inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 21. srpna 2019 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Rekonstrukce bytového jádra – Koupelny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rekonstrukce bytového jádra – Koupelny Tomášková

Provádíme rekonstrukce bytového jádra, bytů v panelových domech, dále pak rekonstrukce a výstavby koupelen. Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytů i rodinných domů. Obnovujeme a rekonstruujeme dle přání zákazníka v klasickém i moderním provedení.

http://www.koupelny-tomaskova.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Rekonstrukce bytového jádra – Koupelny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Dřevostavby, dřevěné domy, dřevostavby
Arbos s. r. o. – stavitel dřevostaveb, stavební polečnost se zaměřením na dřevostavby se zkušenostmi v oblasti práce se dřevem, dřevěnými konstrukcemi, dřevostavbami. Stavíme kvalitní stavby ze dřeva na klíč. Servis zajišťujeme od návrhu dřevostavby až po výrobou dřevostavby.
Obklady, dlažby, zednictví Jaroslav Blažek Domažlice, Kladno, Praha
Obklady a dlažby za rozumné ceny, drobné zenické práce ve vynikající kvalitě. Kompletní provedení všech druhů obkladů, rekonstrukce koupelen, včetně dodávky materiálu. Zajišťujeme stavbu krbů a kachlových kamen. Provádíme dodavatelsky drobné stavební práce, stavební úpravy interiérů, dokončovací a začišťovací stavební práce.
Loudín – obklady, dlažby
Návrh, prodej a montáž obkladů, dlažeb, skleněné mozaiky. Kuchyňské desky, parapety a schody z přírodního kamene. Kompletní vybavení koupelen, nářadí pro obkladače. Dovozce Schluter-Systems (DITRA, BARA, BECOTEC) a stavební chemie TKK.(TEKAPUR, TEKASIL). Software receptur betonu UNIBET, MATURIBET.
Stavební činnost. Firma PEŠÍK, Tlučná
Stavby rodinných domů na klíč, včetně poradenské činnosti a projektové dokumentace. Montáže a dodávky topení, elektroinstalace a rozvody, vody, kanalizace a plynu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme rekonstrukce bytového na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme rekonstrukce bytového v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Novostavby Praha
Na našem webu novostavby Praha naleznete ucelenou nabídku všech v současnosti nejzajímavějších developerských projektů, které v současnosti Praha nabízí.
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Vzdělávací, vědecká, výzkumná, vývojová, umělecká a další tvůrčí činnost rozvíjená na Jihočeské univerzitě zahrnuje všechny typy studijních programů v oborech ekonomických, humanitních, pedagogických, přírodovědných, teologických, uměleckých, zdravotně sociálních a zemědělských.
Interiérové dveře, obložkové zárubně Jihlava a okolí JAVAB
Javab je výrobce kvalitních interiérových dveří a obložkových zárubní. Nabízí provedení dveří otočné, kyvné, posuvné do pouzdra i na stěnu, dále speciální dveře – protihlukové, protipožární, s nadsvětlíkem a další. Povrchy dýha, folie, CPL, RAL. Krátké dodací lhůty a možnost výroby na zakázku.
Koučink firem, poradenství Brno
Koučinkem a poradenstvím pomáháme firmám přirozeně dosahovat svých cílů. Našim klientům pomáháme k celkovému rozvoji, zvyšujeme jejich ziskovost a prosperitu. Náš koučink zvyšuje výkonnost, produktivitu a efektivitu firmy. Koučink je výborný nástroj pro organizační, systematický, strategický a inovační rozvoj firem, který vede k celkovému zvýšení zisku firmy.
Čištění odpadů, kanalizace, revize kamerou Brno
Čištění odpadů a kanalizace non stop v Brně a Jihomoravském kraji. Tlakové a mechanické čištění potrubí, revize kamerou. Čištění kanalizace provádíme motorovou frézou s nastavitelnými pružinami a tlakovou vodou. Nabízíme tlakové čištění kanalizace a stokových sítí, strojní čištění domovního odpadu, čištění odpadů a kanalizace, čištění uličních vpustí a šachet.

Volná místa
Volná místa
bazar