inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. února 2018 svátek má Patrik
Vyhledat v Pozri:

Sound System FIGURA Pardubice CZ Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Sound System FIGURA Pardubice CZ

Pardubický soundsystem Figura kolaborující s Fresh Rave Live, 176 Community, a visualizací 2kangoo. Pod Figurou vystupuje projekt Fresh Rave Live, djs Apin, Hulin, Ap!ex, Sin, Fiky, Bazs a hosté ze spřízněných sound systémů a crews. Hrajeme hudební styly tekno, tribe, acid, breakz, hardcore, rave, schranz, hardtek, breakcore, frenchcore, jungle, drumandbass, ragga, ska, rock, punk a mnoho dalších. Figura pořádá pohodové klubové akce i free open airy.

http://figurasound.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Sound System FIGURA Pardubice CZ

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Country skupina KALUMET z Rychnova nad Kněžnou
Novinky, historie kapely, kalendář akcí, fotogalerie. Zahrajeme Vám k poslechu i k tanci na oslavách,svatbách,srazech a při dalších příležitostech.
Hardstyle, hardcore, tekno, tvrdší elektronická muzika
Web Hardstyles.cz se zabývá tvrdší elektronickou muzikou, jako je hardstyle, hardcore, DnB, tekno. Novinky z České hudební scény, informace o akcích v České republice. Možnost přidání vlastní akce zdarma.
Exkluzivní kapela na reprezentační plesy, svatební hostiny, firemní párty GURMANIA BAND
Profesionální kapela GURMANIA BAND pod vedením pianisty Aleše Hávy se specializuje ve své produkci na společenské a doprovodné akce (plesy, maturitní plesy, gala večery, firemní party, svatební hostiny, rauty, městské slavnosti, oslavy) se zaměřením na taneční styl s výběrem kvalitního repertoáru, který je detailně selektován k tanečním účelům. Individuálním přístupem ke každé akci nabízí Gurmania Band ve svých dalších variantách GALA, PARTY a ROMANCE pestrou dávku taneční a světové populární hudby. Energická produkce s mnohaletými zkušenostmi zaručí pro vaši akci kvalitní hudbu a tím i spolehlivou zábavu hostů, tanečníků i posluchačů.
Rock for People – hudební festival
Web o hudebním festivalu Rock for People, kompletní podrobná historie jednotlivých ročníků, kapely, fotky a videa z Rock for People, soutěž o vstupenky.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pardubický soundsystem Figura na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pardubický soundsystem Figura v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Breakdance forum
Web zaměřený na pouliční styl tance breakdance. Denně přinášíme novinky ze světa Bboy a podporujeme naši komunitu
Hrnce Fissler – kvalitní kuchyňské nádobí
Specializovaný e-shop kuchyňského nádobí Fissler. Nabízí Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory, pekáče, čajníky a další. Nabídku doplňuje nádobí značek Staub a Tescoma. Bonus služba pro všechny zákazníky – doprava ZDARMA!
Svatební oznámení Uherský Brod
Firma PAMAS Vám nabízí svatební oznámení různých tvarů a zhotovení, natištěné exkluzivními metodami tisku. Doufáme, že si vyberete z naší široké kolekce svatebních oznámení a tím Vám pomůžeme zpříjemnit Váš velký den.
Myšky hustej net, pohlednice, blahopřání a jiná zábava
Pošli blahopřání s pohlednicí známému, milému k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost. Podívej se na veselé obrázky, přečti hlášky a napiš myšce něco pěkného.
Gravírování i laserová, grafické práce i reklamní kampaň Grafické a reklamní studio Alevan Český Těšín
Nabízíme gravírované (vypalované laserem) výrobky ze dřeva, kovu či plexiskla na výběr s mnoha vzorů anebo zakázková výroba dle individuálního přání klienta. Dále nabízíme umělecké neboli ruční gravírování do skla či do kovu dle přání zákazníka. Grafické a reklamní studio ALEVAN DESIGN sleduje nejmodernější designérské trendy. Vstřícný přístup k zákazníkům je u nás samozřejmostí.

Volná místa
Volná místa
bazar