inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Sound System FIGURA Pardubice CZ Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Sound System FIGURA Pardubice CZ

Pardubický soundsystem Figura kolaborující s Fresh Rave Live, 176 Community, a visualizací 2kangoo. Pod Figurou vystupuje projekt Fresh Rave Live, djs Apin, Hulin, Ap!ex, Sin, Fiky, Bazs a hosté ze spřízněných sound systémů a crews. Hrajeme hudební styly tekno, tribe, acid, breakz, hardcore, rave, schranz, hardtek, breakcore, frenchcore, jungle, drumandbass, ragga, ska, rock, punk a mnoho dalších. Figura pořádá pohodové klubové akce i free open airy.

http://figurasound.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Sound System FIGURA Pardubice CZ

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Na tomto webu najdete vše, co potřebuje te vědět o skupině MetallicA.
Metallica je určitě jedna z nejvězších kapel na světě. Celkem prodala po celém světě přes 100mil. alb.
Hudební nástroje, Bohumín
nabízíme kvalitní nástroje značky Yamaha, hudební nástroje Ashton i výrobky dalších renomovaných výrobců. Klávesové nástroje, kytary, dechové nástroje, bicí nástroje a perkuse, příslušenství k hudebním nástrojům a ostatní.
Zvukové knihy do Vašich uší
Librivox je projekt několika desítek posluchačů mluveného slova, kteří se rozhodli, že se budou věnovat namlouvání zvukových knih pro své nejbližší přátele a kamarády. Celý projekt dobrovolný, neziskový a snaží se čerpat z veřejných zdrojů.
očko music club praha – disko klub u kongresového centra
Očko music club Praha - prestižní disko klub v praze,Óčko Music Club se chlubí příjemným interierem, perfektní zvukovou i vizuální technikou a vychytanou světelnou show. Zároveň také perfektně vyškoleným personálem, který je vždy připravem splnit Vaše přání. A proto je jako stvořený pro soukromé party, narozeninové party, firemní akce, rauty apod. Firmám propůjčíme své prostory k rautům, zasedáním, meetingům či večírkům. Z široké nabídky námi pořádaných akcí si určitě vybere každý.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pardubický soundsystem Figura na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pardubický soundsystem Figura v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar