inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 22. května 2018 svátek má Emil
Vyhledat v Pozri:

Rock for People – hudební Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rock for People – hudební festival

Web o hudebním festivalu Rock for People, kompletní podrobná historie jednotlivých ročníků, kapely, fotky a videa z Rock for People, soutěž o vstupenky.

http://www.rockforpeople.net/
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Rock for People – hudební

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Outlaw.cz vždy aktuálně ze světa hardcore, punk a skinheads
Aktuaility z hudebního světa - skinhead, punk, hardcore - recenze alb, reporty z koncertů, rozhovory, představování kapel, to vše najdete u nás!
Hudební kapela Křáp
Hrajeme pro radost sobě, protože nás to prostě baví a především lidem, kteří si nás přijdou poslechnout, případně si zatancovat.
Božkov Fest Kojetín Super festival za super cenu
Božkov Fest se uskuteční na Střelnici v Kojetíně. Festival odstartuje hudebním podvečerem kdy bude produkce probíhat na dřevěném hudebním altánku. Tradiční sobotní program pak představí celkem deset hudebních účinkujících, a to již na hlavním mobilním festivalovém pódiu. Bezpečnost, zdraví a dobrá nálada jsou na prvním místě. Cesta k areálu bude pro návštěvníky v den konání akce viditelně vyznačena. Na festivalu je možnost bezplatného stanování.
Festivaly.wojtik.net - festivaly na jednom místě
Přehled letních rockových a tanečních festivalů, termíny koncertních turné nejznámějších českých kapel a koncertů světových hvězd v ČR. Na našem portálu najdete vše přehledně a pohromadě.

Naše tipy:
Zkuste hledat Web o hudebním na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Web o hudebním v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Městské muzeum Nová Paka
Expozice spiritizmu, zajímavosti, Suchardův dům, vlastivědná expozice, Klášterní chrám, Řeckokatolický kostelík, Kumburk, ...
Opravy a servis průmyslových strojů AB SUPPORT Brno
Opravy strojů, servis, instalace a stěhování strojů. Demontáž a montáž strojů. Oprava lisů, soustruhů, obráběcích strojů a čerpadel. Zámečnické práce a svařování. Provádíme montáž, instalace vody, vzduchu.
Plyšové hračky Russ a Esprit
Dětské plyšové hračky. Nabízíme kompletní sortiment značek RUSS a ESPRIT. Značka RUSS je známá především plyšovými medvídky, kolekcí Yomiko, ale i třeba kolekcí Vykulená očka. Esprit se zase specializuje na plyšové kolekce pro nejmenší.
Hlídané Parkování u letiště Václava Havla Praha Ruzyně
Volná parkovací místa. Hlídané parkoviště u Letiště Václava Havla Praha Ruzyně Vám nabízí výhodné ceny, spolehlivost a maximální ochranu Vašeho vozu. Užijte si Vaši dovolenou bez starostí a spolehněte se na Nás, budete nadmíru spokojeni jak s cenou tak naší službou.
Nádž na dešťovou vodu a příslušenství Koever CZ Libčice nad Vltavou
Nádrže na dešťovou vodu. Německá výroba. Jímky jsou vyráběny metodou rotačního tváření. Nádrže jsou z jednoho kusu bez lepených spojů a jsou samonosné. K instalaci do země není potřeba obetonování a betonový podklad. Naše nabídka se neomezuje jen na samotné nádrže na dešťovou vodu, nabízíme i nádrže v sadě s dalším příslušenstvím, jako jsou čerpadla, kryty a víka (volitelně v provedení umožňujícím chůzi nebo přejíždění automobily a také uzamykatelná provedení pro bezpečnost dětí), teleskopické segmenty a břitová těsnění. Doprava po celé ČR zdarma.

Volná místa
Volná místa
bazar