inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 20. května 2019 svátek má Zbyšek
Vyhledat v Pozri:

Školící a rekreační středisko Trosky, Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Školící a rekreační středisko Trosky, Troskovice

Ubytování v srdci Českého ráje s výhledem na hrad Trosky. Ubytování v nově zrekonstruovaných a nezvykle prostorných apartmánech. Podkrovní a luxusní apartmá. Po dohodě lze ubytovat s domácími mazlíčky.

http://www.golfsem-in.cz
Zařazena v kategori:

Ubytování a hotely v ČR

Profil stránky Školící a rekreační středisko Trosky,

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Forest hotel Beltine Ostravice
Ubytování Beskydy. Ubytování v luxusním wellness hotelu Beltine Ostravice v Beskydech. Díky perfektnímu ubytování, výtečné gastronomii a unikátnímu wellness centru bude hotel Beltine místem, kde budete chtít už zůstat.
Hotel Club, Vranovská Ves
Nabízíme Vám ubytování v příjemně zařízených pokojích. V blízkosti hotelu se nabízí Vranovská přehrada a nedotčená příroda Národního parku Podyjí. Tato lokalita je pro svou příznivou polohu vyhledávána nejen milovníky přírody.
Ubytování s tenisem Otín, Jindřichův Hradec
Ubytování, venkovní bazén a krb, možnost posezení na terasách, dva tenisové kurty a nafukovací hala.
Ubytování Kubátovi Vrchlabí
Příjemné, levné ubytování ve Vrchlabí v krkonoších. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny, páry, firmy, s maximální kapacitou 11 lůžek. Ubytovat se můžete ve dvou třílůžkových a jednom pětilůžkovém pokoji. Parkování je přímo na zahradě domu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Ubytování v srdci na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Ubytování v srdci v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kvalitní šicí stroje všech značek NEJ Šicí stroje Olšany u Prostějova
Nabízíme šicí stroje ověřené kvality těch nejlepších značek, jako jsou šicí stroje Brother, Janome, Veronika, Singer, Lada, Pfaff a další. Nejen prodáváme, ale i vytváříme návody, patchwork návody zdarma, výšivky. Neváhejte se nás zeptat na šicí stroje. U šicích strojů koupených u nás máte garantován nejen záruční, ale i pozáruční servis. Dokonce vám u některých značek můžeme zajistit dle autorizovaných servisů opravu v servisním středisku výrobce i ve vaší blízkosti.
Počítačový servis Břeclav a okolí
Servis počítačů v Břeclavi, Hodoníně, Hustopečích a okolí. Přijedeme k Vám do firmy nebo domů a opravu vyřešíme na místě. Nabízíme domácí kurz prác e na PC. Nemusíte nikam chodit, technik přijde až k Vám domů a bude se věnovat jen Vám, tím se zvýší úspěšnost kurzu.
Rekonstrukce bytových domů
Vlastníme veškerá patřičná oprávnění k této činnosti a nabízíme rychlé dodávky na klíč, vč. zajištění vlastních stavebních přípomocí až po malování a úklid. Rovněž zajišťujeme veškeré projekty potřebné k činnosti, revizní a tlakové zkoušky.
Dárky pro muže, Manboxeo novinka na trhu Originální rozbalovací rituál
Manboxeo je bezkonkurenční dárek pro muže všech věkových kategorií. Stačí si najít dárek pro toho svého jen podle jeho záliby či koníčku. Dodáváme dřevěnou krabici naplněnou takovými produkty, které obdarovanému muži přinesou užitek, radost, zábavu a v neposlední řadě i potěšení. A navíc to vše ve spojení s jeho typicky mužskou zálibou či koníčkem. Nezbytnou součástí balení je i páčidlo, kterým si musí obdarovaný svůj dárek vypáčit, tudíž již samotný ceremoniál.
Realizace klempířských, tesařských a montážních prací Štýbnar Zdeněk Čistá u Litomyšle
Specializujeme se na pokládku všech druhů střešních plášťů, vykrývání úžlabí a oblých tvarů a realizaci klempířských, tesařských a montážních prací. Zabýváme se kompletní realizací a veškerými opravami šikmých i rovných střech, přičemž se zaměřujeme i na prodej a dodávku střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských výrobků za výhodné ceny včetně dopravy. Při realizaci naší práce je samozřejmostí i zajištění úklidu v prostorách prováděných prací s následným odvozem suti a zbývajícího materiálu.

Volná místa
Volná místa
bazar