inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Sluneční a dioptrické brýle, kontaktní Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Sluneční a dioptrické brýle, kontaktní čočky MK OPTIK, Praha

Nabízíme široký sortiment dioptrických obrub a brýlových čoček i sluneční obruby s polarizačními čočkami. Dodáváme kontaktní čočky v širokém výběru od několika různých výrobců.

http://www.mkoptik.cz
Zařazena v kategori:

Foto,Optika

Profil stránky Sluneční a dioptrické brýle, kontaktní

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Optika Iva, Brno
Široký výběr sortimentu obrub v různych cenových relacích včetně možnosti vyskoušení bifokálních multifokálních skel. Vyšetření zraku, kontaktní čočky, opravy brýlí, prodej doplňkového sortimentu, odborné rady, kvalifikovaní oční optici a optometristé.
Oční optika - Dienst optik, Kolín
Návrh brýlí nejmodernejším počítačovým softwarem, sluneční brýle s polarizačními filtry, měření UV filtru.
Oční optika OPTICKÝ SVĚT eshop
Oční optika 50 letá tradice. Nakupujte dalekohledy, puškohledy, mikroskopy, kontaktní čočky, sluneční brýle, hodinky světových značek!Provozujeme 3 kamenné obchody ve Znojmě, Moravských Budějovicích a Hrotovicích.
Oční optika, ordinace Optik ASOP Praha
Po celé Praze provozujeme oční optiky a ordinace, kam se můžete obrátit, máte-li problémy se svým zrakem. Mezi naše služby patří vyšetření zraku, vyšetření na kontaktní čočky, předpis brýlí, léčba kyslíkem, diagnostika a léčba zákalů i celkové poradenství. V našich optikách seženete kvalitní, elegantní a hlavně účinné brýle (dioptrické i sluneční), kontaktní čočky i důležité doplňky. Najdete nás v Praze na pěti provozovnách.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme široký sortiment na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme široký sortiment v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Elektrikáři, elektroinstalace Praha ,Jan Bašta
Zajistíme běžné opravy a údržba elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací domů, bytů a objektů, připojení elektrospotřebičů, elektrorevize a další. Nabízíme širokou paletu elektroinstalačních prací, rychlost, flexibilitu, dobré cenové podmínky a množstevní slevy stálým zákaznákům. Pro větší klienty zajistíme veškeré elektroinstalační práce a to i velkého rozsahu, rozvody TV a PC sítí v budovách, instalace osvětlení interiérů budov a venkovního osvětlení.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu.
Naše firma nabízí řezivo a dřevo v širokém sortimentu. V naší nabídce najdete ceník stavebního řeziva a dřeva, trámy, latě, hranoly, fošny, střešní latě, OSB desky, palubky a stavební stojky k zapůjčení.
STUDIOINTERIER okna, dveře, podlahy
Interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Pokládka dřevěných a laminátových podlah Kährs, Witex, Solidfloor. Dodávka a montáž dřevěných eurooken.
Výroba přídavných zařízení ke stavebním strojům. TRIGA-MF, Lomnice nad Popelkou
Design, vývoj, výrob a prodej přídavného zařízení pro stavební stroje, speciálního servisního nářadí pro automobilový průmysl a hydraulických komponentů.
PROKUTILA Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu
Vše pro Vaši dílnu, zahradu, stavbu. Nářadí, zahradní technika, jezírka, bazény, zahradní nábytek, grily.

Volná místa
Volná místa
bazar