inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 23. května 2018 svátek má Vladimír
Vyhledat v Pozri:

Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací Elektro revtech Praha

Pro naše klienty zajišťujeme revize elektrických spotřebičů, revize hromosvodů a revize elektroinstalací. Působíme po celé ČR a náš zákazník je jak majitel rodinného domu, tak firma, nebo provozovatelé průmyslových zón. Pravidelné dodržované kontroly a následné periodické revize elektrických zařízení Vám přinese ne jen příjemné chvilky ale také že provozuschopnost a bezpečnost.

http://www.revize-elektro-revtech.cz
Zařazena v kategori:

Elektroinstalace

Profil stránky Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Elektroinstalační práce, kompletní dodávky elektroinstalačních rozvodů Václav Dvořák Praha
Provádění kompletních elektroinstalací v bytových i nebytových prostorách. Elektrické rozvody, domácí telefony, EZS, antény, hromosvody, PC sítě, revize, protipožární ucpávky HILTI, měření osvětlení. Na našem stavebním trhu spolupracujeme s odborníky a firmami podobného zaměření a toho dokážeme využít při realizaci zakázek různého rozsahu. Naším cílem je kvalitně odvedená práce pro vaši spokojenost.
Elektropráce, elektromontáže, elektroinstalace, Fryšták Zlín
Nabízíme Vám různé druhy elektroinstalací od připojování spotřebičů, jako jsou například varné desky, digestoře apod., úpravy bytových elektroinstalací, až po nové instalace v bytech nebo průmyslových objektech. Zajišťujeme také revize a ostatní práce spojené s naším oborem působnosti. Provádíme tedy široké spektrum elektrikářských prací, při kterých používáme nejkvalitnější součástky a materiály těch nejlepších výrobců.
Elektromontážní, elektroinstalační práce Jan Bursík Krabčice
Montáže a instalace v oblasti silnoproudu a slaboproudu. Zajišťujeme montáže elektrických rozvodů a instalací, osvětlení včetně světelných výpočtů, hromosvodů, televizních a satelitních antén a dodávkou a montáží elektrických pohonů vjezdových bran a vrat. V oblasti slaboproudé zajišťujeme montáže domovních audio a video systémů, elektronické zabezpečovací signalizace včetně možnosti napojení na pult centrální ochrany. Oblast slaboproudých rozvodů zahrnuje i montáže datových rozvodů, montáže televizních a satelitních antén. Provedení příslušných revizí je samozřejmě součástí dodávky.
Elektroinstalace, elektro služby pro domácnosti i firmy ELRA Elektro Karviná
Elektro služby pro domácnosti i firmy. Opravy elektrozařízení a domácích spotřebičů, veškeré elektroinstalace, projekty, revize a elektropřípojky. Práce provádíme pro domácnosti i malé firmy, kde jsme oblíbeni především díky nízké ceně, přístupu a vysoké kvalitě. Zároveň splňujeme i náročné požadavky velkých firem.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pro naše klienty na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pro naše klienty v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Dětský bazar, second hand Babybazárek U Kocoura, Třebíč
Dětský bazar U Kocoura, bazar značkového dětského oblečení, dětský second hand. Nabízíme široký sortiment značkového dětského oblečení různých značek. Náš bazar má oblečení přehledně zatříděno do kategorií podle velikostí. Prodáváme levné dětské oblečení a přitom klademe důraz na kvalitu. Pro vstup na náš dětský bazar se nemusíte registrovat, objednávka u nás je rychlá a jednoduchá.
Futbalové parádičky videá a komentáre
Recenzie PC hier, futbalové komentáre, futbalové parádičky videá a tvorba hier v programe Game Maker
Palivové dřevo HOBL HOLZ Šaratice
Nabízíme kvalitní palivové dřevo. Naše palivové dřevo je to nejlepší, a to právě díky své vysoké výhřevnosti. Dalším pádným důvodek je to, že dřevo a jeho spalování je šetrné vůči životnímu prostředí. Jedná se tedy o ekologickou variantu vytápění.
Fyziostart rehabilitace
služba domácí rehabilitace, zdravotní skupinové cvicení, mekké techniky na uvolnení zad, úprava svalové dysbalance.
Anhydritové potěr, podlahy Zdice
Zabýváme se realizací litých betonových podlah a betonových potěrů. Betonové podlahy používáme při rekonstrukci objektů i u novostaveb. Na tuto podlahu lze pokládat většinu podlahových krytin, PVC, plovoucí podlahu, parkety, dlažbu atd. Jedná se o novou generaci litých podlah které tvoří zdravotně nezávadná samonivelační směs. Anhydritové podlahy jsou dnes velmi využívané pro jejich výborné vlastnosti. Mají vysokou pevnost v tlaku i tahu za ohybu a mají výbornou tepelnou vodivost pro podlahové topení protože dobře přenáší teplo.

Volná místa
Volná místa
bazar