inzerce
PozriCZ
Dnes je Neděle 18. března 2018 svátek má Eduard
Vyhledat v Pozri:

Realizace sadových úprav , staveb Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Realizace sadových úprav , staveb RSU Trutnov

Provádíme zakládání trávníků, návrhy a výsadby rostlinného materiálu a terénní úpravy. Drobné stavební práce, dřevěné doplňky zahrad, pergoly, přístřešky, treláže, oplocení. Drobné stavby ze dřeva, altány, sruby, zastávky, dětská hřiště.

http://www.rsu.cz
Zařazena v kategori:

Údržba zeleně

Profil stránky Realizace sadových úprav , staveb

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Projekt Nové Pole pro majitele zemědělských pozemků Bonefarita WS Olomouc
Tento projekt je určen pro ty majitele zemědělských pozemků, kteří na nich sami nehospodaří a mají zájem o dlouhodobě efektivní využívání svého majetku – zemědělské půdy – k zemědělské produkci. Dosáhnout maxima z Vašeho půdního bohatství, mít přehled o činnostech na pozemcích, udržet půdní úrodnost, zachovat přírodní bohatství pro další generace.
Floristika, realizace zahrad Floveristas
Poskytujeme kompletní servis v oblasti výzdoby interiéru živými, umělými sušenými a stabilizovanými rostlinami. Rostliny si u nás můžete i zakoupit. Dále se zabýváme návrhy a kompletní realizací zahrad. Pro kancelářské a nebytové prostory nabízíme pronájem živých rostlin společně s udržovacím servisem.
Údržba zahrad, zeleně, sekání trávy GreenCut, Stříbrná Skalice
Naše firma se zaměřuje na sekání trávníků a údržbu zelených ploch a nabízí klientům variabilní služby. Nabízíme údržbu trávníků, zeleně na zahradách, v parcích, komunikacích, údržbu luk a svahů, v areálech podniků i sportovních areálech, kácení a průklesty dřevin, vysazování rostlin, řezání a štípání dřeva, řez živých plotů a jiné práce. Prosazujeme kvalitní, rychlou a komplexní práci, a to jak u dlouhodobých, tak u jednorázových zakázek.
Údržba zeleně Havířov
Komplexní služby v oboru údržby zeleně od zakládání a sečení trávníků až ke kácení a frézování pařezů. Dále nabízíme pronájem techniky k této činnosti.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme zakládání trávníků, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme zakládání trávníků, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Ubytování Penzion Havelka Železná Ruda
Ubytování v Železné Rudě, penzion Havelka. Penzion je vhodný pro celoroční ubytování, nabízíme ubytování pro rodiny s dětmi, seniory, jednotlivce, ale i pro školy v přírodě, různá firemní školení, porady.
Vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby Ostrava
Vyberte si z nabídky eshopu, který nabízí profesionální vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby. Nabízíme specializovaný prodej ověřených výrobků, bezplatné poradenství, znalost v oboru, dlouholetou historii, zajímavé a konkurenční ceny. Dodání do celé ČR. Najděte tu správnou péči pro Vaše vlasy.
Brýle-domů.cz-Internetový obchod
Internetový obchod s dioptrickými brýlemi podle předpisu. Možnost vyzkoušení brýlí na webu. O 60% nižší ceny než v očních optikách.
Truhlářské řezivo, palubky, eurohranoly Lignus Havlíčkův Brod
Nabízíme truhlářské řezivo, sušení řeziva, obkladové a podlahové palubky, eurohranoly. Velkoobchod a maloobchod. Naše společnost vyrábí a dodává již více než dvacet let truhlářské řezivo na evropský trh. Zmíněný materiál jsme schopni dodávat jak drobnějším odběratelům, tak i velkoodběratelům. Ke svým zákazníkům přistupujeme individuálně jak v časové, tak i kvalitativní a cenové struktuře dodávání materiálu.
Kuchyně na míru RADYS
Kuchyně na míru - navrhneme Vám a sestavíme moderní kuchyň přesně dle vašich potřeb a požadavků. Rádi Vám sestavíme cenovou nabídku a poskytneme všechny informace. Kontaktujte nás.

Volná místa
Volná místa
bazar