inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 22. února 2019 svátek má Petr
Vyhledat v Pozri:

Ručně vyráběné koberce Zlín Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Ručně vyráběné koberce Zlín

Nabízíme široký sortiment ručně vyráběných indických koberců v mnoha rozměrech a úžasných vzorech. Jsou vytvářeny nejlepšími tkalci, kteří používají špičkové přírodní materiály vhodné pro výrobu těchto ručně vpichovaných, tkaných a vázaných koberců.

http://indickekoberce.cz
Zařazena v kategori:

Výrobní činnost

Profil stránky Ručně vyráběné koberce Zlín

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Chladírenské, mrazírenské a provozní dveře MONTPUR montážní společnost, Kolín
Chladírenské a mrazírenské otočné, ručně i strojně posuvné dveře. Provozní dveře otočné i posuvné, Chladírenské a provozní kapličkové. Plastové jednokřídlé i dvoukřídlé kyvné dveře, speciální průmyslové dveře dle požadavku. Typické i atypické krycí lišty, výrobky z nerezu.
Kožené řemínky
Výroba a prodej kožených řemínků. Nabídka kožených provázků o šířce 2mm vyráběných z kůží vepřovic.
Plastové obaly Mladá Boleslav
Plastové obaly naše firma nejen vyrábí, ale provádí i recyklaci odpadu, který plastové obaly při průmyslové výrobě vyprodukují. Od roku 2006 vyrábíme LDPE plastové obaly a od roku 2008 disponujeme dvěma recyklačními linkami pro plastové obaly. Plastové obaly to jsou pytle, obalový materiál, sáčky, folie a balíci folie.
Kvalitní kožené výrobky, opasky a další výrobky z Valašska, Hošťálková u Vsetína
Nabízíme a vyrábíme kvalitní kožené výrobky, především opasky pro muže a dámy. Také nabízíme kožené spony a náramky, kožené opratě a ohlávky pro koně a obojky pro psy. Ručně šijeme i kožené brašny, kabelky, mincovky a peněženky. Pod značkou Končiny najdete originální kožené doplňky z pravé kůže. Vše je ruční výroba - od pečlivého výběru kůže přes řezání, barvení, vzorování až k finální úpravě. Kůže, ze které vyrábíme opasky a jiné výrobky pochází z českých krav, které jsou primárně chovány na maso, kůže vzniká jako vedlejší produkt! Používáme nejkvalitnější díl hověziny tj. krupon.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme široký sortiment na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme široký sortiment v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Krkonoše Černá hora Krkonoše
Nabízíme ubytování v Krkonoších ve čtyřech objektech během celého roku. Stačí si vybrat termín a objekt dle Vaší představy. Většinou se jedná o samostatné objekty se zaručeným klidem a nádhernou krkonošskou přírodou v okolí. Všechny naše objekty se nachází ve městěčku Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších, které je ideálním východiskovým bodem ať už pro lyžování, nebo pro turistiku.
CONFIDOS JB – vedení účetnictví Praha
Kompletní vedení účetnictví a doplňkové účetní služby na profesionální úrovni za příznivé ceny. Osobní přístup ke klientům a ručení za případné chyby způsobené chybným účtováním.
On-shop.cz Internetové nákupní centrum
On-shop.cz je internetové nákupní centrum s více než 10 000 položkami zboží, z kategorií jako audio, video, foto, domácí spotřebiče, hudební nástroje, kancelářská technika, telekomunikace nebo výpočetní technika.
Matrace Ostaš CZ, český výrobce kvalitních matrací
Matrace Ostaš – kvalitní pěnové, pružinové, latexové a polyuretanové postelové matrace. Atypické rozměry matrací, matrace na míru. Otestujte si matraci v pohodlí Vašeho domova. Doprava matrací po ČR zdarma. Vysoká kvalita, nízké ceny, český výrobce.
Kempy a vše co k tomu patří
Rozhodujete se kam na dovolenou ? Co třeba pod stan. Naše stránka mapuje kempy v ČR. Kempy jsou seřazené do krajů.

Volná místa
Volná místa
bazar