inzerce
PozriCZ
Dnes je Středa 17. října 2018 svátek má Hedvika
Vyhledat v Pozri:

Půjčovna nářadí Praha PÚVAP Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Půjčovna nářadí Praha PÚVAP

Nabízíme k zapůjčení nářadí, zařízení a stroje pro profesionály i domácí kutily, nářadí či zařízení pro jakoukoliv práci na stavbě, pro domácí hobby práce, pro práce na zahradě, nebo domácí úklid. Půjčujeme brusky, kladiva, sbíječky, vrtačky, aku-šroubováky, zahradní mechanizaci, stroje pro čištění, elektrocentrály, čerpadla, vysoušecí agregáty a měřící techniku.

http://www.puvap.cz
Zařazena v kategori:

Nářadí, nástroje

Profil stránky Půjčovna nářadí Praha PÚVAP

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
Spojovací materiál velkoobchod BRIOL Čistá u Litomyšle
Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem spojovacího materiálu, kotevní techniky, brusiva, svařovacích materiálů a nástrojů pro obrábění kovů. Realizujeme také zakázky podle specifikace zákazníka na základě dodané výkresové dokumentace. Zásobování provádíme na základě požadavků našich zákazníků.
Nástroje a měřidla pro progresivní obrábění kovů. Michovský - TOOLS, Brandýsek
Sortiment nástrojů pro frézování, upínání nebo soustružení, dále pak vrtáky, závitníky a kalibrovaná měřidla.
Vysokozdvižné vozíky
Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika - vše pro vysokozdvižný a paletový vozík
Nářadí stroje přístroje GÜDE
Specializovaný obchod na stroje, nářadí a vybavení značky GÜDE, ve kterém najdete například kompresory, svářečky na CO2 a elektrické svářečky, zahradní čerpadla, generátory, ruční elektrické nářadí, stroje a nářadí pro zpracování dřeva - cirkulárky, pily, ale též zahradní techniku.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme k zapůjčení na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme k zapůjčení v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Kovoobráběcí, tvářecí stroje, vrtačky Flott, APJ Praha
Naše firma se zaměřuje na nákup, prodej a zprostředkování prodeje nových, použitých i repasovaných kovoobráběcích a tvářecích strojů. Dodáváme velký výběr FLOTT vrtaček, brusek a pil. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje některé zahraniční výrobce, zároveň pak prodává stroje českých a slovenských výrobců do zahraničí. Také v oblasti použitých strojů působíme po celé České republice a v okolních zemích.
Web tvorba vytváření www stránek
Web tvorba nabízí služby v oblastech tvorby web stránek, optimalizace pro vyhledávače (SEO) a internetového marketingu. Dbáme na použitelnost, přístupnost a moderní design web stránek. Vysoký poměr kvalita / cena je naši prioritou.
Samolepky, nálepky, dekorace pro Vás Britra Zlín Otrokovice
Na eshopu si vyberte samolepky, nálepky na zeď, autonálepky, praktické samolepky na sprchové kouty, netradiční magnety na ledničky a myčky, nálepky na vypínače a notebooky, nově - nálepky na vypínače a nálepky svítící ve tmě. Nacházíme se ve Zlínském Kraji ve městě Otrokovice na Zlínské Ulici. Přijďte nás navštívit.
Hudební Skupina Golf : Louny
Skuina Golf je správná volba nejen pro maturitní ples, ale pro jakoukoliv společenskou akci. Hrajem latinskoamerické rytmy, lidové písně, \"Straussovy valčíky\", ale i hity od 60. let až po žhavé novinky a to ve velice dobré kvalitě.
Svatební salon Paris Look
Francouzský značkový svatební salon Paris Look Jičín. Ve svatební salonu Paris Look v Jičíně najdete nejen francouzské svatební šaty Pronuptia Paris, ale také svatební šaty dalších předních světových značek.

Volná místa
Volná místa
bazar