inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

ROCKMATCH portál pro rockery Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

ROCKMATCH portál pro rockery

Organizujeme stovky koncertů. Radíme rockovým kapelám. V soutěži ROCKMATCH rozhodují pouze fanoušci!

http://www.rockmatch.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky ROCKMATCH portál pro rockery

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hudební vydavatelství ROSA, Praha
Rosa je hudební vydavatelství, zaměřené predevším na křesťansky orientovanou tvorbu všech hudebních žánrů. Vydávání a dovoz tzv. "populární" hudby s křesťanskou tématikou.
Kapela na svatbu a taneční zábavu Falzet Děčín
FALZET je malá kapela na svatbu, rodinnou oslavu nebo taneční zábavu. Hrajeme pro radost z hudby a pro potěšení našich posluchačů a tanečníků. V našem širokém repertoáru máme řadu osvědčených českých i zahraničních hitů z 60. let až po současnost. Vystupujeme především jako svatební kapela nebo kapela na taneční zábavu či firemní večírek. Působíme převážně v ústeckém a libereckém kraji a v Praze, ale není žádný problém přijet zahrát na svatbu nebo zábavu kdekoli.
Jednočlenná kapela, živá hudba. Rado hudba, Brno
Živá hudba všeho druhu, pro každou příležitost. Hudební skupina k tanci. Zábava, oslava, svatba, ples a jiné. Kvalitní reprodukce, možno rozšířit o víc členů.
Ladění, opravy, nákup a prodej hudebních nástrojů. Praha
Provádíme opravy a ladění akustických klávesových nástrojů v bytech, koncertní a studiová ladění s asistencí, rekonstrukce, generální opravy včetně povrchových úprav, posudky, poradenství, pronájem, nákup a prodej nástrojů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Organizujeme stovky koncertů. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Organizujeme stovky koncertů. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Zoolog.cz Katalog ZOO
Jediný český katalog ZOO. Informace o všech českých ZOO, aktuální ceny vstupenek, otevírací doba a mnoho dalších zajímavostí.
Telefony Nokia Xpress Music
Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Jedná se o hudební telefony, které kloubí pěkný design, užitečné mobilní funkce a hlavně kvalitní hudební přehrávač. v příslušenství Nokia XpressMusic najdete různá sluchátka, reproduktory, paměťové karty, ale třeba i pouzdra.
Logo, web design, vývoj aplikací pro web Jaroslav Tesařík
Navrhuji loga a weby s jasným obchodním poselstvím. Návrh čistých a použitelných log a vizuálních identit. Zkušenosti s logo designem, typografií, UI designem a vývojem aplikací pro web. Web je vstupní brána pro vaše zákazníky. Dobrý web je jednoduchý a přehledný. Web musí být také funkční. Což znamená, že vydělává peníze. Vytvořím řešení na míru.
Luxusní ložní prádlo Donti povlečení eShop
V nabídce od Donti objevíte moderní vzory s luxusním vzhledem a nezapomenutelným kouzlem. Výrobky obsažené v nabídce od Donti zajistí spokojenost i těm nejnáročnějším zákazníkům. Naše povlečení je cenově přijatelné a hlavně kvalitní. Luxusní povlečení je zárukou luxusního spánku. Donti povlečení je specializovaným obchodem, kde si vybere každý. Hezké povlečení je vizitkou každé ložnice.
Prodej písku, kačírku, recyklátu
Zabýváme se těžbou, úpravou a dopravou štěrkopísku a kameniva. Hlavním produktem těžby a následné úpravy je prané certifikované kamenivo 0/4 mm primárně určené do betonu.

Volná místa
Volná místa
bazar