inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 22. září 2018 svátek má Darina
Vyhledat v Pozri:

Správa nemovitosti Praha postaráme se Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Správa nemovitosti Praha postaráme se o Váš dům

Zajišťujeme správu nemovitostí v Praze, správní a provozně technické služby při užívání bytů a nebytových prostor, účetnictví, evidenci, předpis a vyúčtování plateb, kontroly a revize aj. Provádíme úklid, stavebně montážní a opravárenské práce. Zařídíme odstranění závad havarijního charakteru, rekonstrukci objektu, přípravu podkladů pro výběrové řízení dodavatele služeb. Realizujeme pravidelné kontroly a revize elektro, hromosvodu, plynu, STA a zařízení domu, včetně odstranění zjištěných závad. Zajistíme úklid v domě a přilehlých prostorách, odvoz odpadu, dodávky elektřiny, tepla. V případě potřeby provedeme také dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

http://ltdspravanemovitosti.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Správa nemovitosti Praha postaráme se

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Inspekce nemovitostí Brno Ing. Ivan Reigl
Inspekce nemovitostí je průzkum stavebně-technického stavu nemovitosti, tj. prohlídka a kontrola stavu nemovitosti ze stavebního pohledu. Nabízím Vám pomoc při kontrole nemovitosti před její koupí. Zjistím skutečný stav, odhalím skryté vady. Před koupí budete znát stav nemovitosti a budete mít podklad k rozhodování o možné koupi a nákladech na nutné opravy. Koupě nemovitosti je důležitým životním rozhodnutím a vzhledem k výši finanční částky není toto rozhodnutí jednoduché. Inspekce nemovitosti nezávislým odborníkem by Vám v tomto měla pomoci.
Návrhy interiérů ADAMI design Brno
Služby bytového architekta firmy Adami Design Vám zpříjemní Vaše rozhodování o prostorovém uspořádání interiéru Vašeho nového domova. Nabízíme nevšední a jedinečné řešení interier designu s prvky nejmodernějších světových trendů.
Prodej bytů Praha, nové luxusní byty Praha
Bytové domy SKYBARRANDOV vynikají nadčasovým architektonickým řešením a jsou citlivě zasazeny do svého okolí. Rezidentům nabízejí pocit soukromí, bezpečí a komfortu v podobě velkoprostorových bytů. Výjimečná architektura domů je doprovázena vysokým standardem základního vybavení bytů, který odpovídá současným trendům a splňuje očekávané nároky klientů.
Prodej bytů Stavební firma KLM CZ Chýnov
Prodej bytů Tábor, Planá nad Lužnicí, Slapy u Tábora. Nové byty, které splní všechny vaše požadavky. Byty jsou situovány v klidných lokalitách, v pěkné přírodě. Zároveň je zajištěna velmi dobrá dojezdová dostupnost do města Tábor. Krédem firmy je nabídka a prodej kvalitních nadstandardních bytových jednotek. Za každých okolností se snažíme být kompetentním, spolehlivým a předvídavým partnerem pro všechny, kdo sázejí na vysoké nároky vlastního bydlení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme správu nemovitostí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme správu nemovitostí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Autodoprava Praha služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu.
Autodoprava Praha - služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu. Zajistíme autodopravu po Praze, České Republice, v případě potřeby autodopravu do zahraničí. Neváhejte zavolat a informovat se o možném termínu sjednání autodopravy. Telefonní číslo na dispečink 773 910 596. Autodoprava Praha nabízí kvalitní vozový park automobilů špičkových značek Mercedes a Volkswagen.
Čištění, praní, dezinfekce Topservis24 Polná
Naše firma provádí služby jako parní čištění, ozónové a ultrazvukové čištění, opravy a renovace kůže. Prodej parních čističů zn. Athema. Naší prioritou je především spokojený zákazník. Proto se samozřejmě snažíme, maximálně naslouchat jeho přáním a najít co nejvhodnější alternativu, která bude vyhovovat nejenom nám, ale především našemu zákazníkovi.
Pražské metro
Pražské metro je jediná podzemní dráha v České republice. Metro je začleněno do systému pražské hromadné dopravy. Mapa metra, trasy, ceník, historie i součastnost, linky metra.
Prvoligový fotbalista Milan Baroš
Oficiální webové stránky prvoligového fotbalisty. Profil, aktuality, statistiky, fotogalerie a videa z jeho zápasů. Přehledné informace z jeho hvězdné kariéry.
Heraldika jako jedna z tzv. Pomocných věd historických
S komunální heraldikou zahrnující znaky měst a obcí se setkává běžně člověk při návštěvě úřadů, na propagačních letácích a materiálech, nebo například na vozech veřejné dopravy, na fasádách veřejných budov a mnoha dalších místech.

Volná místa
Volná místa
bazar