inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 23. červenca 2018 svátek má Libor
Vyhledat v Pozri:

Správa nemovitosti Praha postaráme se Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Správa nemovitosti Praha postaráme se o Váš dům

Zajišťujeme správu nemovitostí v Praze, správní a provozně technické služby při užívání bytů a nebytových prostor, účetnictví, evidenci, předpis a vyúčtování plateb, kontroly a revize aj. Provádíme úklid, stavebně montážní a opravárenské práce. Zařídíme odstranění závad havarijního charakteru, rekonstrukci objektu, přípravu podkladů pro výběrové řízení dodavatele služeb. Realizujeme pravidelné kontroly a revize elektro, hromosvodu, plynu, STA a zařízení domu, včetně odstranění zjištěných závad. Zajistíme úklid v domě a přilehlých prostorách, odvoz odpadu, dodávky elektřiny, tepla. V případě potřeby provedeme také dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

http://ltdspravanemovitosti.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Správa nemovitosti Praha postaráme se

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Bytový park Prosek Praha 9 Prosek
Nová rezidenční výstavba Bytový Park Prosek vyrostla v lokalitě Praha 9 Prosek - Střížkov. Projekt bude dokončen na jaře roku 2012. Již teď jsou však nabídnuty nové byty Praha 9 Prosek k okamžitému odkoupení.
Domy Krásné Pole, rodinný dům Ostrava
Klidné bydlení v rodinných domech v blízkosti Ostravy v lokalitě obce Krásné Pole. Nabízíme jedinečnou příležitost ke koupi jednoho ze tří RD v klidné části Krásného Pole v nové lokalitě Nad Stádlem.
Schody, schodiště a zábradlí SMIP Humpolec
Projektujeme, vyrábíme a montujeme schody, schodiště a zábradlí. Kombinace ocel, dřevo, nerez, sklo. V nabídce schody hlavní, vedlejší, půdní, úsporná a úniková.
Vyrábíme a montujeme dveřní systémy, vrata i brány
Naše služby v oblasti zámečnictví se hlavně specializují na výrobu a montáž vrat včetně garážových, vjezdových bran i obslužných dveří do garáží. Zakázku realizujeme včetně pohonů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme správu nemovitostí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme správu nemovitostí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, okres Opava
Informace o škole, školní aktivity. Angličtina již od 1.třídy a třídy s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na fotbal.
První revitalizační revitalizace panelových domů
Zajistíme pro Vás poradenskou, obchodní, právní a inženýrskou činnost, včetně výběru nejvhodnějšího dodavatele stavebně rekonstrukčních prací. Revitalizace panelových domů, rekonstrukce domů, zateplení domů, úspora energie, energetický audit, dotace na bydlení, úvěry na bydlení.
Doména zdarma, domény zdarma
Slevový kupón na domény zdarma. Podívejte se, kde získat doménu zdarma. Tato stránka vám poradí jak získat evně webhosting!
Shozy na prádlo BEAM ČR Jesenice u Prahy
Shozy na prádlo jsou domácí zařízení určená k přesunu prádla z koupelny do prádelny nebo jiné k tomu určené místnosti. Pomožte manželce s prádlem a pořiďte shozy na prádlo, které usnadní velké prádlo. Instalaci doplňku zařídí naši prověření řemeslníci. Neváhejte a kontaktujte nás, poradíme s nejlepšími možnostmi instalace.
Autobazar Praha Autotrans ATC
Prodáváme osobní a dodávkové vozy s možností odpočtu DPH. Zprostředkováváme prodej automobilu prostřednictvím úvěru či leasingu pro soukromé osoby, podnikatele. Zabýváme se komplexní servisní činností pro všechny značky.Zajistíme vyzvednutí vozidla u vás doma a poté jeho předání zpět. Prodáme Vaš automobil bez starostí, zařídíme odhlášení na DI, ukončíme pojištění vozu, vozidlo vyčistíme a prohlédneme před prodejem.

Volná místa
Volná místa
bazar