inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Špaletová okna Plzeň Okna Juha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Špaletová okna Plzeň Okna Juha

Vyrábíme špaletová okna dle rozměrů a potřeb zákazníka s jednoduchými skly i dvojsklem. Naše okna jsou vždy z kvalitního lepeného materiálu smrk, borovice, modřín, dub a meranti. Špaletová, kastlová okna se používají zejména pro historické domy.

http://okna-spaletova.cz
Zařazena v kategori:

Stavebniny

Profil stránky Špaletová okna Plzeň Okna Juha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
STONEPANEL - Přírodní kámen pro Vaše bydlení
Prefabrikovaný přírodní kámen Stonepanel(R) je moderní obkladový systém určený k obkládání stěn, fasád, zdí apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Jedná se o obklad z přírodního kamene (deska zkřemence, ruly, vápence, pískovce nebo břidlice) s cementovým podkladem, který je vyztužený lehkou kovovou sítí nebo sítí ze skleněných vláken.
Stavební chemie SIKA
Specializovaný eshop na stavební chemii, tmely, malty a lepidla od společnosti SIKA CZ. Nejen prodej, ale také veškeré práce se stavební chemií Vám nabízí Sika-shop.cz.
Výroba dveří Brno, zárubně IB Mont
Společnost IB Mont se zabývá výrobou a prodejem dveří a zárubní v Brně a okolí. Nabízíme 4 letou záruku na naše zárubně. Vyberte si ze široké škály různých designů kvalitních dveří Dana. Kromě standardních dveří v sortimentu najdete také masivní dveře, skleněné dveře s rámem a další.
Střešní okna Fakro, IBMont, Nikolčice
Prodej a montáž širšího spektra výrobků střešních oken a astřešních doplňků. Nabízíme střešní okna, střešní výlezy, půdní schody Fakro. Vnější a vnitřní doplňky ke střešním oknům například žaluzie, rolety atd.

Naše tipy:
Zkuste hledat Vyrábíme špaletová okna na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Vyrábíme špaletová okna v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.
Prověření vozu odborníkem, posoudení stavu vozu
Naši lidé posoudí stav vozu a poradí, zda vůz koupit, nebo ne. Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám doporučíme ke koupi pouze takový vůz, o kterém jsme přesvědčeni, že je v pořádku a odpovídá ceně, za kterou je nabízen. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že kupujete ojetý vůz a potřebujete ho prověřit odborníkem.
Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice
Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy. Vámi zadanou poptávku zdarma rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Vložte zdarma svou poptávku právě teď a nejvýhodnější nabídku si vyberte sami.
Tradiční producent uzeninv České republice. Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, Telč
Kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Pochoutky na grilování, sekané a měkké uzeniny, speciality, trvanlivé uzeninyfermentované atrvanlivé tepelně opracované uzeniny, vařená výroba, uzená masa.

Volná místa
Volná místa
bazar