inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 16. června 2019 svátek má Zbyněk
Vyhledat v Pozri:

Rekonstrukce bytového jádra – Koupelny Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Rekonstrukce bytového jádra – Koupelny Tomášková

Provádíme rekonstrukce bytového jádra, bytů v panelových domech, dále pak rekonstrukce a výstavby koupelen. Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytů i rodinných domů. Obnovujeme a rekonstruujeme dle přání zákazníka v klasickém i moderním provedení.

http://www.koupelny-tomaskova.cz/
Zařazena v kategori:

Stavebníctví

Profil stránky Rekonstrukce bytového jádra – Koupelny

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Pokrývačské práce, dodávky střech na klíč Trutnovsko Náchodsko
Firma Tesařství Hovorka realizuje pokrývačské práce na Trutnovsku, Náchodsku a okolí. Zabýváme se dodávkami střech na klíč, opravami a rekonstrukcemi střech a to včetně zajištění tesařských, pokrývačských i klempířských prací vlastními silami. Dále dodáváme a provádíme montáž střešních oken, montáže sádrokartonu při rekonstrukcích a zateplování podkroví. Zabýváme se také realizacemi dřevostaveb na klíč.
Blesk stavební řemesla, s.r.o.
Provádíme kompletní rekonstrukce a stavby na klíč, malířské, tapetářské, zednické, instalatérské, elektrikářské, podlahářské, sádrokartonářské a úklidové práce. Montáž dveří a plastových oken, obšívání koberců a výroba nábytku.
HOSTA CZ, stavební společnost s r. o.
Provádíme stavby rodinných domů, rekonstrukce domů a bytů, zateplování budov. Stavíme nízkoenergetické domy, půdní vestavby, dodáváme a instalujeme ocelové konstrukce. Stavební dozor a poradenství.
Ing. Petr Panuška - PP construction
Komplexní kalibrační služby. Měření délky. Prodej kalibrovaných měřidel. Metrologie. Akreditace. Poradenská a konzultační činnost.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme rekonstrukce bytového na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme rekonstrukce bytového v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Pronájem lodí a pořádání kapitánských kurzů
yachtcharter plachetnic, katamaranů, motorových člunů a jachet vlastní flotily v Chorvatsku. Pořádání kapitánských kurzů, kondičních plaveb a přeplaveb. Plavby kolem Malty do Kartága.
Prověření vozu odborníkem, posoudení stavu vozu
Naši lidé posoudí stav vozu a poradí, zda vůz koupit, nebo ne. Naším cílem je Vaše spokojenost, proto Vám doporučíme ke koupi pouze takový vůz, o kterém jsme přesvědčeni, že je v pořádku a odpovídá ceně, za kterou je nabízen. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že kupujete ojetý vůz a potřebujete ho prověřit odborníkem.
Stavební firma STAVOMONT, České Budějovice
Komplexní výstavba domů na klíč, stavební úpravy, individuální výstavba, specializované stavební práce a činnosti pro všechny kategorie zákazníků.
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy
mPoptávka - Šestý smysl Vaší firmy. Vámi zadanou poptávku zdarma rozešleme tisícům ověřených dodavatelů z našeho katalogu. I Vaše firma může již dnes získat veřejné zakázky. Vložte zdarma svou poptávku právě teď a nejvýhodnější nabídku si vyberte sami.
Tradiční producent uzeninv České republice. Krahulík - MASOZÁVOD Krahulčí, Telč
Kompletní uzenářský sortiment s hlavním akcentem na produkci trvanlivých uzenin. Pochoutky na grilování, sekané a měkké uzeniny, speciality, trvanlivé uzeninyfermentované atrvanlivé tepelně opracované uzeniny, vařená výroba, uzená masa.

Volná místa
Volná místa
bazar