inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 16. února 2019 svátek má Ljuba
Vyhledat v Pozri:

Správa nemovitosti Praha postaráme se Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Správa nemovitosti Praha postaráme se o Váš dům

Zajišťujeme správu nemovitostí v Praze, správní a provozně technické služby při užívání bytů a nebytových prostor, účetnictví, evidenci, předpis a vyúčtování plateb, kontroly a revize aj. Provádíme úklid, stavebně montážní a opravárenské práce. Zařídíme odstranění závad havarijního charakteru, rekonstrukci objektu, přípravu podkladů pro výběrové řízení dodavatele služeb. Realizujeme pravidelné kontroly a revize elektro, hromosvodu, plynu, STA a zařízení domu, včetně odstranění zjištěných závad. Zajistíme úklid v domě a přilehlých prostorách, odvoz odpadu, dodávky elektřiny, tepla. V případě potřeby provedeme také dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

http://ltdspravanemovitosti.cz
Zařazena v kategori:

Bývání, Domy

Profil stránky Správa nemovitosti Praha postaráme se

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Centrum pro dřevostavby na klíč Centrum staveb Teplice
Web dřevostavby ONLINE vám poskytne informace o dřevostavbách a montovaných domech, moderních technologiích dřevostaveb, projekty domů a expertní služby BEST a FIN asistence.
Luxusní byty Praha Rezidence Kajetánka
Rezidence Kajetánka nabízí luxusní byty Praha 6. Komplex Kajetánky se nachází v rozsáhlých zahradách, kde najdete luxusní byty v Praze 6 v soukromí zeleně a jezírka.
Pletivo výroba pletiva, pletivo přímo od výrobce
Různé typy pletiv se pojmenovávají podle účelu (lesnické, oborní, pastevecké, chovatelské, atd.), podle provedení (šestihranné, poplastované, pozinkované, atd.). Pletivo je levný moderní způsob náhrady drahých cihlových zdí, které mnohdy mají kratší životnost.
Stavba a prodej nemovitostí KZP real Praha
Výstavba nových domů, bytů a prodej těchto nemovitostí. Zabýváme se developerskou a prodejní činností. Stavíme a prodáváme multifunkční domy, bytové domy, řadové domy i garáže. Hlavní oblastí našeho působení je Praha 4. Naše projekty jsou zaměřené nejen na bydlení, ale i na komerční využití.

Naše tipy:
Zkuste hledat Zajišťujeme správu nemovitostí na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Zajišťujeme správu nemovitostí v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akademické centrum osobnostního rozvoje, Brno
Odborné přípravy studentů Pedagogiky a Sociální pedagogiky a poradenství zaměřenou na posílení osobnostní kompetence absolventů těchto oborů.
Babicovy bobroty - recepty
Pořad je v televizi vysílán každou sobotu. Díky archivu televize Nova se na některé díly můžete podívat na našich stránkách v čase, který Vám vyhovuje.
Toroidní transformátory JK-ELTRA, Heřmanův Městec
Výroba a převíjení toroidních transformátorů. Jsme schopni nabídnout transformátory atypických rozměrů dle přání zákazníka. Bezpečnostní ochranné, oddělovací ochranné a výstupní transformátory, toroidní bezpečnostní autotrasformátory, transformátory pro zdravotnické elektronické přístroje.
Zahradní, komunální technika WISCONSIN Engineering CZ Prostějov
Jsme česká společnost která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej zahradní a komunální techniky. Téměř před 20 lety společnost navázala na tradiční strojírenskou výrobu firmy Agrostroj Prostějov a zaměřila se především na komunální sféru. Vyrábíme zahradní a zemědělskou techniku. Prodáváme sekačky na trávu, malotraktory a zahradní traktory, nosiče nářadí, sněhové frézy, žací stroje, obraceče sena, zametací kartáče, čerpadla k traktorům a další.
Požární ochrana, bezpečnost HASMAT Praha
Hasmat požární ochrana a bezpečnost Praha zajišťuje prodej, dodávky, montáže, servis, opravy a projektování požárních zařízení jako hasící přístroje, hydranty, požární nátěry, požární ucpávky, požární dveře, požární hadice a další. Veškeré námi nabízené zboží a materiály jsou řádně certifikovány a schváleny pro použití v České republice. Na všechny služby, které provádíme, máme příslušná oprávnění a osvědčení.

Volná místa
Volná místa
bazar