inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Společenské akce Koncerty pro Vás Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Společenské akce Koncerty pro Vás Praha

Jsme hudební duo violoncello a klavír. Společně vystupujeme od roku 1996. Za tuto dobu jsme odehráli desítky koncertů ve školách, školkách, domovech pro seniory, zámcích, kostelích a u příležitosti dalších veřejných akcí. Naším repertoárem je hudba klasická, jazzová, moderní i populární.

http://koncertyprovas.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Společenské akce Koncerty pro Vás

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Kapela na svatbu a taneční zábavu Falzet Děčín
FALZET je malá kapela na svatbu, rodinnou oslavu nebo taneční zábavu. Hrajeme pro radost z hudby a pro potěšení našich posluchačů a tanečníků. V našem širokém repertoáru máme řadu osvědčených českých i zahraničních hitů z 60. let až po současnost. Vystupujeme především jako svatební kapela nebo kapela na taneční zábavu či firemní večírek. Působíme převážně v ústeckém a libereckém kraji a v Praze, ale není žádný problém přijet zahrát na svatbu nebo zábavu kdekoli.
Hudební nástroje, Bohumín
nabízíme kvalitní nástroje značky Yamaha, hudební nástroje Ashton i výrobky dalších renomovaných výrobců. Klávesové nástroje, kytary, dechové nástroje, bicí nástroje a perkuse, příslušenství k hudebním nástrojům a ostatní.
Státní opera Praha
Oficiální stránky Státní opery v Praze. Aktuality, program, repertoár, umělci, předprodej a předplatné, sedadla a ceny. Premiéry sezony a nejbližší představení. Opera dětem. Časopis Opera.
Hudba mp3 ke stažení, hudební novinky, hitparáda t-music.cz
Hudba ke stažení, hudební magazín a hitparáda plná horkých novinek patří mezi nejznámější části tohoto hudebního portálu. Za zmínku stojí i zajímavé soutěže o ceny a největší katalog zpěváků, zpěvaček a hudebních skupin.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme hudební duo na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme hudební duo v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar