inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Rekonstrukce bytového jádra AK REAL Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rekonstrukce bytového jádra AK REAL PROGRES Brno

Rekonstrukce bytů Praha a blízké okolí, výstavba rodinných domů na klíč, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme kompletní provádění rekonstrukce bytového jádra, panelových i zděných bytů, koupelen. Jsme schopni nabídnout zajímavé ceny, velmi vstřícné osobní jednání, kvalitní provádění. Ve společnosti máme všechna potřebná řemesla, která jsou důležitá pro provedení rekonstrukce. Spolupracujeme s prověřenými a spolehlivými řemeslníky.

http://www.bydlenivnovem.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Rekonstrukce bytového jádra AK REAL

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Stavební firma ESmont, Brno
Rekonstrukce panelových bytů, bytových jader, koupelen, ale i původních prostorů interiérů a kanceláří, pokládání a opravy podlah, zateplené fasády, sádrokartonářské práce, stavební činnost a elektromontáže.
Prodej a montáž střešních krytin, oken a doplňků. Dvořák - střechy, Heřmanův Městec
Kompletní i částečná realizace šikmých a rovných střech, prodej střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských prvků.
Zabezpečovací systémy, stavební práce Hradec Králové
Pro zabezpečovací systémy provádíme komplexní služby od konzultace přes návrh projektu až po jeho samotnou realizaci. Zabezpečovací systémy však nejsou naší jedinou sférou působnosti, neboť zajišťujeme i drobné stavební práce, rekuperace a termovizní měření.
Sádrokartonářské práce Piškule
Sádrokartonářské práce v Plzni a okolí. Provádíme veškeré sádrokartonářské práce a úpravy interiérů sádrokartonem. Montáž sádrokartonů a podhledů, příčky, podhledy, předsazené stěny, půdní vestavby, bytová jádra.

Naše tipy:
Zkuste hledat Rekonstrukce bytů Praha na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Rekonstrukce bytů Praha v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar