inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 02. červenca 2016 svátek má Patricie
Vyhledat v Pozri:

Specialisté na svítidla eShop Uni Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Specialisté na svítidla eShop Uni Svítidla

Jsme specializovaným internetovým obchodem na svítidla a světelné zdroje. Nabízíme a dodáváme více jak 50000 druhů osvětlení a svítidel. Zajišťujeme odborné poradenství a montáž. Nabízíme tak univerzální a přehledný výběr pro svítidla a osvětlení, abychom Vám zajistili přehledný a rychlý výběr toho správného osvětlení.

http://www.uni-svitidla.cz
Zařazena v kategori:

Svítidlá, osvětlení

Profil stránky Specialisté na svítidla eShop Uni

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Svítidla, všechny typy svítidel pro Váš dům či byt eShop
U nás najdete široký sortiment osvětlení a svítidel pro Váš dům či byt. Nabízíme interiérová i exteriérová svítidla a všechny typy svítidel. Nakupujte za nízké ceny z pohodlí domova. V naší nabídce naleznete svítidla značky Prezent, Greenlux, Rabalux, Eglo a Globo. Prosvětlíme Váš domov.
Prodejna svítidel Svítidla DALI Teplice
Prodej svítidel všeho druhu: bodová, koupelnová, kuchyňská, stropní, stojací, dětská, venkovní, křišťálové lustry…Doplňkový sortiment tvoří sklo, porcelán a vysoce kvalitní damaškové lůžkoviny a ubrusoviny, šité i na zakázku se speciálními rozměry dle požadavků zákazníka.
Měření a návrhy osvětlení Measurement and lighting designs
Jsme profesionální společnost, která poskytuje služby v oblasti osvětlení. Zaměřujeme se na projekty spjaté s vnitřním, venkovním, architektonickým i nouzovým osvětlením a nabízíme rovněž jejich certifikovaná měření. Šetříme. Specializujeme se na úsporu el. energie v průmyslových prostorách.
LED světla vývoj a výroba, osvětlení do interiéru nebo exteriéru JOT Brno
Společnost JO Technlogy se zabývá vývojem a následnou vlastnoruční výrobou LED svítidel. Vyrábíme světla založena na čisté, nízkoenergetické technologii LED. Naše osvětlení mají uplatnění v interiérech a exteriérech domácností i v různých druzích průmyslu. Aplikace nových a výkonějších čipů do vlastnoručně vyrobených korpusů udržuje neustálý trend vysoké svítivosti při nižší spotřebě energie.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme specializovaným internetovým na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme specializovaným internetovým v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětské boty, obuv, botičky levně Dětské Botičky MTG Ostrava
Nabízíme dětské boty, obuv a dětské botičky levně, s atestem žirafa, 2500 vzorů. Domácí, školní, celoroční, letní, zimní obuv. Od 500 Kč doprava zdarma. Kvalitní dětské boty i doplňkové zboží. Sezónní dětská obuv celoročně.
Stavební firma Střelec, Třebíč
Výstavba a rekonstrukce rodinných domů a bytové výstavby. Výstavba budov, vnitřní rekonstrukce budov, rekonstrukce fasád, bytových jader a koupelen. Práce tesařské, klempířské, pokrývačské a podlahářské. Terénní úpravy.
Infratopení, elektromontáže Luděk Soják Zábřeh
Nabízíme dodávky a montáže infratopení včetně regulace. Poskytujeme poradenství v oblasti vytápění a větrání Vašich nemovitostí, elektromontáže včetně revize.
Startéry, servis startérů
Specializovaný servis startérů všech typů. Servisní služby pro elektrické prvky Vašeho automobilu jako jsou alternátory a startéry. Poradenská činnost.
Levné ubytování České Budějovice, rodinný hotýlek Minor
Levné ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst. Hotýlek Minor se nachází v klidné části, nedaleko centra města a je vybaveno restaurací i uzavíratelným parkovištěm. Ubytování je vhodné pro služební cesty i rodinnou dovolenou.

bazar