inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 15. prosince 2017 svátek má Radana
Vyhledat v Pozri:

Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací Elektro revtech Praha

Pro naše klienty zajišťujeme revize elektrických spotřebičů, revize hromosvodů a revize elektroinstalací. Působíme po celé ČR a náš zákazník je jak majitel rodinného domu, tak firma, nebo provozovatelé průmyslových zón. Pravidelné dodržované kontroly a následné periodické revize elektrických zařízení Vám přinese ne jen příjemné chvilky ale také že provozuschopnost a bezpečnost.

http://www.revize-elektro-revtech.cz
Zařazena v kategori:

Elektroinstalace

Profil stránky Revize elektrospotřebičů, hromosvodů a elektroinstalací

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Elektronika pro inteligentní dům IQdum Praha
Poradenství, návrh a instalace pro rodinné domy a byty. Komfort, zábava, bezpečí, skvělý design a jednoduché ovládání inteligentních domů šetří čas i spotřebovanou energii, zjednodušší a zpříjemní Váš život, zvýší hodnotu nemovitosti.
Smart Solar - solární systémy
Firma dodává kompletní solární systémy pro malé solární fotovoltaické elektrárny, solární fotovoltaické panely a měniče napětí od renomovaných výrobců. Montáž a připojení solární elektrárny k distribuční síti, záruční i pozáruční servis.
Elektroinstalace od A do Z od vypracování projektu, vlastní montáž, revize, záruční a pozáruční servis. PMelektro elektroinstalace Praha
Potřebujete provést elektroinstalaci, jakoukoliv opravu, revizi, nebo stavíte a chybí Vám zkušení řemeslníci? Provádíme tyto stavební práce: opravy,rekonstrukce a nové elektroinstalace, rekonstrukce bytů nebo bytových jader, inteligentní ovládání budov, revize elektroinstalací a plynu, topenářské, tesařské a pokrývačské práce, ...
Inteligentní elektroinstalace systémů Inels a Loxone Praha
Nabízím inteligentní elektroinstalace systémů Inels a Loxone. Projektové dokumentace pro stavební povolení ČKAIT a pro provedení stavby. LED osvětlení. Technické poradenství. Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob.

Naše tipy:
Zkuste hledat Pro naše klienty na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Pro naše klienty v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Topenáři, instalaterství Jajcentrum Přerov
Instalatérství, montáž vodoměrů, montáž plynových hadic a prodejna vodoinstalatérského materiálu a čerpadel v Přerově. Provádíme montáže a opravy rozvodů topení, vody a plynu, montáž měřidel, solárních panelů. Výstavba a vložkování komínů včetně posudků.
Centrum Vodních Sportů, Praha
Centrum Vodních Sportů nabízí rafting, ubytování, kajakovou školu, slalomový kanál a půjčovnu.
Institut estetické medicíny Asklepion
Klinika Asklepion je nezpochybnitelným leaderem estetické medicíny v České republice. Nabízí vám špičkové služby v oblasti dermatologie, stomatologie, kosmetiky, plastické chirurgie či ORL.
Přírodní kosmetika, péče o pleť
Prodej přírodní kosmetiky klinicky ověřených značek. Kvalitní přípravky pro péči o mastnou, problematickou, aknózní pleť. Nechte se hýčkat našimi přírodními produkty, neváhejte a navštivte náš internetový obchod. Naleznete zde také kosmetické přístroje pro péči o pleť a krásu těla. Vše pro vaši krásu za výhodnou cenu.
Ubytování Vranovská přehrada Chata u rybáře Bítov Kopaninky
Ubytujte se v penzionu U Rybáře v Bítově na chatě na vranovské přehradě. Chata U Rybáře se nachází v malebném kraji Národního parku Podyjí. Chata U Rybáře je účelně vybavený penzion v chatové oblasti, nabízející ubytování v období od jara do podzimu. Součástí penzionu je restaurace s venkovní terasou, s výhledem na vodu, velkoplošnou televizí. Nabízíme rybí speciality a možnost objednání pečeného selete. Možnost uspořádání firemních akcí, rodinných oslav, svateb, školení.

Volná místa
Volná místa
bazar