inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Rekonstrukce bytového jádra AK REAL Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rekonstrukce bytového jádra AK REAL PROGRES Brno

Rekonstrukce bytů Praha a blízké okolí, výstavba rodinných domů na klíč, klempířské a pokrývačské práce. Nabízíme kompletní provádění rekonstrukce bytového jádra, panelových i zděných bytů, koupelen. Jsme schopni nabídnout zajímavé ceny, velmi vstřícné osobní jednání, kvalitní provádění. Ve společnosti máme všechna potřebná řemesla, která jsou důležitá pro provedení rekonstrukce. Spolupracujeme s prověřenými a spolehlivými řemeslníky.

http://www.bydlenivnovem.cz
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Rekonstrukce bytového jádra AK REAL

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Zakázková výroba klempířských ozdobných prvků a doplňků, výškové práce
Nabízíme výrobu, opravy nebo rekonstrukce klempířských ozdobných prvků jak pro exteriér tak i do interiéru.Můžete si vybrat například z naší galerie nebo jsme ochotni zpracovat i návrhy na základě Vašich osobních požadavků a nápadů. Provádíme také výškové práce jako jsou např. různé montáže, opravy či demontáže střešních prvků, částí budov, stožárů, antén, komínů, nátěry atd.
Stavební práce, STAVEKO, Uherské Hradiště
Zaměření na zemní práce a ekologické a vodohospodářské stavby a rekultivace a výstavby skládek
Swietelsky stavební s.r.o. závod sportovní stavby
Zabýváme se výstavbou umělých sportovních povrchů, zejména výstavbou a rekonstrukcí venkovních i vnitřních sportovních staveb. V oblasti sportovních staveb nabízíme bezplatnou poradenskou činnost. Veškeré umělé sportovní povrchy jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny standardy a normy.
Projekty požárních sprinlerů Sprinkplan Praha
Projekty požárních sprinklerů pro Vaše stavby. Obchodní centra, výrobní a skladové haly, hotely. Nabízíme Vám zpracování projektů požárních sprinklerů (SHZ). Projekty sprinklerů včetně výkazů výměr a přibližných rozpočtů. Koordinace s dalšími profesemi, hydraulické výpočty, spolupráce při realizaci.

Naše tipy:
Zkuste hledat Rekonstrukce bytů Praha na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Rekonstrukce bytů Praha v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Nábytek skříně online prodej
Online obchod nábytek. Dětský nábytek, komody, nízké skříňky, policové skříně, závěsné skříňky, vitríny, šatní skříně ale i regály a police. Široká nabídka úložných systémů včetně vnitřního vybavení.
Zubní ordinace Brno a stomatologie
Stomatologická ambulance, Brno. Přijďte k nám na bezbolestnou stomatologickou péčí. Moderní zubní ordinace Brno přijímá pacienty. V naší ordinaci nabízíme individuální přístup péče, přátelskou atmosféru, šetrné a bezbolestné ošetření. Vyzkoušejte naše špičkové stomatologické ošetření.
Wojnar Tadeáš okna, dveře, zámkové dlažby
Jsme autorizovaným prodejcem dřevěných termooken TWW, dveří, plastových oken Termolux, žaluzií, sítí proti hmyzu a parapetů. Nabízíme okna všech barev a profilů, žaluzie jak dřevěné, tak imitace dřeva nebo barevné hliníkové. Rovněž nabízíme zámkové dlažby předních výrobců.
Psí školka salon a hotel PIF stříhání, koupání mazlíčků Šternberk
Nabízíme celkovou úpravu veškerých plemen pejsků, kočiček a jiných kožešinových zvířátek. Jestliže Váš pejsek protestuje, nudí se, ruší sousedy nebo Vám ničí dům ve Váší nepřítomnosti, přivezte ho k nám do psího hotelu a školky. Postaráme se o vaše mazlíčky.
Keltský horoskop stromoskop
Keltský horoskop, podobně jako u zvěrokruhu, přiřazuje symboly k období narození člověka. Keltové díky pevnému spojení s přírodou keltský horoskop vypracovali i z úcty ke stromům, které brali jako součást svého kmene. A tak vznikl keltský horoskop, také nazývaný stromoskop.

Volná místa
Volná místa
bazar