inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. srpna 2019 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Školicí středisko Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Školicí středisko

Školicí centrum v Černé hoře zaměřené na odborná školení a kurzy v oblasti dozimetrie, ionizujícího záření a radiační ochrany.

http://skoleni.vf.cz/
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky Školicí středisko

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zajišťujeme skupinovou a individuální výuku, firemní kurzy, studium v zahraničí a letní jazykové pobyty.
Pořádáme jazykové kurzy v Karlových Varech a v Chodově. Vyučujeme v malých skupinkách do devíti studentů. Zaměřujeme se na procvičování konverzace. Vyučujeme dospělé i děti.
TC Business School
Poradenská firma nabízející kurzy MBA (Master of Business and Administration), MBA Basics (zkrácená verze MBA) a poradenské služby v oblasti managementu.
Kurzy vaření Praha Presto škola vaření
Nejoblíbenější kurzy vaření v Praze, které Vás naučí profesionálně vařit. Vyberte si z široké nabídky kuchařských kurzů. Nabízíme i dárkové poukazy. Kurzy vaření Presto jsou určeny jak úplným začátečníkům tak i těm, kteří mají zájem prohloubit nebo zdokonalit již dříve nabyté znalosti. Představíme vám základní kuchařské postupy i triky a zasvětíme vás do triků profesionálů. Naučíme vás vybrat správné suroviny a proměnit je v pokrmy, vámi známé a oblíbené.
Firemní výuka, kurzy pro veřejnost, studium v zahraničí, překlady a tlumočení Jazyková agentura Channel Crossings Praha
Jazyková agentura Channel Crossings je prestižní společností působící na českém jazykovém trhu již od roku 1993. Za uplynulých 23 let jsme nasbírali zkušenosti, díky nimž se nyní můžeme řadit mezi nejvýznamnější jazykové agentury v České republice. Jazyková agentura Channel Crossings je specialista na firemní výuku, kurzy pro veřejnost, studium v zahraničí a překlady a tlumočení.

Naše tipy:
Zkuste hledat Školicí centrum v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Školicí centrum v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž
Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.
Svíčky Rentex kvalitní dárek pro domácí aromaterapii eShop
Svíčky výroba, prodej a velkoobchod s tradicí od roku 1995. Není divu, že rozpoznáme kvalitní materiál. Svíčky dekorujeme krásně mramorovaným povrchem z nejlepšího palmového vosku. Naše svíčky z kvalitního parafínu – s minimálním obsahem vosku – hoří nádherným jasným plamenem. Vkusné gelové svíčky potěší každé oko. A protože do všech svíček vkládáme pouze nejkvalitnější knoty, naše svíčky hoří déle než kterékoli jiné.
Kosmetika Dermacol
Kosmetická firma Dermacol má u nás bohatou tradici. Vyberte si na našem webu z bohaté nabídky kosmetiky Dermacol - oblíbené Make-upy, čistící kosmetiku, hydratační kosmetiku, omlazující kosmetiku, noční kosmetiku a další.
Japonské zahrady - Bambus převislý a Japonské javory
Japonské zahrady jsou místem klidu. Kombinace čisté estetiky s přírodou je prvotním znakem každé japonské zahrady. Web pro všechny příznivce japonských zahrad! Japonské zahrady jsou v dnešní době velice moderním doplňkem každého domu.
Stavební stroje prodej, servis a půjčovna Mechanik Praha
Při prodeji poskytujeme komplexní servis, nabízíme výrobky několika značek rozdílné výkonové a cenové úrovně. Kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou vybrat stroj odpovídající Vašim potřebám a možnostem. V Praze provozujeme konzultační centrum a showroom strojů pro frézování, tryskání a broušení od firmy Blastrac. Pro všechny prodávané a půjčované mechanizmy a stavební stroje poskytuje firma MECHANIK záruční a pozáruční servis a navazující služby.

Volná místa
Volná místa
bazar