inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. března 2018 svátek má Eduard
Vyhledat v Pozri:

Rekonstrukce bytového jádra Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rekonstrukce bytového jádra Praha

Jsme rodinná firma a naše specializace je rekonstrukce bytu v panelových domech a rekonstrukce bytového jádra a to již od roku 2006. Velká rekonstrukce rodinného domu, velká rekonstrukce bytu či jen menší rekonstrukce bytu, drobné stavební práce či úpravy - tím vším se zabýváme. Mezi naše služby patrí taktéž rekonstrukce koupelen a kompletní poradenství o rekonstrukci bytů i rekonstrukci koupelen od A do Z. Jsme spolehliví řemeslníci.

http://www.rekonstrukce-repy.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Rekonstrukce bytového jádra Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Tapetování, dekorace interiérů Praha
Nabízíme komplexní služby v oblasti nástěnných maleb a tapetování. Nechte tapetování profesionálům. Máme dlouholeté zkušenosti s tapetováním i s okrasnými malbami na zeď a jsme tak schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky. Nabízíme malby na zeď, které vás okouzlí a dodají vašemu interiéru nádhernou atmosféru a neotřelý vzhled.
Tepelná čerpadla a solární panely Sanyo
Tepelná čerpadla, solární panely a klimatizace Sanyo. Zajišťujeme odborné poradenství, prodej a montáž. Možnost využít dotací Zelená úsporám a jiných na pořízení solárních panelů a tepelných čerpadel.
Rodinné domy na klíč, zateplování budov, rekonstrukce Stavební firma Formen Příbram
Stavební firma Formen se specializuje na kompletní dodávky staveb, zejména pro občanské, bytové, administrativní a průmyslové stavby. Realizujeme např. rodinné domy na klíč, zateplování budov i rekonstrukce rodinných domů. Veškeré služby provádíme precizně a za použití kvalitních materiálů. Naše stavební firma působí v Praze, středočeském kraji a dalších oblastech v širokém okolí.
Stavební firma Jirkovský, Chodov
Služby v oblasti stavebnictví. Kompletní stavební dodávky, výstavbu rodinných domů a veřejných staveb, rekonstrukce objektů, bytů a bytových jader, pokládky a renovace obkladů, podlah všeho druhu, pokrývačské, elektroinstalační, klempířské, vodoinstalační práce a mnohé jiné.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme rodinná firma na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme rodinná firma v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Penzion Havelka Železná Ruda
Ubytování v Železné Rudě, penzion Havelka. Penzion je vhodný pro celoroční ubytování, nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce, ale i pro školy v přírodě, různá firemní školení, porady.
Vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby Ostrava
Vyberte si z nabídky eshopu, který nabízí profesionální vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby. Nabízíme specializovaný prodej ověřených výrobků, bezplatné poradenství, znalost v oboru, dlouholetou historii, zajímavé a konkurenční ceny. Dodání do celé ČR. Najděte tu správnou péči pro Vaše vlasy.
Brýle-domů.cz-Internetový obchod
Internetový obchod s dioptrickými brýlemi podle předpisu. Možnost vyzkoušení brýlí na webu. O 60% nižší ceny než v očních optikách.
Truhlářské řezivo, palubky, eurohranoly Lignus Havlíčkův Brod
Nabízíme truhlářské řezivo, sušení řeziva, obkladové a podlahové palubky, eurohranoly. Velkoobchod a maloobchod. Naše společnost vyrábí a dodává již více než dvacet let truhlářské řezivo na evropský trh. Zmíněný materiál jsme schopni dodávat jak drobnějším odběratelům, tak i velkoodběratelům. Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně jak v časové, tak i kvalitativní a cenové struktuře dodávání materiálu.
Kuchyně na míru RADYS
Kuchyně na míru - navrhneme Vám a sestavíme moderní kuchyň přesně dle vašich potřeb a požadavků. Rádi Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme všechny informace. Kontaktujte nás.

Volná místa
Volná místa
bazar