inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Rekonstrukce bytového jádra Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rekonstrukce bytového jádra Brno

Provádíme kvalitní rekonstrukce bytových jader v lokalitě města Brna a okolí. Jsme schopni přijet kamkoliv v rámci celého jihomoravského kraje. Pokud se jedná o rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci bytu či rekonstrukci koupelny, je Vám naše firma Rekonstrukce bytového jádra Brno vždy k dispozici.

http://rekonstrukcejadrabrno.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Rekonstrukce bytového jádra Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Nerušil s.r.o. Váš specialista na střechy.
Váš specialista na střechy. Pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství… Provádíme veškeré pokrývačské práce - novostavby, opravy, rekonstrukce všech typů šikmých i plochých střech. Vyrábíme, dodáváme a montujeme klempířské prvky ze všech druhů materiálů. Nabízíme kompletní dodávky střešních konstrukcí. A dále hydroizolační práce, tepelné izolace střech, zateplení podkroví, zateplení plochých střech. Zpracování nabídky podle kompletní dokumentace v tištěné formě ZDARMA.
Rekonstrukce bytových jader Praha
Stavební firma Vytastav Praha se zabývá rekonstrukcí domů, kanceláří a novostaveb, rekonstrukcí bytů a bytových jader pro soukromou tak i firemní klientelu. Realizuje zakázky malého i velkého rozsahu především v Praze a okolí nebo v Brně a okolí. Jsem stavební firma, která klade důraz na vysokou kvalitu práce s efektivním vynaložením vašich investic. Zajišťujeme kompletní stavební práce od nápadu, přes realizaci až po závěrečný úklid.
Vytápění domu návrhy realizace, Illios Holice
Illios je firma zaměřená na návrhy a realizace vytápění domů s důrazem na levné topení a ekologické otopné systémy vč. využití solárních systémů, tepelných čerpadel apod. Stránky obsahují řadu typů a doporučení jak vytvořit systém pro levné topení.
Zámkové dlažby, dlažby
Katalog stránek a služeb pro pokládka a prodej dlažby, zámkové dlažby a souvistející služby. Inzerce nabídky a poptávky na stavební práce, katalog odkazů. Přidání firmy zdarma

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme kvalitní rekonstrukce na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme kvalitní rekonstrukce v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar