inzerce
PozriCZ
Dnes je Úterý 21. srpna 2018 svátek má Johana
Vyhledat v Pozri:

Půjčovna nářadí Praha PÚVAP Pozri.cz katalog a vyhledávač www stránek

Profil stránky:

Půjčovna nářadí Praha PÚVAP

Nabízíme k zapůjčení nářadí, zařízení a stroje pro profesionály i domácí kutily, nářadí či zařízení pro jakoukoliv práci na stavbě, pro domácí hobby práce, pro práce na zahradě, nebo domácí úklid. Půjčujeme brusky, kladiva, sbíječky, vrtačky, aku-šroubováky, zahradní mechanizaci, stroje pro čištění, elektrocentrály, čerpadla, vysoušecí agregáty a měřící techniku.

http://www.puvap.cz
Zařazena v kategori:

Nářadí, nástroje

Profil stránky Půjčovna nářadí Praha PÚVAP

Edituj adresu:
Tvůj e-mail:
Tvoj telefón:
Sem napiš změny:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Tvoje jmeno:
Meno známeho:
Email známeho:
Poznámka:

URL adresa:
Tvůj e-mail:
Sem napiš chybu:
GEOPEN, s.r.o. prodej měřící techniky pro stavaře a geodety
Prodáváme stavební nivelační přístroje PENTAX, stavební rotační lasery a potrubní lasery MIKROFYN. Geodetům a pro účely tvorby GIS nabízíme totální stanice PENTAX a sestavy pro měření v satelitních sítích GPS, GLONASS, GALILEO firmy JAVAD GNSS. Zajišťujeme geodetické práce v oblastech inženýrská geodézie, mapování, katastr nemovitostí (vytyčování hranic, rozdělení pozemků). Vyhotovujeme geometrické plány.
Nářadí, nástroje, ochranné pomůcky JM Nářadí internetový obchod
Internetový obchod s nářadím, dovoz po celé ČR. Firma JM Nářadí od svého vzniku působí v České republice jako velkoobchod a maloobchod v oblasti nářadí a nástrojů na obrábění kovů, dřeva a stavebních hmot, upínacího nářadí, brusiva a měřidel. Cílem firmy je uspokojit všechny zákazníky, pro které máme v databázi přes 15 000 položek zboží různého druhu od tuzemských, ale i zahraničních výrobců.
Spojovací materiál, drátěná šroubovina, očka, háčky ET produkt Praha
Specializujeme se na kvalitní spojovací materiál všeho druhu jako drátěná šroubovina, očka, háčky, skoby a další spojovací materiál. Náš spojovací materiál patří mezi velmi žádané zboží na trhu. Drátěnou šroubovinu si necháváme vyrábět na zakázku, a tak výsledný produkt respektuje naše požadavky na rozměr a vysokou kvalitu použité oceli. Díky těmto parametrům naše drátěná šroubovina získala certifikát stavebně technické osvědčení.
Profesionální kotoučové stolové pily. Výroba, prodej, servis a půjčovna. TEJRAL, Praha
Kotoučové pily na kámen, beton, keramiku, sklo, na ocelové profily, speciální kotoučové pily na plasty, pro tesařské práce, kotoučové brusky, kombinovaný stroj pro opracování kamene, diamantové a odtavovací kotouče.

Naše tipy:
Zkuste hledat Nabízíme k zapůjčení na všech stránkách v Čechách i Fulltextem >>>

Zkuste hledat Nabízíme k zapůjčení v katalogu www.pozri.cz >>>
Nejnovější profily
Jaroslav Foldyna
Zastupitel statutárního města Děčín, volební lídr ČSSD v Ústeckém kraji. Lidé mě většinou vnímají jako vyhraněného politika, a proto se převážně dělí jen na ty, kteří mě mají či nemají rádi. Chcete vědět více?
Kompresory BOGE – servis kompresorů
Kompresory BOGE, šroubové kompresory, pístové kompresory. Sušičky, filtry olejové a vzduchové, filtrační vložky, separátory oleje, vzdušníky, dmýchadla. Prodej, opravy a servis kompresorů, dmychadel, sušičů a filtrů stlačeného vzduchu.
Infratopení - EKO-EKO TOP
Nabízíme široký výběr infrapanelů a solárních modulů od renomovaných zahraničních i domácích výrobců. Bezplatné konzultace, posouzení záměru a vypracování cenové nabídky.
Internetový marketing od Wsi marketing Praha
Velká část projektů kolabuje proto, že nemá dobře zvládnutý internetový marketing. Internetový marketing často rozhoduje o Vašem úspěchu. Spolehněte se proto na profesionály. Nabízíme SEO, PPC, webová řešení. Kontaktujte nás.
Výtvarné kurzy, malba Galerie OFF FORMAT Brno
Kurz a výuka malby, kresby, figurální malby, olejomalby, nebo přípravný kurz na přijímací zkoušky na uměleckou školu. Nejen to najdete na našem webu Výtvarné kurzy Brno. Kurzy pořádáme přímo v inspirativních prostorách galerijní expozice. Vysokou kvalitu kurzů zajišťují lektoři s vysokoškolským vzděláním uměleckého směru a s pedagogickými zkušenostmi na středních a vysokých uměleckých školách. Díky malému počtu studentů v kurzu garantujeme individuální a intenzivní přístup lektora.

Volná místa
Volná místa
bazar