inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 19. srpna 2018 svátek má Ludvík
Vyhledat v Pozri:

Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací Elektro revtech Praha

Pro naše klienty zajišťujeme revize elektrických spotřebičů, revize hromosvodů a revize elektroinstalací. Působíme po celé ČR a náš zákazník je jak majitel rodinného domu, tak firma, nebo provozovatelé průmyslových zón. Pravidelné dodržované kontroly a následné periodické revize elektrických zařízení Vám přinese ne jen příjemné chvilky ale také že provozuschopnost a bezpečnost.

http://www.revize-elektro-revtech.cz
Zařazena v kategori:

Elektroinstalace

Profil stránky Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Elektroinstalace průmyslových staveb a bydlení COBAP Praha
Komplexní nabídka služeb v oblasti elektroinstalací. Zajišťujeme ucelené služby významným společnostem, podnikající ve stavebnictví a průmyslu. Naším hlavním krédem je poskytnout stávajícím i budoucím zákazníkům profesionální a kvalitní služby tak, aby investováním do elektroinstalace získali úspory na provozu průmyslových staveb, občanské vybavenosti i staveb pro bydlení. Pro naše klienty tvoříme flexibilní řešení s ohledem na snížení investičních nákladů a přitom plně zachováváme uživatelský standard.
Elektroinstalační materiál BM pro Brno
Společnost BM pro Brno je výhradní dodavatel elektroinstalačního materiálu značky Marlanvil. Zabýváme se velkoobchodním prodejem elektroinstalačního materiálu Marlanvil. Nabízíme rozvaděče, pružiny, svítidla a další elektroinstalační materiál.
Energetika budov, měření a regulace Exakt, Příbram
Dodavatel informačních a automatizovaných systémů pro optimalizaci řízení energetické náročnosti hotelových provozů. Systém SIR XP je nástroj pro energetiku budov, TZB, měření a regulaci, správu objektů atd. Umožňuje zpomalení nárůstu energrtické náročnosti provozu budov.
Elektroinstalace PMelektro Praha
Jsme společnost zabývající se elektroinstalacemi od A do Z. Od vypracování projektu, vlastní montáž, revize, záruční a pozáruční servis. Provádíme rekonstrukce bytů nebo bytových jader, revize, topenářské, tesařské, pokrývačské, zednické a sádrokartonářské práce, ...

Naše tipy:
Zkuste hledat Pro naše klienty na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pro naše klienty v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Specialista na prodej sportovní výživy
Jsme specializovaný obchod na prodej doplňků výživy a sportovní výživy,potřeb pro bojové sporty,vybavení posiloven,domácích posiloven a vše pro yogu,pilates,zdravotní cvičení,aerobic. Nabízíme poradenství v oblasti výživy,doplňků a fitness strojů.
Základní škola Libice nad Cidlinou
ZŠ Libice nad Cidlino je úplnou základní školou s komplexní péčí o své žáky. Naší snahou je poskytovat dětem vše tak, aby za žádnou aktivitou nemusely dojíždět do města. Kromě vyučování je důležitou součástí naší nabídky také péče o volný čas našich žáků.
Ubytování jižní čechy, Penzion Relax Martina České Budějovice
Ubytování v rodinném penzionu v Českých Budějovicích. Pro hosty máme k dispozici saunu, vířivku, pro děti dětské hřiště a venkovní bazén. Samozřejmostí je internetové připojení. Rodinný penzion Relax Martina nabízí pohodlné a příjemné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion leží v klidné části města a je ideální pro obchodní cestující, zamilované páry i rodiny s dětmi. Relax Martina je klidné místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si.
Odpady, kontejnery, skartace
Zajišťujeme odvoz sutě a odpadu, včetně nakládání s nebezpečnými odpady, úklid černých skládek, sběrný dvůr - třídění odpadu. Provádíme likvidaci a skartaci datových nosičů a dokumentů.
Obec Nicov
Obec Nicov leží 6 km od Kašperských hor a 5 km od Stach. V Nicově najdete kostel sv. Martina ze 13. století a v okolí 3 upravené kapličky, nejstarší keltské hradiště Valy a hlavně krásnou šumavskou přírodu.

Volná místa
Volná místa
bazar