inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Sport Centrum Bouřňák Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Sport Centrum Bouřňák

Sjezdové lyžování, běžecké tratě, freestyle, akce a novinky. V areálu a okolí Sport Centra Bouřňák jsou k dispozici veškeré služby potřebné pro lyžaře. Informace a kontakty najdete v jednotlivých sekcích.

http://www.scbournak.cz
Zařazena v kategori:

Lyžařské střediská

Profil stránky Sport Centrum Bouřňák

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Lyžařské středisko javorový vrch u Třince
Sjezdovky jsou vybaveny třemi kvalitními vleky Tatrapoma. Kvalitní podmínky pro lyžování zabezpečuje umělé zasnežování snežnými děly a každodenní úprava sjezdovek snežnou rolbou. Profesionální škola a pujcovna lyžování a snowboardingu, běžecké trasy. Lyžarské kurzy pro školy.
Lyžařská střediska, Jeseníky Info
Lyžování, aktuální stavy, lyžařská střediska, běžkařské trasy, půjčovny lyží, ski servis, horská služba, počasí a sníh, ubytování.
Lyžařské středisko U SACHOVY STUDÁNKY na Horní Bečvě
Lyžařské svahy jsou vhodné k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi, výuku lyžování školních lyžařských kurzů .Jsou pravidelně upravovány před začátkem denního lyžování a před začátkem večerního lyžování.
Ski areál Malá Úpa pro všechny
Lyžařské centrum se nachází v katastru obce Malá Úpa ve východní části Krkonoš. Centrum nabízí lyžování ve dvou areálech. Ideální podmínky pro rodiny s dětmi, začínající a středně zdatné lyžaře. Nabízíme vám kvalitní ubytování v našich apartmánech.

Naše tipy:
Zkuste hledat Sjezdové lyžování, běžecké na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Sjezdové lyžování, běžecké v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Xbags – batohy Dakine, kufry Samsonite
Internetový obchod Xbags nabízí široký sortiment batohů Dakine, kufrů Samsonite, cestovních zavazadel, příručních zavazadel, kabelek, aktovek, batohů na notebook, penálů a peněženek.
Velvyslanectví Brazilské federativní republiky, Praha
Konzulární, obchodní a kulturní informace. Zajištění víz a povolení nutných k vycestování do Brazílie. Zastupování zájmů brazilských občanů. Podpora mezinárodního obchodu.
Osvetleni-elektro.cz internetový prodej
Internetová prodejna www.osvetleni-elektro.cz Vám nabízí kompletní nabídku svítidel, osvětlení a elektroinstalačního materiálu pro Vaši stavbu, dům, kancelář nebo prodejnu od výpočtu, návrhu až po dodávku a realizaci. Pro Vaše provozovny nabízíme Lištové systémy, Expoziční osvětlení, Zářivkové mřížkové osvětlení a mnoho dalšího.
Hotel Maxičky ubytování Děčín
Atraktivní prostředí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní pobyty. V okolí najdete řadu možností pro turistiku, cykloturistiku a terény pro běžkaře. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci, letní terasu s grilováním.
Číštění kanalizaci Praha
Čištění kanalizace bytové, domovní, venkovní. Tlakové a strojní čištění kanalizace. Prohlídky videokamerou, poradenství, opravy a montáže, havarijní služba. Instalatérské práce. Rychlý příjezd bez příplatku.

Volná místa
Volná místa
bazar