inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 19. června 2019 svátek má Leoš
Vyhledat v Pozri:

Realizace sadových úprav , staveb Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Realizace sadových úprav , staveb RSU Trutnov

Provádíme zakládání trávníků, návrhy a výsadby rostlinného materiálu a terénní úpravy. Drobné stavební práce, dřevěné doplňky zahrad, pergoly, přístřešky, treláže, oplocení. Drobné stavby ze dřeva, altány, sruby, zastávky, dětská hřiště.

http://www.rsu.cz
Zařazena v kategori:

Údržba zeleně

Profil stránky Realizace sadových úprav , staveb

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
RONDO SERVICE - zahradnické práce, rizikové kácení stromů a komunální služby
Nabízíme rizikové kácení stromů, zahradnické práce, komunální služby, zdravotní řezy stromů a další služby za výborné ceny.
Projekt Nové Pole pro majitele zemědělských pozemků Bonefarita WS Olomouc
Tento projekt je určen pro ty majitele zemědělských pozemků, kteří na nich sami nehospodaří a mají zájem o dlouhodobě efektivní využívání svého majetku – zemědělské půdy – k zemědělské produkci. Dosáhnout maxima z Vašeho půdního bohatství, mít přehled o činnostech na pozemcích, udržet půdní úrodnost, zachovat přírodní bohatství pro další generace.
Realizace sadových úprav , staveb RSU Trutnov
Provádíme zakládání trávníků, návrhy a výsadby rostlinného materiálu a terénní úpravy. Drobné stavební práce, dřevěné doplňky zahrad, pergoly, přístřešky, treláže, oplocení. Drobné stavby ze dřeva, altány, sruby, zastávky, dětská hřiště.
Zahradnické služby
Sekání trávy, prořezávání dřevin, odstranění náletových dřevin, úklidové služby.

Naše tipy:
Zkuste hledat Provádíme zakládání trávníků, na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Provádíme zakládání trávníků, v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Cestovní agentura Jedličková, Dvůr Králové n.L.
Pobytové a poznávací zájezdy do celého světa, tuzemská dovolená – hotely, penziony, chaty a chalupy, pobyty se speciálním zaměřením – relaxace, sport, lázně, apod., zájezdy za kulturou, akce pro kolektivy, služby cestovního ruchu.
Světové parametry frekvenčních měničů KONZULT PRAHA
Naše frekvenční měniče mají nejen samy nejlepší výkon, ale zařídí jej i pro Váš pohon. Pohánět můžete cokoli, jakkoliv a Váš motor to vydrží. Výkon, inteligence a lehké ovládání našich měničů zajistí spolehlivou regulaci otáček. Již žádné problémy s výrobou a s naštvanými zákazníky. Naše měniče změní Vaši práci v radost.
Soukromá anglická školka, jesle a hlídaní dětí Průhonická labuť Praha 4
Soukromá školka Průhonická labuť je dětským rájem skýtajícím plno zábavy ve spojení s hravou a kvalitní výukou anglického jazyka a bohatým výběrem zájmových kroužků. Nabízíme vysoce kvalitní péči v bezpečném a motivujícím prostředí. Nejlépe vybavená školka v ČR: interaktivní tabule, I care system, moderní didaktické pomůcky, pohybový sál, umělecká dílna, hudební sál, apod. Multismyslové vzdělávací činnosti a široká nabídka zájmových kroužků podporující dítě po všech stránkách.
Opravy, ladění klavírů a pianin Klavírnictví Martin Bernatík Ostrava a okolí
Poskytujeme servis, opravy a renovace klavírů, pianin, případně prodej. Ladění klavírů zajišťujeme již 20 let a nabízíme profesionální přístup pro domácnosti, firmy i divadla, filharmonie, školy a konzervatoře. Ostrava a okolí. Příprava klavírů a pianin na koncerty vyžaduje hlubokou znalost řemesla, letité zkušenosti, vytříbený sluch a v neposlední řadě neustále kultivovaný talent ladiče. Kromě ladění a oprav také prodáváme nové a námi renovované klavíry a pianina. V naší nabídce máme vybrané nástroje jak pro náročné pianisty, tak pro začínající hráče.
Čokoláda dovoz, distribuce Čokoládové pokušení Bonelli Železný Brod
Zabýváme se dovozem a distribucí čokolády, čokoládových bonbonů, figurek, bonboniér, delikates, kávy, čaje. Prostřednictvím eshopu prodáváme maloobchodně i velkoobchodně po celé ČR i na Slovensko. Najdete zde vhodný dárek pro každou generaci. Můžeme Vám nabídnout delikatesy a cukrovinky, které zaujmou nejen Vás, ale i vaše známé a jako dárek udělají obdarovávanému radost.

Volná místa
Volná místa
bazar