inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 20. ledna 2019 svátek má Ilona
Vyhledat v Pozri:

Reklamní agentura YAGA, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Reklamní agentura YAGA, Praha

Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.

http://www.yaga.cz
Zařazena v kategori:

Reklama a marketing

Profil stránky Reklamní agentura YAGA, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Reklamní agentura ROSTA, Brno
Grafika ze samolepících fólií, potisk plachet, velkoplošný barevný tisk, světelná reklama, malba na fasády, airbrush, grafické návrhy, návrhy firemních log, grafické manuály, billboardy, reklamní předměty, média a informační systémy.
Roman Gallas 3Dreklama
Agentura poskytující komplexní služby v oblasti reklamy.Zaměřujeme se na výrobu prostorové 3D reklamy z polystyrenu a realizujeme reklamní polepy do exteriéru i interiéru.Vytváříme grafické návrhy log,tiskovin,katalogů,letáků,výstavní stánky atd.
Výzkum trhu na klíč, komplexní projekty Marketing Insight Praha
Marketingová společnost zabývající se výzkumem trhu. Jako první přinášíme výzkumy i těm, kteří nemají milionové příjmy a mnohdy by si profesionální výzkum trhu nemohli dovolit, přesto že by chtěli. To vše díky našemu on-line kofigurátoru, který Vás vede přesně bod po bodu. Nepotřebujete strávit hodiny na schůzkách s různými manažery firmy, prostě si svůj výzkum trhu na klíč objednáte z pohodlí vaší kanceláře.
Střihové, postprodukční studio Maco studio Zlín
Jsme mladou, dynamickou a rychle se rozvíjející firmou se záměrem profilovat se v oblasti profesionálních služeb videa a digitální fotografie. Za deset let své působnosti jsme získali několik zakázek od významných firem na českém trhu. Nabízíme natáčení videa, reklamních spotů, foto a videa svateb, dokumentů, grafické studio, tisk fotoknih, kalendářů, vizitek a letáků. Vlastníme ateliér, video a foto studio ve Zlíně. Tvorba webových stránek. Grafika a polep aut, budov, car wrapping. natáčíme v celé republice i v zahraničí.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kreativní návrhy vlastních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kreativní návrhy vlastních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Střední průmyslová škola Bruntál
Studijní obory Elektronické počítačové systémy, Strojírenství - výpočetní technika, Strojírenská technická administrativa. Úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Letenky levně
Akční Letenky do všech zemí: Bratislava,Praha,Dublin,Lisabon,Split,Řím,USA,New York
Jazyková škola POLYGLOT - výuka na více než 66 místech České republiky.
Široký výběr kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny. Pomaturitní dvojjazyčné studium, intenzivní dopolední kurzy, ranní, večerní, víkendové a letní prázdninové kurzy. Překladatelské a tlumočnické služby, studium v zahraničí.
Dámské oblečení-online prodej moderního dámského oblečení
Dámská móda - online prodej dámského oblečení. V nabídce naleznete dámské oblečení a módní doplňky z nové aktuální kolekce. Naši nabídku pro Vás neustále rozšiřujeme o další trička, topy, kalhoty, kraťasy, dámské plavky a další..
Geomag stavebnice
Jednoduché, avšak důmyslné stavební systémy GEOMAG mají velký potenciál, který nadchne jak děti, tak dospělé. S jejich pomocí lze rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku, podněcovat fantazii a pronikat do tajů vědy a techniky.

Volná místa
Volná místa
bazar