inzerce
PozriCZ
Dnes je Čtvrtek 17. října 2019 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Sanace vlhkého zdiva, izolace proti Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Sanace vlhkého zdiva, izolace proti vlhkosti TRUMF renovace a sanace Praha

Provádíme komplexní sanace vlhkého zdiva jako izolace, hydroizolace, sanace zdiva, tepelně izolační a sanační omítky. Sanace vlhkého zdiva realizujeme již od roku 1996. Nabízíme komplexní zednické a výkopové práce. WTA autorizace pro oblast sanace.

http://www.sanace-zdiva-praha.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Sanace vlhkého zdiva, izolace proti

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pozemní práce široká nabídka, gabionové stěny, výstavba inženýrských sítí, terénní úpravy, POZPRA trading Trutnov
Firma POZPRA trading provádí převážně subdodavatelské stavby. V menší míře je i generalním dodavatelem staveb. Námi realizované stavební práce probíhají převážně ve Východních Čechách, Praze, ale i celé České republice. Nabízíme širokou nabídku pozemních prací. Gabionové stěny, výstavbu inženýrských sítí, terénní úpravy, ale i pronájem stavebních strojů.
ENVOS, s.r.o. Sportovní stavitelství
Společnost Envos, s.r.o. podniká v oblasti výstavby sportovních hřišť s umělými povrchy a umělými trávníky včetně údržby fotbalových trávníků 3. generace a v oblasti silničního stavitelství.
Plastová okna
Zabýváme se výrobou a montáží plastových oken a dveří, stavbou zimních zahrad, kovovýrobou a prodejem dalších doplňků pro stavby, jako jsou střešní okna, makrolon, plovoucí podlahy, lina a interiérové dveře.
Prodej komínů, komínových sestav Komíny Rybička Vysoké Mýto
Firma Komíny Rybička je prodejce komínů, komínových systémů CJ SKC a individuálních komínových sestav. Poradíme Vám s výběrem správného komínu i s vlastní stavbou. Nabízíme dlouholetou záruku na naše produkty, jednotlivé díly i sestavy. Součástí dodávky jsou veškeré certifikáty k jednotlivým dílům komínu. Bezproblémová revize komínu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme komplexní sanace na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme komplexní sanace v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
TOP Autopůjčovna osobních vozidel pro Brno a blízké okolí
Top Autopůjčovna Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů v Brně a blízkém okolí. Pronajímané vozy jsou nové a tudíž ve výborném technickém stavu. Pravidelný servis a čistota námi nabízených vozů je pro nás samozřejmostí. Naše půjčovna aut disponuje vozidly všech tříd, pronajímáme i auta s automatickou převodovkou.
Penzion ve Skalici, Mladá Boleslav
Ubytování v penzionu vzdáleném jen pár desítek metrů od centra města Mladá Boleslav. K dispozici jsou příjemně zařízené jedno, dvou a třílůžkové pokoje. Součástí pokojů je sprcha, WC, telefon, televize a WIFI připojení.
Deceuninck – expert na plastové profily
Vytvoříme pro Vás plastové profily pro okna i dveře do domu i zimní zahrady. Dále také zastřešení bazénů a vnitřní i vnější okenní parapety. Vyberte si plastová okna nebo posuvné dveře od společnosti Deceuninck!
Nakladatelství, knihkupectví a antikvariát Trigon, Praha
Ediční činnost Trigonu je zaměřena na klasickou hermetickou, esoterickou a magickou literaturu, a především na alchymii a její symboliku. Vycházejí tu texty takových autorů, jako jsou Paracelsus, Agrippa, Lévi nebo Fulcanelli.
Investiční zlato, zlaté mince, stříbrné mince
Internetový obchod nabízející investiční zlato. Zlaté mince, zlaté slitky, stříbrné mince, stříbrné slitky a zlaté cihly. Investujte do zlata, které uchová hodnotu vaší investice po generace.

Volná místa
Volná místa
bazar