inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Špaletová okna Plzeň Okna Juha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Špaletová okna Plzeň Okna Juha

Vyrábíme špaletová okna dle rozměrů a potřeb zákazníka s jednoduchými skly i dvojsklem. Naše okna jsou vždy z kvalitního lepeného materiálu smrk, borovice, modřín, dub a meranti. Špaletová, kastlová okna se používají zejména pro historické domy.

http://okna-spaletova.cz
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky Špaletová okna Plzeň Okna Juha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Materiály pro výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí a průmyslových objektů, UNIZA, Liberec
Kanalizace a odpady, tlakové rozvody vody, odvodnění, vnitřní instalace, kabelová ochrana, spojovací a těsnící materiál, nářadí a příslušenství, potrubí pro vrtané studny.
Garážová vrata dodáváme, instalujeme a servisujeme Dluhoš Opava
Potřebujete-li garážová vrata, brány, automatické dveře nebo parkovací systémy, neváhejte nás kontaktovat a my vše zařídíme za vás. Vyměříme, navrhneme, dodáme a zajistíme veškerý servis. Naší předností je dlouhodobá práce s klienty a veškerý provoz pro prodej instalace a servis garážových vrat, bran, dveřních systémů, závor a mnoho dalšího. Před každou spoluprací jsme schopni na místě vyměřit a doporučit vhodné řešení a posléze vše zrealizovat jak pro garážová vrata do domácnosti, tak pro velké a náročnější projekty.
Palivové dříví, brikety Agrarian, Olomouc
Palivové dřevo a dřevěné ekologické brikety na prodej. Zdarma rozvoz v širokém okolí Olomouce. Nabízíme také poradenství v oblasti vytápění, kotlů a krbů.
Zekodo, s.r.o. odvoz sutě a odpadu
Provádění zemních, výkopových či jeřábnických prací. Nabídka vyklízení půd a sklepů, odvozu suti a odpadů či sanace pozemků. Provádění zemních, výkopových či jeřábnických prací. Nabídka vyklízení půd a sklepů, odvozu suti a odpadů či sanace pozemků.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vyrábíme špaletová okna na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vyrábíme špaletová okna v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar