inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Rock for People – hudební Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rock for People – hudební festival

Web o hudebním festivalu Rock for People, kompletní podrobná historie jednotlivých ročníků, kapely, fotky a videa z Rock for People, soutěž o vstupenky.

http://www.rockforpeople.net/
Zařazena v kategori:

Hudba

Profil stránky Rock for People – hudební

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Styl EMO - stránka o hudebním a životním stylu EMO
Styl EMO - stránka o hudebním a životním stylu EMO - hudba, hry, texty, fotky, účesy a další...
očko music club praha – disko klub u kongresového centra
Očko music club Praha - prestižní disko klub v praze,Óčko Music Club se chlubí příjemným interierem, perfektní zvukovou i vizuální technikou a vychytanou světelnou show. Zároveň také perfektně vyškoleným personálem, který je vždy připravem splnit Vaše přání. A proto je jako stvořený pro soukromé party, narozeninové party, firemní akce, rauty apod. Firmám propůjčíme své prostory k rautům, zasedáním, meetingům či večírkům. Z široké nabídky námi pořádaných akcí si určitě vybere každý.
Bohemia Klartep hudba pro vaši příležitost
Vystupuje koncertně, ale také u příležitostí svateb, plesů, zahradních párty, firemních večírků... Repertoár zakrnuje skladby swingové, klasické a klezmer hudby. Členové: Petr Kubík, Zuzana Nártová, Jan Priwitzer, Lukáš Čajka
Hudební produkce, diskotéky, svatby, firemní večírky, Dj party
Jsme specialisté na pořádání a organizování diskoték, firemních večírků, karaoke, narozeninových oslav a dalších akcí, kde potřebujete hudební produkci, moderátora a osvětlení. Nabízíme DJ na svatby, oslavy, firemní večírky, openning párty, narozeninové, výroční mejdany a rodinné oslavy. DJ zajistí hudební produkci, moderování na akci, osvětlení i ozvučení. Zajistíme karaoke na vašich akcích.

Naše tipy:
Zkuste hledat Web o hudebním na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Web o hudebním v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar