnosti řešení řešení nábytku.Designový nábytek je kreativní a světlý objekt interiéru, který si vybírají ti, kteří chtějí do návrhu místnosti přidat nové přízvuky. Designový nábytek zředí standardní pokoj, dává mu individualitu. Přednost pro takové výrobky dávají ti, kteří chtějí do svého domova přinést něco nového a neobvyklého.

Volná místa
Volná místa
bazar