inzerce
PozriCZ
Dnes je Pátek 20. října 2017 svátek má Vendelín
Vyhledat v Pozri:

Rekonstrukce bytového jádra Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rekonstrukce bytového jádra Praha

Jsme rodinná firma a naše specializace je rekonstrukce bytu v panelových domech a rekonstrukce bytového jádra a to již od roku 2006. Velká rekonstrukce rodinného domu, velká rekonstrukce bytu či jen menší rekonstrukce bytu, drobné stavební práce či úpravy - tím vším se zabýváme. Mezi naše služby patrí taktéž rekonstrukce koupelen a kompletní poradenství o rekonstrukci bytů i rekonstrukci koupelen od A do Z. Jsme spolehliví řemeslníci.

http://www.rekonstrukce-repy.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Rekonstrukce bytového jádra Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Práce Autojeřábem Praha, Dolejš Josef
Jeřábnické práce. Jeřábnické služby především v oblasti Prahy a středočeského kraje. Provádíme manipulaci s břemeny rozličných druhů v závislosti na požadavku zákazníka.
Stavební firma ESmont, Brno
Rekonstrukce panelových bytů, bytových jader, koupelen, ale i původních prostorů interiérů a kanceláří, pokládání a opravy podlah, zateplené fasády, sádrokartonářské práce, stavební činnost a elektromontáže.
Betonové podlahy strojově hlazené Be Po Kutná Hora
Nabídka kvalitních strojově hlazených betonových podlah. Naše betonová podlaha se vyznačuje velmi vysokou rovinností, a zůstává zde i dobrá cena, velmi kvalitní práce, působnost po celé ČR, v případě zájmu nabízíme pokládku tepelné a zvukové izolace.
Sádrokartonářské práce JOPA Praha
Provádím veškeré sádrokartonářské práce, atypické práce ze sádrokartonu, půdní vestavby, kazetové stropy, dodávku a montáž belgických dekoračních prvků orac decor, úpravy stěn a malby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Jsme rodinná firma na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Jsme rodinná firma v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Hotel Singer Klidné ubytování v Jeseníkách
Citlivě a vkusně zrekonstruovaný Hotel Singer naleznete v klidné obci Ludvíkov jen pár kilometrů od Vrbna pod Pradědem. Vzhledem ke svému umístění v samém srdci Jeseníků je přímo předurčen stát se ideálním místem pro letní i zimní dovolenou.
Skleněné vánoční ozdoby na stromeček, vánoční dekorace Glassor
Luxusní a netradiční vánoční ozdoby a dekorace na stromeček. Tradiční české skleněné ozdoby Glassor jsou vyráběny ručně a podle nejnovějších moderních trendů. Dopřejte si opět kouzelné Vánoce, jako když jste byli malými dětmi. Firma GLASSOR se zabývá nejen samotnou výrobou vánočních ozdob, ale vytváří na každý rok nové tématické kolekce, které doplňují trendy v interiérovém designu.
Výstavba místních komunikací, náměstí, pozemních staveb a inženýrských sítí.
Budujeme komunikace, náměstí, chodníky, pozemní stavby, odstavné plochy, parkoviště a inženýrské sítě. Provádíme zemní práce, stavíme průmyslové haly, prodáváme hřbitovní náhrobky.
Dětské oblečení, hračky, vše pro vaše nejmenší na jednom místě Babyhill
Internetový obchod Babyhill.cz nabízí dětské a kojenecké zboží. V sortimentu naleznete také kočárky, autosedačky, dětské oblečení, obuv a další produkty pro nejmenší. Náš kamenný obchod najdete v Třeboni a můžete zde osobně vyzvednout zboží nebo si nechat odborně poradit.
Texty na zakázku Martin Štefko, Český Krumlov
Seminární práce, domácí úkoly, slohové práce, závěrečné práce a další texty na zakázku i v angličtině si můžete snadno a pohodlně nechat napsat profesionálem. Kvalita, spolehlivost a serióznost jsou zaručeny.

Volná místa
Volná místa
bazar