inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. února 2018 svátek má Patrik
Vyhledat v Pozri:

Rock for People – hudební Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rock for People – hudební festival

Web o hudebním festivalu Rock for People, kompletní podrobná historie jednotlivých ročníků, kapely, fotky a videa z Rock for People, soutěž o vstupenky.

http://www.rockforpeople.net/
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Rock for People – hudební

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Hudební kavárna Café Via musica v Českém hudebním muzeu v Praze
Nekuřácké prostředí s kvalitní kávou, velkou nabídku nápojů, sladké i slané občerstvení. Součástí kavárny je obchod s hudebninami, hudebními suvenýry, noty a rozsáhlá nabídka klasických LP desek. Kavárna je určena široké veřejnosti.
Merchandise českých skupin Bandshop
Bandshop je internetový obchod od Bandzone se zaměřením na propagační předměty hudebních skupin a sólových interpretů. Kapely tak konečně mají možnost přenechat veškeré starosti se skladováním, balením, rozesíláním a reklamacemi jejich produktů subjektu, který se o vše ochotně postará. Bandshop své náklady kryje z marže, kterou automaticky strhává z prodejní ceny nabízených produktů. Každým nákupem tak fanoušci podporují nejen kapelu, ale také tento unikátní projekt.
Prodej hifi stereo komponentů a domácího kina, HiFi studio Brno
Poslechové HiFi studio v Brně s profesionálním a individuálním přístupem. Domácí kina s důrazem na co nejkvalitnější poslech hudby. Samozřejmostí je důkladné vyzkoušení vybraného modelu a případné srovnání s konkurenčními výrobky.
Cimbálová muzika Guráš z Velkých Bílovic
Je nás sedm a hrajeme a zpíváme v nástorojovém obsazení, které je tradiční pro moravské cimbálky a nám se jeví jako vyvážené - dvoje melodické housle, klarinet, cimbál, kontrabas, houslový a violový kontr.

Naše tipy:
Zkuste hledat Web o hudebním na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Web o hudebním v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Breakdance forum
Web zaměřený na pouliční styl tance breakdance. Denně přinášíme novinky ze světa Bboy a podporujeme naši komunitu
Hrnce Fissler – kvalitní kuchyňské nádobí
Specializovaný e-shop kuchyňského nádobí Fissler. Nabízí Fissler hrnce, pánve, tlakové hrnce, nože, příbory, pekáče, čajníky a další. Nabídku doplňuje nádobí značek Staub a Tescoma. Bonus služba pro všechny zákazníky – doprava ZDARMA!
Svatební oznámení Uherský Brod
Firma PAMAS Vám nabízí svatební oznámení různých tvarů a zhotovení, natištěné exkluzivními metodami tisku. Doufáme, že si vyberete z naší široké kolekce svatebních oznámení a tím Vám pomůžeme zpříjemnit Váš velký den.
Myšky hustej net, pohlednice, blahopřání a jiná zábava
Pošli blahopřání s pohlednicí známému, milému k svátku, narozeninám nebo jen tak pro radost. Podívej se na veselé obrázky, přečti hlášky a napiš myšce něco pěkného.
Gravírování i laserová, grafické práce i reklamní kampaň Grafické a reklamní studio Alevan Český Těšín
Nabízíme gravírované (vypalované laserem) výrobky ze dřeva, kovu či plexiskla na výběr s mnoha vzorů anebo zakázková výroba dle individuálního přání klienta. Dále nabízíme umělecké neboli ruční gravírování do skla či do kovu dle přání zákazníka. Grafické a reklamní studio ALEVAN DESIGN sleduje nejmodernější designérské trendy. Vstřícný přístup k zákazníkům je u nás samozřejmostí.

Volná místa
Volná místa
bazar