inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Sound System FIGURA Pardubice CZ Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Sound System FIGURA Pardubice CZ

Pardubický soundsystem Figura kolaborující s Fresh Rave Live, 176 Community, a visualizací 2kangoo. Pod Figurou vystupuje projekt Fresh Rave Live, djs Apin, Hulin, Ap!ex, Sin, Fiky, Bazs a hosté ze spřízněných sound systémů a crews. Hrajeme hudební styly tekno, tribe, acid, breakz, hardcore, rave, schranz, hardtek, breakcore, frenchcore, jungle, drumandbass, ragga, ska, rock, punk a mnoho dalších. Figura pořádá pohodové klubové akce i free open airy.

http://figurasound.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Sound System FIGURA Pardubice CZ

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pražské kapela Lachout
Stránky pražské kapely Lachout (Olympic revival). Naleznete tu přehled koncertů, fotogalerii a informace kde a kdy hrajeme.
Hudební nástroje, příslušenství Mariaš, Jistebník
V našem kamenném i internetovém obchodě nabízíme hudební nástroje a jejich příslušenství. Specializujeme se především na prodej klasických hudebních nástrojů a jejich příslušenství. Stejně dobře u nás nakoupíte různé elektronické nástoje, mikrofony, aparatury a k nim patřící příslušenství. Dále pak metronomy, ladičky kabely, stojany a další zboží. Z notového materiálu nabízíme školy, etudy, přednesy a zpěvníky našich i zahraničních nakladatelství. Provádíme také opravy hudebních nástrojů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.
Bob Marley Site and Rasta e-Shop
Bob Marley je největším představitel reggae hudby. Na webu naleznete jeho diskografii, životopis, texty, překlady, akordy, taby, video. Můžete se také dozvědět něco o Jamajce nebo poslouchat internetové reggae rádio. Nezapomeňte navštívit rasta shop.
Dj na svatbu, ozvučení a osvětlení, karaoke a Videodisko Praha
Postaráme se o kompletní technické zajištění hudebních produkcí na Vašem firemním večíru. Náš dj na firemní večírek bude pro Vás hrát oblíbenou hudbu od 60tých let po současnost. Veškeré akce jsou provázeny mluveným slovem. Hudba na přání je samozřejmostí. Naši djové hrají po celé České republice a připravuji kompletní hudební produkce na svatbách, firemních večírcích, oslavách a jiných soukromých akcích. Dj na svatbu a jakoukoliv párty. Ozvučení včetně světel. Karaoke Show a Videodiskotéka. Kvalitní technika renomovaných výrobců. Dj Sevenkj, instalace zvukových a světelných zařízení. Pronajem Hélium do balónků, Cryogenic, Bublinková párty.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pardubický soundsystem Figura na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pardubický soundsystem Figura v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, dárkové sady z bezkonkurenční ceny
Eshop s parfémy za bezkonkurenční ceny s expresním doručením od jednoho pracovního dne. V nabídce luxusní značky jako Adidas, Armani, Bvlgari, Calvin Klein Davidoff, Diesel, Dior, DKNY, Dolce&Gabbana.
Zámečnictví, kovovýroba Držovice
Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.
IT poradna - počítačová poradna pro každého
Nefunguje vám něco na vašem počítači a nevíte si rady? Určitě nám napište do poradny a my vám bleskurychle poradíme co s tím!
Kvalitní krmivo pro psy Proplan, vodítka a další výrobky
Stránka obsahuje veškeré informace o tom, co je nejlepší pro naše zvířecí kamarády. Krmiva, potřeby pro pejsky jako jsou vodítka a mnoho dalšího.
Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou
Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

Volná místa
Volná místa
bazar