inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Rekonstrukce bytového jádra Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rekonstrukce bytového jádra Brno

Provádíme kvalitní rekonstrukce bytových jader v lokalitě města Brna a okolí. Jsme schopni přijet kamkoliv v rámci celého jihomoravského kraje. Pokud se jedná o rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci bytu či rekonstrukci koupelny, je Vám naše firma Rekonstrukce bytového jádra Brno vždy k dispozici.

http://rekonstrukcejadrabrno.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Rekonstrukce bytového jádra Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební firma Stavebna Nejedlý, Český Krumlov
Realizace zateplování budov v rozsahu - rodiné domky, panelové, bytové a průmyslové objekty.
Klempířské a pokrývačské práce
Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce, izolace plochých střech, tepelné izolace, zajistíme montáže hromosvodů vč. revize. Stavíme nové střechy pro jakékoliv objekty od rodinných domů až po panelové domy a firemní objekty. Provádíme také opravy, výměny a rekonstrukce starých a poškozených střech. Pro stavbu střechy dodáme všechny druhy krytin (betonové, pálené, plechové aj.). Vybrané střešní krytiny i další materiál na stavbu sami dovezeme. Zaměřujeme se důsledně také na perfektní izolace střech, zaručujeme dlouhou životnost střechy. Sami zajišťujeme veškeré tesařské, klempířské pokrývačské práce.
Geodetické práce, služby Kladno
Provádíme geodetické práce a služby. Geometrické plány, vytyčení hranic a staveb, zaměřování inženýrských sítí, mapové podklady pro projekty, pasportizace staveb, inženýrská geodézie, jeřábové dráhy a jiné. V současné době zajišťujeme veškeré geodetické práce po celém území České republiky. Kvalitní práce za odpovídající cenu, propracovaný systém odborného vzdělávání zaměstnanců, moderní přístrojové vybavení.
Levné dřevostavby na klíč, bungalovy, rodinné a mobilní domy HappyBuilding, ACCURATE Postřižín
Stavíme dřevostavby, bungalovy na klíč, rodinné a mobilní domy k trvalému bydlení i nízkoenergetické domy. HappyBuilding pro Vás staví dřevostavby a bungalovy po celé České republice. Jsme rodinná firma a díky tomu vám kromě přátelského a osobního přístupu můžeme nabídnout také jedny z nejlepších podmínek na trhu. Pracujeme s unikátní technologií SIP, kdy díky zkušenostem a počítačovým výpočtům domu dokážeme připravit stavbu a dokončit celý dům do 4 měsíců.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme kvalitní rekonstrukce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme kvalitní rekonstrukce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.
Prověření vozu odborníkem, posoudení stavu vozu
Naši lidé posoudí stav vozu a poradí, zda vůz koupit, nebo ne. Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám doporučíme ke koupi pouze takový vůz, o kterém jsme přesvědčeni, že je v pořádku a odpovídá ceně, za kterou je nabízen. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že kupujete ojetý vůz a potřebujete ho prověřit odborníkem.
Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice
Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy. Vámi zadanou poptávku zdarma rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Vložte zdarma svou poptávku právě teď a nejvýhodnější nabídku si vyberte sami.
Tradiční producent uzeninv České republice. Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, Telč
Kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Pochoutky na grilování, sekané a měkké uzeniny, speciality, trvanlivé uzeninyfermentované atrvanlivé tepelně opracované uzeniny, vařená výroba, uzená masa.

Volná místa
Volná místa
bazar