inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. listopadu 2018 svátek má Albert
Vyhledat v Pozri:

Správa nemovitosti Praha postaráme se Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Správa nemovitosti Praha postaráme se o Váš dům

Zajišťujeme správu nemovitostí v Praze, správní a provozně technické služby při užívání bytů a nebytových prostor, účetnictví, evidenci, předpis a vyúčtování plateb, kontroly a revize aj. Provádíme úklid, stavebně montážní a opravárenské práce. Zařídíme odstranění závad havarijního charakteru, rekonstrukci objektu, přípravu podkladů pro výběrové řízení dodavatele služeb. Realizujeme pravidelné kontroly a revize elektro, hromosvodu, plynu, STA a zařízení domu, včetně odstranění zjištěných závad. Zajistíme úklid v domě a přilehlých prostorách, odvoz odpadu, dodávky elektřiny, tepla. V případě potřeby provedeme také dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

http://ltdspravanemovitosti.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Správa nemovitosti Praha postaráme se

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Inspekce nemovitostí Jiří Hlavín Sedlčany
Inspekce nemovitostí Jiřího Hlavína vám zaručí zjištění skrytých vad. Nemopas zajištuje tým přes 80 odborníků, inspektorů nemovitostí, Znaleckého ústavu DEKPROJEKT s více než 20 letou tradicí v průzkumu staveb, odhalování jejich poruch a navrhování sanací. Odhalování vad a řešení problémů budov je pro nás zároveň koníčkem, a proto se angažujeme v řadě dobrovolných nehonorovaných aktivitách, které kultivují technické povědomí a pozdvihují celý náš obor.
Nové byty Čakovický Park Praha
Nový rezidenční projekt Čakovický park vzniká v severní části Prahy Čakovic, která se v posledních letech přetváří na vyhledávanou rezidenční zónu s bytovou výstavbou. Bydlení, které vzniká v rámci projektu Čakovický park, je primárně určeno mladým rodinám s dětmi, které požadují výjimečnou kvalitu a příjemné prostředí pro rodinný život za rozumnou cenu.
Luxusní, nadstandardní bydlení, Rezidence Kavčí Hory
Luxusní, nadstandardní bydlení v zajímavě řešeném architektonickém prostoru v lokalitě Kavčích Hor. Vrchol pražského panoramatu, dominanta Pankrácké pláně, stvořenou k výstavbě luxusními byty. Budova s průhledem, která dotváří její nezaměnitelný charakter a navozuje dojem plynulého přechodu parku z jedné strany do zelené vilové čtvrti strany druhé. Místo, splňující i ty nejnáročnější požadavky na moderní bydlení v Praze.
Modřanský háj nové byty Modřany, Praha 12
Rezidenční projekt Modřanský háj nabízí nové byty Modřany, které jsou připraveny k prodeji. Modřanský háj je novodobý projekt, který v sobě snoubí vysoké standardy bydlení s příjemnou a klidnou lokalitou a s veškerými benefity, které nabízí kvalitní příměstské bydlení. Nachází se v příjemné lokalitě Prahy 12. Nové byty v Modřanech nejsou klasickou městskou zástavbou, nýbrž poklidnou čtvrtí, která nabízí pohodlí, komfort a veškerou občanskou vybavenost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme správu nemovitostí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme správu nemovitostí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Prodej pyrotechniky. Ohňostroje na míru.
Nabízíme zábavní a profesionální pyrotechniku. Prodáváme kompaktní ohňostroje na jedno zapálení vhodné pro: hotely, restaurace i soukromé párty. Zajišťujeme ohňostroje pro: městské slavnosti, silvestry, jarmarky, sportovní události,koncerty
Potraviny z našich farem Firma VON Zlín
Zajišťujeme pravidelnou distribuci kvalitních potravin z našich farem přímo ke spotřebitelům po celý rok. Zajišťujeme distribuci čerstvého chlazeného zboží na určené místo za dodržení všech hygienických předpisů od výrobců přímo k zákazníkům, kteří si zboží u nich objednávají přes náš eshop. O své zákazníky se chceme co nejlépe starat, proto se na nás v případě jakéhokoliv dotazu nebo přání obraťte.
Dřevěné stojany na víno a dárkové kazety Lefit, Ústí nad Labem
Naše společnost se specializuje na výrobu dřevěných výrobků jako jsou stojany na víno, stojánky na víno, dřevěné kazety na víno a další výrobbky. Naše stojany na víno složí jak zkušenému vinaři, který potřebuje vybavit velkou vinotéku, ale i začátečníkovi, který potřebuje stojan na víno jako doplněk domácnosti nebo si zřizuje soukromou vinotéku.
Zubní ordinace Praha Millenium Dental Care
Špičkové zubní ordinace v Praze najdete na zubní klinice Millenium Dental Care. Zkušený a mezinárodně uznávaný tým zubních specialistů zajišťuje nadstandardní servis. Používáme nejnovější léčebné postupy, materiály a technologie včetně mezinárodních certifikací. Klademe důraz na komfort, osobní přístup, minimální bolestivost, rychlý a trvalý výsledek. Zubní klinika MDC je ta správná volba.
Půjčujeme nové vozy všech velikostí Autopůjčovna Praha
Autopůjčovna MADAuto Praha Vám nabízí širokou nabídku vozů k zapůjčení za výhodné ceny. Rozsáhlý vozový park, kde si vybere každý a bezplatné přistavění vozidla v Praze během pracovní doby. Na žádost zákazníka naše společnost zapůjčí další zařízení nebo poskytne dodatečné služby např. osobní řidič, navigační zařízení, dětskou autosedačku, sněhové řetězy, aj. Auto Vám půjčíme i do zahraničí. Neplatíte za druhého řidiče. Možnost půjčení vozu bez kauce.

Volná místa
Volná místa
bazar