inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. února 2018 svátek má Patrik
Vyhledat v Pozri:

Společenské akce Koncerty pro Vás Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Společenské akce Koncerty pro Vás Praha

Jsme hudební duo violoncello a klavír. Společně vystupujeme od roku 1996. Za tuto dobu jsme odehráli desítky koncertů ve školách, školkách, domovech pro seniory, zámcích, kostelích a u příležitosti dalších veřejných akcí. Naším repertoárem je hudba klasická, jazzová, moderní i populární.

http://koncertyprovas.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Společenské akce Koncerty pro Vás

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hudební festivaly Koncerty
Portál věnovaný hudebním festivalům a koncertům. Najdete zde nejen přehled aktuálních a budoucích festivalů a koncertů, velké množství informací o nich, ale i videa, fotky a reporty z proběhlých akcí.
Merchandise českých skupin Bandshop
Bandshop je internetový obchod od Bandzone se zaměřením na propagační předměty hudebních skupin a sólových interpretů. Kapely tak konečně mají možnost přenechat veškeré starosti se skladováním, balením, rozesíláním a reklamacemi jejich produktů subjektu, který se o vše ochotně postará. Bandshop své náklady kryje z marže, kterou automaticky strhává z prodejní ceny nabízených produktů. Každým nákupem tak fanoušci podporují nejen kapelu, ale také tento unikátní projekt.
Metalxa Web o kapele Metalxa pocházející ze Staňkova u Domažlic
Skupina metalxa vznikla na jaře roku 2009 ve Staňkově. Zakládajícími členy jsou kytaristi Lukáš Oulík a Martin Janáč. Nejprve jsme pilně cvičili hraní písniček od celosvětově známých interpretů, například od Iron Maiden, Black Sabbath, Europe, Ozzy Osbourne a Marilyn Manson. Místo zpěváka se ujal Robin Vaníček, který je nazýván Foxem. Jeho hlas nám napověděl, že bychom měli jít cestou heavy metalu a hardrocku. Současně s Robinem k nám přišel i jeho největší kamarád Ivoš Anderle (baskytara). V dubnu naše kapela slíbila účast na žákovském plese (26.3.2010). Na pozdim roku 2009 se k nám přidal bubeník Martin Lens. V současné době máme několik vlastních písniček.
Rock in Klatovy
Pravidelně pro Vás pořádáme, zejména na Klatovsku, mnohé rockové akce a bigbítky. Jedním z našich největších projektů je festival ROCK in KLATOVY, který každoročně navštíví kolem tisícovky rockových fanoušků.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme hudební duo na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme hudební duo v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Breakdance forum
Web zaměřený na pouliční styl tance breakdance. Denně přinášíme novinky ze světa Bboy a podporujeme naši komunitu
Hrnce Fissler – kvalitní kuchyňské nádobí
Specializovaný e-shop kuchyňského nádobí Fissler. Nabízí Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory, pekáče, čajníky a další. Nabídku doplňuje nádobí značek Staub a Tescoma. Bonus služba pro všechny zákazníky – doprava ZDARMA!
Svatební oznámení Uherský Brod
Firma PAMAS Vám nabízí svatební oznámení různých tvarů a zhotovení, natištěné exkluzivními metodami tisku. Doufáme, že si vyberete z naší široké kolekce svatebních oznámení a tím Vám pomůžeme zpříjemnit Váš velký den.
Myšky hustej net, pohlednice, blahopřání a jiná zábava
Pošli blahopřání s pohlednicí známému, milému k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost. Podívej se na veselé obrázky, přečti hlášky a napiš myšce něco pěkného.
Gravírování i laserová, grafické práce i reklamní kampaň Grafické a reklamní studio Alevan Český Těšín
Nabízíme gravírované (vypalované laserem) výrobky ze dřeva, kovu či plexiskla na výběr s mnoha vzorů anebo zakázková výroba dle individuálního přání klienta. Dále nabízíme umělecké neboli ruční gravírování do skla či do kovu dle přání zákazníka. Grafické a reklamní studio ALEVAN DESIGN sleduje nejmodernější designérské trendy. Vstřícný přístup k zákazníkům je u nás samozřejmostí.

Volná místa
Volná místa
bazar