inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. ledna 2018 svátek má Drahoslav
Vyhledat v Pozri:

Realizace sadových úprav , staveb Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Realizace sadových úprav , staveb RSU Trutnov

Provádíme zakládání trávníků, návrhy a výsadby rostlinného materiálu a terénní úpravy. Drobné stavební práce, dřevěné doplňky zahrad, pergoly, přístřešky, treláže, oplocení. Drobné stavby ze dřeva, altány, sruby, zastávky, dětská hřiště.

http://www.rsu.cz
Zařazena v kategori:

Údržba zeleně

Profil stránky Realizace sadových úprav , staveb

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Údržba zahrad, zeleně, sekání trávy GreenCut, Stříbrná Skalice
Naše firma se zaměřuje na sekání trávníků a údržbu zelených ploch a nabízí klientům variabilní služby. Nabízíme údržbu trávníků, zeleně na zahradách, v parcích, komunikacích, údržbu luk a svahů, v areálech podniků i sportovních areálech, kácení a průklesty dřevin, vysazování rostlin, řezání a štípání dřeva, řez živých plotů a jiné práce. Prosazujeme kvalitní, rychlou a komplexní práci, a to jak u dlouhodobých, tak u jednorázových zakázek.
Realizace a údržba zahrad Krmelín
Zabýváme se poskytováním komplexních služeb při zakládání a údržbě zeleně na soukromých zahradách, v areálech firem a průmyslových podniků a veřejných plochách. Jsme profesionální zahradnická firma, provádíme realizaci a údržbu zahrad. Na trhu jsme již od roku 2003. Sídlo firmy: Stará cesta 700 739 24 Krmelín
Zahradnické práce, okrasné zahrady, údržba veřejné zeleně LB Liberec
Návrhy a realizace zahrad i závlahových systémů. Výsadba a údržba zeleně, zakládání či sekání trávníků. Poskytování technických služeb. Na kompletní údržbu zahrad nám občas nezbývá čas nebo síly. Pokud chcete mít své pozemky vždy dokonale upravené, je na čase zavolat si na pomoc zkušenou zahradnickou firmu. V L+B zahradnické práce vám rádi prokážeme naši zručnost při kompletní péči o vaše zahrady a průmyslové objekty.
Kompletní realizace zahrad SVĚT ROSTLIN Praha
Zabýváme se komplexními realizacemi zahrad. Dále zahradní architekturou, údržbou zeleně, kácením stromů, dále rizikovým kácením stromů, sekáním trávy a keřů, spočítejte si cenu na naší online kalkulačce.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme zakládání trávníků, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme zakládání trávníků, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Solná Jeskyne Brno
Naše solná jeskyně o rozloze 51 m2, obsahuje 5 druhů solí z různých nalezišť včetně Mrtvého moře. Jeden pobyt v solné jeskyni nahrazuje zhruba 2-3 dny u moře
Šperky Swarovski, stříbrné, zlaté, ocelové šperky, Swarovsky
Magazín Šperkařka.cz přináší zajímavé novinky ze světa šperků. Online recenze, rady, doporučení - vše o špercích! Magazín Šperkařka.cz je unikem na českém trhu online magazínů. Redakci tvoří slečny – „šperkařky“, které se o šperk zajímají a rády Vám vždy naservírují nejnovější trendy, které se šperku momentálně týkají.
Cheapdesign Reklamní, grafické studio
Reklamní agentura, tiskárna a grafické studio Kladno nabízí ofsetový tisk, velkoformátový tisk, prezentační systémy, reklamní stojany a předměty, grafické služby, internetová řešení, tvorba www stránek, webdesign, grafika, seo optimalizace.
První česká fanstránka ke hře MechWarrior Online
První česká fanstránka ke hře MechWarrior Online. Rady, tipy, strategie a samozřejmě forum. Přijďte rozšířit komunitu této skvělé hry. Nových hráčů není nikdy dostatek.
Csiffáry design - tkané kravaty a šátky
Módní kravaty,uniformní kravaty,kravaty na gumičku,logo kravaty,tématické kravaty,pracovní a myslivecké kravaty..

Volná místa
Volná místa
bazar