inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací Elektro revtech Praha

Pro naše klienty zajišťujeme revize elektrických spotřebičů, revize hromosvodů a revize elektroinstalací. Působíme po celé ČR a náš zákazník je jak majitel rodinného domu, tak firma, nebo provozovatelé průmyslových zón. Pravidelné dodržované kontroly a následné periodické revize elektrických zařízení Vám přinese ne jen příjemné chvilky ale také že provozuschopnost a bezpečnost.

http://www.revize-elektro-revtech.cz
Zařazena v kategori:

Elektroinstalace

Profil stránky Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Elektromontáže Miloš Dvořák,
Elektrikář pro Brno a okolí. Provádíme elektrické přípojky včetně stavebních a staveništních rozvaděčů. Elektroinstalace v novostavbách a rekonstrukce stávajících elektroinstalací. Montáže elektrokotlů, topných kabelů a přímotopného vytápění. Počítačové, datové, televizní a satelitní rozvody. Montáže hromosvodů a hromosvodových soustav.
Elektroinstalační práce, kompletní dodávky elektroinstalačních rozvodů Václav Dvořák Praha
Provádění kompletních elektroinstalací v bytových i nebytových prostorách. Elektrické rozvody, domácí telefony, EZS, antény, hromosvody, PC sítě, revize, protipožární ucpávky HILTI, měření osvětlení. Na našem stavebním trhu spolupracujeme s odborníky a firmami podobného zaměření a toho dokážeme využít při realizaci zakázek různého rozsahu. Naším cílem je kvalitně odvedená práce pro vaši spokojenost.
EPS Jiří Gronych Mohelnice
Elektromontáže, Počítačový servis, Montáže satelitních systémů, Registrace do katalogů, Tvorba WWW, Poradenství, Digitální příjem, ASTRA, Odstraňování virů, Instalace Operačních systémů, Zálohování, Servis 24, Bezdrátové zabezpečovací systémy.
Elektroinstalace montáž zařízení Pavel Novák, Valašské Meziříčí
Nabízím kompletní elektroinstalaci a montáž zařízení, včetně revizí a údržby zařízení. Elektroinstalace, zámečnictví, automatické pohony pojezdových a křídlových bran. Rekonstrukce starých nevyhovujících elektrických vedení, zapojení rozvaděčů, osvětlení interiérů, zásuvek, vypínačů, strojů a zařízení. Dodáme veškerý materiál potřebný k instalaci rozvodů, rozvaděčů a osvětlení. Zapojení domácích spotřebičů.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pro naše klienty na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pro naše klienty v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Výroba a prodej termických odvaděčů parního kondenzátu KOMO mark, Ostrava
Firma KOMO nabízí několik typů termických odvaděčů parního kondenzátu, termodynamické odváděče a mezipřírubové zpětné ventily. Firma nabízí svým zákazníkům také diagnostiku kondenzačního systému včetně okamžitého a efektivního řešení problémů.
Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů Renomix
Provádíme stavební práce jako zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů, revitalizace bytových domů, výměna oken, oprava balkónů a lodžií, pronájem lešení, tradiční řemesla, rákosové střechy, hliněné omítky.
Tlakový hrnec
Tlakový hrnec (také někdy nazýván Papinův hrnec a nebo také papiňák - podle svého vynálezce) je hrnec pro vaření pod tlakem, při němž je dosahováno vyšší teploty při zpracování potravin.
Servery, firemní PC sítě a outsorcing IT Inexu Třebíč
Jsme specialisté na vytváření a správu firemních sítí, instalaci a monitoring serverů na platformách Microsoft a Linux. Prodej SW, pozáruční servis, komplexní Outsourcing IT, který šetří váš čas i peníze.
Zahradní dekorace Liferea
Bytové, zahradní dekorace. Zabýváme se prodejem bytových dekorací, doplňkami do bytu a zahradními dekoracemi. Dále v našem sortimentu naleznete také keramické nádobí, dekorační sklo a mnoho dalšího.

Volná místa
Volná místa
bazar