inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 12. prosince 2019 svátek má Simona
Vyhledat v Pozri:

Školicí středisko Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Školicí středisko

Školicí centrum v Černé hoře zaměřené na odborná školení a kurzy v oblasti dozimetrie, ionizujícího záření a radiační ochrany.

http://skoleni.vf.cz/
Zařazena v kategori:

Kurzy

Profil stránky Školicí středisko

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Široká nabídka kurzů Školení ICT Pro Brno
Firma ICT Pro provozuje konzultační a školící činnost v oblasti informačních a komunikačních technologií. Pořádá širokou řadu kurzů 3D grafikou namátkou počínaje, přes unixové systémy, školení virtualizace, networking, programování až po databázové systémy či bezpečnost ICT.
Edumenu.cz - vzdelávací portál
Vyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
Kurzy oděvní tvorby Praha
Individuální kurzy oděvní tvorby určené všem zájemcům kreativního šití či oděvního výtvarnictví. Výukový program sestaven na míru dle požadavků klientky. Studentka si tak odnese z kurzu maximum.
Kurz tejpování, škola masáží a regeneračních technik BUĎFiT
Pořádáme kurzy pro maséry, fyzioterapeuty, rehabilitační pracovníky i širokou veřejnost. Mezi naše absolventy patří lékaři, fyzioterapeuté, maséři, rehabilitační pracovníci i laická veřejnost. Kurz kinesiotaping s profesionálním a celosvětově uznávaným lektorem. Lektorem našich kurzů tejpování a kineziotejpování je Petr Maroušek, který vlastní nespočet certifikátů právě z oboru tejpování.

Naše tipy:
Zkuste hledat Školicí centrum v na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Školicí centrum v v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Akumulační nádrž tepelná technika
Prodej levných akumulačních nádrží z nerezu pro vytápění a teplou užitkovou vodu. Horní výměník je vyrobený z 20 až 35 metrů dlouhé nerezové trubice s průměrem 1”. Prodej těsnění - izolací pro akumulační nádoby.
Soudní znalectví v oboru ekonomika
Soudní znalectví pro vozidla,výpočetní a kancelářská technika,stroje a zařízení,zemědělská a manipulační technika,nábytek,spotřební elektronika,vybavení a zařízení domácností,ale také znalecké posudky pro firmy,podnikatele,právnické i soukromé osoby
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness
Psí salon a lázně Brit nabízí opravdový wellness pro Vaše čtyřnohé miláčky. Střihání psů, koupání, fenování, česání, ošetření, odstraňování zubního kamene, poradenská činnost.
Vybavení do koupelen Perfecto design, Praha
Prodáváme designové vodovodní baterie, umyvadla, koupelnové doplňky a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník.
Zahradnictví, květinářství Praha
Jsme zaměřeni především na prodej rostlin, substrátů a hnojiv. Najdete zde okrasné dřeviny a keře, trvalky, traviny, ale i koření a léčivé rostliny. Můžeme nabídnout námi vypěstované rostliny za exkluzivní ceny. V sezoně pro vás máme připraven široký sortiment sadby, balkonových květin, rostlin a letniček. Dále si zde můžete vybrat ze širokého sortimentu substrátů, hnojiv, postřiků, keramiky a dárkových předmětů.

Volná místa
Volná místa
bazar