inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

ROCKMATCH portál pro rockery Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

ROCKMATCH portál pro rockery

Organizujeme stovky koncertů. Radíme rockovým kapelám. V soutěži ROCKMATCH rozhodují pouze fanoušci!

http://www.rockmatch.cz
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky ROCKMATCH portál pro rockery

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Božkov Fest Kojetín Super festival za super cenu
Božkov Fest se uskuteční na Střelnici v Kojetíně. Festival odstartuje hudebním podvečerem kdy bude produkce probíhat na dřevěném hudebním altánku. Tradiční sobotní program pak představí celkem deset hudebních účinkujících, a to již na hlavním mobilním festivalovém pódiu. Bezpečnost, zdraví a dobrá nálada jsou na prvním místě. Cesta k areálu bude pro návštěvníky v den konání akce viditelně vyznačena. Na festivalu je možnost bezplatného stanování.
Radio Contact Liberec pro všechny
Oficiální stránky libereckého hudební stanice Radio Contact Liberec, známého též jako Rádio Kontakt nejposlouchanější rádio libereckého regionu. Oblíbená hudební rozhlasová stanice pro celou rodinu.
Kapela Čechomor
Informace o kapele, členové, diskografie, novinky, fotky a videa, aktuální koncerty.
Bicí nástroje, specializovaný internetový obchod
Bicí nástroje Sonor. Sonory jsou jedny z nejprodávanějších značkových bicích u nás, mají svůj charakteristický, a přesto univerzální zvuk, který si získal mnoho vyznavačů i odpůrců stejně jako všechny osobité věci.

Naše tipy:
Zkuste hledat Organizujeme stovky koncertů. na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Organizujeme stovky koncertů. v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar