inzerce
PozriCZ
Dnes je Pondělí 19. listopadu 2018 svátek má Alžběta
Vyhledat v Pozri:

Reklamní agentura YAGA, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Reklamní agentura YAGA, Praha

Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.

http://www.yaga.cz
Zařazena v kategori:

Reklama a marketing

Profil stránky Reklamní agentura YAGA, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Data Mind s.r.o. Analýza dat
Provádíme analýzy dat, marketingové analýzy a data mining. Orientujeme se na poznání zákazníků, vyhodnocování a optimální cílení komunikace. Měříme a sledujeme loajalitu zákazníků i zaměstnanců.
Pronájem reklamních ploch, komplexní služby v oblasti reklamy AllPromotion Jabloňany
Poskytujeme komplexní služby v oblasti reklamy a marketingové komunikace. Provádíme plánování komunikačních strategií, kreativní řešení. Zajistíme pronájem ploch, velkoplošný tisk, grafický design i světelné reklamy. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti tištěné i online reklamy. Zajistíme vaši reklamu ve více jak 150 městech.
Emailové kampaně návrh a realizace Posílátko Q2 Interactive Brno
Přinášíme Vám službu pro návrh a realizaci emailových kampaní, která je určena pro agentury a firmy, které dlouhodobě pracují se svými uživateli. Zajistíme Vám vše od návrhu, přes realizaci a distribuci emailů až po vyhodnocení kampaně. Připravíme pro Vás kompletní emailovou šablonu. Od návrhu obsahu přes grafický návrh po samotnou realizaci emailingové šablony a její odladění pro emailové klienty. Dodáme vám report a statistiky rozeslané kampaně.
easy-práce.cz nabídka job, jobs, práce
Nabídka práce z celé ČR. Velmi účinná inzerce práce pro firmy. Pro uchazeče jednoduché hledání nabídek práce a odpovědi přímo zaměstnavatelům. Při hledání nové práce Vám může být velmi nápomocen Váš životopis, který zveřejníte na easy-práce.cz a tím oslovíte potencionální zaměstnavatele.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kreativní návrhy vlastních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kreativní návrhy vlastních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Parfémy, dárkové sady z bezkonkurenční ceny
Eshop s parfémy za bezkonkurenční ceny s expresním doručením od jednoho pracovního dne. V nabídce luxusní značky jako Adidas, Armani, Bvlgari, Calvin Klein Davidoff, Diesel, Dior, DKNY, Dolce&Gabbana.
Zámečnictví, kovovýroba Držovice
Naše firma se zabývá zámečnictvím, výrobou a montáží různých schodišť, bran, plotů, teras, zábradlí, zimních zahrad a další. Veškeré montážní a údržbářské práce pro firmy, bytová držstva a soukromé osoby. Montáž bezpečnostních a přídavných zámků včetně oprav. Průmyslová a garážová sekční vrata, vjezdové systémy, el.pojezdové brány, včetně ozdobných.
IT poradna - počítačová poradna pro každého
Nefunguje vám něco na vašem počítači a nevíte si rady? Určitě nám napište do poradny a my vám bleskurychle poradíme co s tím!
Kvalitní krmivo pro psy Proplan, vodítka a další výrobky
Stránka obsahuje veškeré informace o tom, co je nejlepší pro naše zvířecí kamarády. Krmiva, potřeby pro pejsky jako jsou vodítka a mnoho dalšího.
Parkovací automat, vstupenkový odbavovací kartový systém ELVIS Žďár nad Sázavou
Výroba a dodávky docházkových, parkovacích a hotelových systémů s bezdotykovými čipovými kartami a odbavovací turniketové systémy. současné době společnost ELVIS patří k nejvýznamnějším dodavatelům a výrobcům bezkontaktních identifikačních a vstupních systémů v České republice. Společnost disponuje vlastními výrobními prostory s profesionálně školeným personálem a ochotnou zákaznickou podporou.

Volná místa
Volná místa
bazar