inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. LH Computer, Kroměříž

Firma se zabývá kompletním servisem v oblasti výpočetní, kancelářské a zabezpečovací techniky. Počítače Comfor jsou opravovány přímo na místě.

http://www.pchouse.cz
Zařazena v kategori:

Kancelářská technika

Profil stránky Servis výpočetní, kancelářské a zabezpečovací

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Osobní skartovačky, kolečkové řezačky, pákové řezačky
Specializujeme se na prodej kancelářské techniky, jako jsou skartovačky, řezačky, skládače dokumentů a děrovačky. Kvalitní výrobky dovážíme od německého výrobce kancelářské techniky značky IDEAL. Vybrat si můžete produkty, jak pro domácí, tak komerční použití.
Oferta-kancelářská technika pro vás
Kancelářská technika a vybavení. Vyberte si stroje nebo spotřební materiál pro vazbu dokumentů, laminování, řezání nebo skartování a pomocníky při vizuální komunikaci jako flipcharty, tabule a projekční plátna.
Prodej výpočetní a kancelářské techniky HK computers, Krupka
Prodejem a servisem výpočetní a kancelářské techniky. Zajišťujeme servis mobilních telefonů a monitorů ve spolupráci se smluvní firmou. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nových počítačových sestav a příslušenství a zároveň se postaráme o opravu nebo upgrade.
Kancelářské vybavení, servis kancelářské techniky V Z REPRO SERVIS Praha
Nabízíme počítačovou a kancelářskou techniku. V nabídce našeho eshopu máme široký výběr stolních tiskáren k PC, profesionálních kopírek, dále nabízíme faxy, pokladní tiskárny, skenery a další kancelářskou techniku. Zajišťujeme servis.

Naše tipy:
Zkuste hledat Firma se zabývá na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Firma se zabývá v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Mobilní telefony Tely.cz
Mobilní telefony, prodej. Maloobchodní internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství. Snažíme se Vám vždy nabídnout zboží za špičkové ceny.
Polotovary z neželezných kovů ALUPLUS Jirčany
Prodej polotovarů z neželezných kovů, zejména pak z hliníku, a to za ceny přijatelné pro všechny vrstvy zákazníků. Nabízíme sortiment plechů, trubky a základní profily. Na všechny polotovary lze zajistit dopravu, dodat atesty nebo i případně poradit v případě nejasností.
Autoservis Javecar Horní Tanvald
Autoservis Javecar Horní Tanvald se o Vás v případě dopravní nehody postará od A do Z. Vaše havarované vozidlo odtáhne, přistaví vám náhradní vůz, vyřídí vše potřebné s pojištovnou a vozidlo opraví. Opravený vůz Vám předáme v našem servisu, kde nám vrátíte náhradní vůz, nebo přímo u Vás doma, kde si zároveň převezmeme náhradní vůz.
Reproduktory Audioengine POSITRONIX Brno
Špičkové reproduktory a systémy pro bezdrátový přenos zvuku. Psychowalkmany, AVS přístroje a příslušenství. Psychowalkmany odstraňují únavu a stres, zlepšují kvalitu spánku a celkovou psychickou odolnost a pohodu.
Žilní poradna - léčba hemoroidů a křečových žil
Návody a rady od odborníků, jak se efektivně zbavit hemoroidů, křečových žil, trombózy, bércových vředů a dalších žilních problémů.

Volná místa
Volná místa
bazar