inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 11. prosince 2018 svátek má Dana
Vyhledat v Pozri:

Sluneční stínící síte které skrašlují Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Sluneční stínící síte které skrašlují naše zahrady Trebor CZ Břeclav

Stránka je úzce specializována na prodej produktú stínících sítí, které skrašlují naše zahrady. Sítě TEX se staly moderním hitem dnešních okrasných zahrad. Síť na plot udělá nevýrazný, ale zároveň příjemný přechod mezi Vaší zahradou a ostatním okolím. Pokud máte plochu, kterou chcete chránit před větrem, prachem nebo zvědavými pohledy, našli jste nejlepší řešení na trhu. Tuto síť můžete použít téměř všude.

http://www.sit-na-plot.cz
Zařazena v kategori:

Zahrada a dom

Profil stránky Sluneční stínící síte které skrašlují

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zahradní doplňky a nábytek JADRANKA, Rohatec
Vyrábíme zahradní nábytek a zahradní doplňky - mramor, sochy, plastiky, schody, sloupy, balustrády, zábradlí, zahradní fontány, kamenné obklady a ploty. Dále dodáváme japonské lampy, stoly, lavice, květináče, vázy, truhlíky, bazénové lemy a krby.
Realizace zahrad, zakládání trávníku Ostrava
Zabýváme se návrhy, realizací a údržbou zahrad, zakládáním trávníků, kácením dřevin a terénními úpravami. Provádíme montáž závlahových systémů. Zajišťujeme vertikutaci, přihnojování a odplevelování trávníku i pěstování a prodej dřevin. Poskytujeme poradenské služby i dendrologické průzkumy.
Kanalizace a vodovodní hospodářství Provotech Ústí nad Labem
Vodovodní hospodářství, kanalizace. Naše hlavní zaměření je vodovod, kanalizace a technologické celky s tím spojené. Zabýváme se rekonstrukcemi gravitační, tlakové a podtlakové kanalizace. Nabízíme kompletní servis podtlakových kanalizací včetně dodání náhradních dílů. Jsme schopni provádět revize a kamerové prohlídky kanalizací, i její čištění. V oblasti inženýrských sítí se specializujeme na vodovodní sítě, dále tlakové stanice a kanalizace, gravitační a podtlakové kanalizace. Provádíme domovní rozvody vody a kanalizace.
Veřejná dětská hřiště Floraservis, Brno
Sestavy dětských hřišť a systém jejich oplocení nabízíme obcím, školám a domácnostem. Naše firma se zabývá výrobou a výstavbou prvků pro dětská hřiště od roku 1993. Máme značné zkušenosti s vývojem, výrobou a výstavbou dětských hřišť. V současné době nabízíme nejrozsáhlejší ucelenou nabídku zařízení pro dětská hřiště v České republice. Poradíme Vám s rekonstrukcí a s výstavbou.

Naše tipy:
Zkuste hledat Stránka je úzce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Stránka je úzce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Fotovoltaické solární elektrárny
Fotovoltaické elektrárny přinášejí zisk díky finanční podpoře státu. Můžete si vybrat mezi zeleným bonusem a garantovanou výkupní cenou. Stránka nabízí informace o fotovoltaických neboli solárních panelech, elektrárnách, projektech na klíč a aktuálním děním ve fotovoltaice.
Ubytování Český Krumlov Pension Marie
Pension Marie jako nově rekonstruovaný penzion (Český Krumlov) nabízí komfortní ubytování ve 2L či 4L pokojích a nebo v rodinném apartmá. Pokoje mají sociální zařízení, TV a wi-fi internet. Namístě máte možnost se stravovat v italské restauraci.
Stěhovani nadměrných břemen Knirsch
Stěhování vertikální, horizontální, na těžko přístupná místa. Stroje, technologické celky, klimatizační a vzduchotechnické jednotky, trezory, piana, klavíry, zvony atd.
Fashion Planet kabelky, módní doplňky
fashion, planet, fashionplanet, móda, luxus, řecko, greece, kabelky, oblečení, večerní kabelky, zimní doplňky, peněženky, extravagantní, velkoobchod s doplňky, velkoobchod s kabelkami, kabelka, siva, doca, makgio, shop, eshop, módní dpolňky, pásky
Umělecká a produkní agentura GRYFF, Ostrava
Kompletní zajištění a organizace kulturních projektů s historickou a lidovou tématikou.

Volná místa
Volná místa
bazar