inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 17. září 2019 svátek má Naděžda
Vyhledat v Pozri:

Realizace interiérů SZABO INTERIER, Brno Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Realizace interiérů SZABO INTERIER, Brno

Výroba nábytku a realizace interiérů na míru. Kompletní realizace kuchyně, obývacího pokoje, kanceláří, ložnice a dětské pokoje. Dodáváme nábytek na míru, vestavěné skříně do předsíní a doplňky do interiéru.

http://www.szabo-interier.cz
Zařazena v kategori:

Nábytek výroba

Profil stránky Realizace interiérů SZABO INTERIER, Brno

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Výroba nábytku na zakázku, truhlářství, podlahářství TPV interier Brno
Zakázková výroba nábytku. Vyrábíme především s materiálů LAMINO, MDF a také masiv. Nábytek na míru můžeme přizpůsobit tvarem, vzhledem i funkčností konkrétním prostorovým dispozicím. Vše ve vysoké kvalitě a požadovaném technickém zpracování. Vyrábíme především kancelářský, hotelový a dětský nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, obývací pokoje. Spolupracujeme s oborovými dodavateli a dodáváme komplexní zakázky na klíč.
Projekce a výroba atypických interiérů. ATYP INTERIER Praha
Výrobky stavebního truhlářství. Dveře, obložky dveří, dělící příčky, okna, dřevěná schodistě apod.
Nábytek na míru POLUK, Praha
Jsme montážní firma zabývající se dodávkou a montáží nábytku na míru, jako jsou šatní skříně, šatny, knihovny, postele, kancelářský a drobný nábytek. Výroba atypických tvarů skříní. Výběr z šedesáti materiálů.
Nábytek na míru KM TRUHLÁŘSTVÍ Praha
Výroba nábytku na míru. Zakázkové truhlářství, které se zabývá výrobou nábytku. Vyrábíme kuchyně na míru, vestavěné skříně. Vyrábíme v Praze i mimo Prahu. Moderní design. U kuchyní i vestavěných skříní nabízíme dvířka ve vysokém lesku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Výroba nábytku a na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Výroba nábytku a v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
KRASPOL - Velkoobchod
Internetový obchod - nábytek, Masážní lehátka, Autosedačky, Kočárky, Airsoft, Hračky, Dárkové předměty, PC Příslušenství, Domácí potřeby a mnoho dalšího zboží.
Internetové papírnictví, kancelářské potřeby Papír.cz
Specialista na kancelářské potřeby, obálky a spoustu dalšího. Naše online papírnictví je jedním z největších dodavatelů kancelářských potřeb po Praze. Chceme být dlouhodobě nejlepší při zachování všech kvalit, jakou je třeba šíře nabídky, komunikace s klientem, nebo i rychlé řešení všech případných reklamací.
Výroba autopřívěsů. MARO Kralovice
Výroba autopřívěsů, výroba valníkových, skříňových nástaveb a nástaveb pro převoz osobních automobilů. Nástavby montujeme na veškeré typy nákladních a užitkových vozidel.
Sokrates Golf a Country club Kořenec, Boskovice
Golf na Drahanské vrchovině. Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny.
Internetový Magazín Ostrava
Magazín Ostrava obsahuje informace, rady a tipy z rozmanitých oblastí zájmu. Poptáváte kvalitní řemeslníky, kosmetický salon či restauraci v Ostravě a okolí? Nahlédněte do Magazínu Ostrava a nechejte se inspirovat. Poptáváte služby v Ostravě či jejím okolí? Nevíte, kde hledat kvalitní firmy a řemeslníky? Zajímá Vás oblast bydlení, vzdělávání, hubnutí, zdraví, zahrady či sportu? Vše naleznete v kvalitním Magazínu Ostrava.

Volná místa
Volná místa
bazar