inzerce
PozriCZ
Dnes je Sobota 20. dubna 2019 svátek má Marcela
Vyhledat v Pozri:

Reklamní agentura YAGA, Praha Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Reklamní agentura YAGA, Praha

Kreativní návrhy vlastních námětů a scénářů, sestavení a vedení realizačního týmu, produkce, vytvoření médiaplánu, vyhodnocení účinnosti reklamy. Televizní reklama, rozhlas, billboardy, dokumentární, prezentační a reklamní filmy, multimédia, výstavy.

http://www.yaga.cz
Zařazena v kategori:

Reklama a marketing

Profil stránky Reklamní agentura YAGA, Praha

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Digital signage aneb velkoplošné obrazovky v Brně
Ucelená nabídka reklamních obrazovek v Brně pro plnohodnotné využití digital signage v morvaské metropoli.
Vizitky – tisk vizitek
Tisk kvalitních digitálních i ofsetových vizitek za rozumné ceny. Dodání vytištěných vizitek druhý den po obdržení objednávky.
Media Trading Silný leader v oblasti internetové reklamy.
Ve vlastní správě disponujeme nejméně 1 miliardou bannerových pozic. Nakoupíme pro Vás všechny ostatní reklamní produkty na celém internetu na klíč. Vývoj a prodej vlastních a originálních internetových produktů. Nabízíme exkluzivní spolupráci a partnerství s nejdůležitějšími hráči na mediálním trhu. Jedinečná zpětná vazba a zpracování dat při plánování nebo vyhodnocování internetových kampaní (statistiky a účinnost kampaní, monitoring konkurence, atd.)
Aktivní a pasivní telemarketing CCcentre, Olomouc
Outsourcing přímých marketingových aktivit klientů. Služby aktivního a pasivního telemarketingu.

Naše tipy:
Zkuste hledat Kreativní návrhy vlastních na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Kreativní návrhy vlastních v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ranč u Tuffa Holešov Martina Horáková
Jízda na koni, ustájení koní, přeprava koní, výuka jízdy na koni, výcvik koní, obsedání a připouštění koní, vození dětí na ponících, to je Ranč u Tuffa – Holešov, Dobrotice. Přijďte si příjemně odpočinout na Ranč u Tuffa.
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA, Jablonec nad Nisou
Pension - restaurant RYBÁŘSKÁ BAŠTA se nachází v Jablonci nad Nisou přímo na břehu Jablonecké přehrady v nadmořské výšce 512m, v klidném prostředí na okraji sídliště Mšeno, pár metrů od chráněné krajinné oblasti Jizerské Hory.
Doplňky stravy PargaVit, Simply You, Praha
Stránky produktů značky PargaVit. Doplňky stravy PargaVit efektivně podporují zdraví a vitalitu organizmu uživatelů každého věku. ze širokého spektra výrobků PargaVit jistě nebudete mít problém najít právě ten, který bude momentálně nejvíce vyhovovat potřebám Vás či Vašich blízkých.
Solární, fotovoltaické elektrárny na klíč Česká solární Jesenice u Prahy
Dodáváme fotovoltaické elektrárny na klíč pro střechy rodinných domů, škol, průmyslových hal a podobně. Dodáváme tepelná čerpadla vzduch voda a rekupareční větrání objektů inVENTer včetně montáže. Vše kvalitně.
Kvalitní kožené zboží jako peňeženky, tašky a opasky eShop
V našem obchodě naleznete širokou nabídku kvalitních kožených peněženek. Kožené dámské peněženky i pánské peněženky vyrobené z kůže za bezkonkurenční ceny. Zajímavá je zejména řada Wild by Loranzo, což jsou peněženky z broušené kůže v různých barvách. Nabízíme také různé tašky přes rameno. Sportovních tašky, tašky přes rameno z juty a také menší tašky vhodné třeba na nošení dokladů a peněženek. Opasky nabízíme hlavně kožené, abychom zaručili životnost a kvalitu opasků. Najdete u nás také výrazné dámské šátky a batohy z koženky nebo přírodních materiálů. Nově také dámské kabelky.

Volná místa
Volná místa
bazar